bebişler denize girebilirmi?

ada

ebe
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2007
300
1
kızlar,2 aylık bebeğim var.dr.uma sordum.denize girebilir mi diye.girsin ama çok sıcakta olmaz dedi.suda 20.dak.dan fazla kalmasın,deniz suyu temiz olsun dedi.nasipse3_4 gün sonra suya sokucaz bakalım.ama korkmuyo da değilim.bukadar ufak bebeğini denize sokan varmı?tecrübeniz nedir?ne önerirsiniz?şimdiden teşekkürler.kaydirigubbakcemilesüprizzzzz

kimse cevap yazmıcak mııı yaaaaa????????kimse denize sokmadı anlaşılan.

adacım ben şekerlik tebrik ederim bebegini kucagına almışsın allah saglık ile buyutmeyi nasip etsin benim bebegimde 2 aylık oldu sen nerelerdesina rtık siteye girmiyor musun canım benim benim eski msn heklendi bu yuzden de kullanılmıyor neyse görüşürz bebegin kzı mı erkek mi ?yerimseniben

Benim bebeğim 9 gün sonra 3 ayını dolduracak. biz geçen hafta tatilden döndük.Denize bırak kızımı ben bile ancak iki kez girebildim.Ne bileyim küçük olduğu için rüzgar çarpmasından filan korktum. Sadece havuzla yetindim. Artık acısını bidahakine çıkarırız.hihoyyyt

helen,saranur.yasemin...
ilginize teşekkürler.kızım 2,5 aylık oldu ve bir haftadır denize sokuyorum.bide havuz aldık.çok rüzgar olursa veya denizi beğenmezsem o havuza ikimiz giriyoruz.şimdilik iyiyiz.bi sorun yok.denizden çıkınca hemen uyuyor.gün içinde de rahat.şükür.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…