Bebısımın Cınsıyetı..

Evet bencede hayırlısı ne ıse o olsun ben artık ınanmıyorum :) ne takvımlere ne belırtılere cunku benımkısı aksını gosterdı her seyın

Evet bencede hayırlısı ne ıse o olsun ben artık ınanmıyorum :) ne takvımlere ne belırtılere cunku benımkısı aksını gosterdı her seyın

canım ne olur üzme kendini aynı şeyi bende yaşadım bu farklı bir duygu eminim sende kız olduğu için değil hissettiğin zamana üzülüyorsun ve bu kendine güvensizlik yaratıyor. benimde aynı oldu gören herkes 3 ay boyunca erkek dedi doktorda dahil biz isim bile bulduk ama alışverişini yapmadım. 16. haftada gittim kız dedi ama yüzde yüz emin olamadı birde asıl doktorum prof henüz kesin konuşmadı bekliyorum. önümüzdeki ay kesinleşecekmiş belki yarın gittiğimde girerim ve belli olur Allah bilir zor oldu alışmak ama ben kendimi inandırmaya başladım kız olacağına birde gerçekten psikolojik midir nedir bilmem belirtiler yediğime kadar sanki kıza döndük valla ilginç yani tatlıdan nefret eden ben yiyorum karnım yuvarlandı kalça çıktı görenlerde kız demeye başladı amaaaaaaaaaaan hayırlısı olsun vardır bunda da bir hayır babam 7 çocuğunun içinde kızlarını başka sever 2 kızız bu arada yani gelecek ne gösterir Allah bilir hayırlısı olsun her zaman takdir Allah'ın ok üzülme benim gibi öptüm.:teselli:

Tsk Ederım Bızdıkcan gercekten benımde annem erkek ısteye ısteye kızları Sıraladı .. babam da kızlara bayılır.. Ama Gercekten bende severım kız cocuklarını yanı saglıklı olsun o benım cocugum onu cok severım ama Erkek dıe dusundugum gunler aklıma geldıkce cıldırıyorum hala ıcımde erkek hıssı var ve hala benı gorenler yok poponu goster yok karnını goster hepsı erkek dıo Yok doktor yanılabılıormus falan fılan cok umut verıyorlar Doktorum da dedı bı sonrakı gelısınde tkrr bakarız ama sonucta yuzde 99 dedı ..hemde sırtı Donukken.. Bunun erkek olmasını cok ısterdım cunku bu dogumdan da korksam bı daha asla cocuk doguramam dıcekken :) hayır herhalde dogururum cunku 1. dogum kadar kotu bı dogum olamazz Psıkolojı alt ust oluo her seyın hayırlısı 2 hafta sonra tkrr doktora gıdecem o zaman yazarım sıze senın ıcın de hayırlısını dılıyorum Allah gonlune gore versın..

SeADeniz arkadaşım sanırım diyarbakırda yaşıyorsun sende benim gibi genesis hospitalemi gidiyorsun?Bebeğime 12 haftalık dr um erkek dedi aynen senin gibi eşim ve ben erkek bebeğe şartlandık 1 oğlum 1 kızım var Allaha şükürler olsun 15. haftada gittiğimde bana kesin olmamakla beraber bebeğimin kız olabilme ihtimalinin yüksek olduğunu söyledi şu anda 20 haftalık hamileyim ve inan dr a gitmek istemiyorum sağlıklı olsun yeter çünkü psikolojimizi çok bozdular...inanırmısın bir erkek bebek dünyaya getirecek olsam benim değil diye hastaneyi başlarına yıkarım heralde. bu derece kötüyüm anlayacağın .herşeyin hayırlısı olsun
sevgiler

merhaba seadeniz dün doktora gittim cinsiyetini göstermedi ama doktor büyük ihtimalle kız dedi ilk kızım da göstermemişti.bende ilk basta çok üzüldüm için için ağladım bile ama bugün biraz daha iyiyim sağlıklı olsunda bende bir daha doğurmayı düşünemiyorum zaten 33 yasındayım bu arada şu takvimler tutuyomu ne kız çıkmıştı bana:teselli:

bu agresiflik neden arkadaşlar , hem sağlıklı olsun önemli değil diyoruz hem de hastaneyi başlarına yıkmaktan filan bahsediyoruz. Sonuçta kullanılan cihazlar Allah yapısı değil kul yapısı, bakan gözler hata yapabilir ki insanlar sonuçta , üstelik pek çok hastane cinsiyet söylememe kararı almışken doktorlarımız bizlere kıyamayıp tahminde bulunuyorlar, ama siz neden bu kadar moralinizi bozuyorsunuz ki....... bana ilk gittiğim günden beri doktorum kız dedi ama hata payı vardır diye kendimi şartlandırmıyorum... alışveriş konusuna gelince de şuna kesinlikle karşıyım kıza pembe erkeğe mavi , neden pembe ve mavi birsürü güzel renk var, aldıklarımızın hepsini pembe ve ya mavi almak zorunda mıyız, beyaza ,turuncuya, yeşile ,sarıya ne olmuş ki, ya da kız mavi erkek de pembe giyemez diye bi kural mı var?
Neyse haddim olmadan eleştirdim birazcık sizi ama çok kötüyüm yazmışsınız ya üzüldüm de cevap vermek istedim
Bütün anne adayları için dua ediyorum ki bebişlerimiz sağlıklı sıhhatli olsunlar kız erkek farketmez , "Görelim Mevlam neyler, neylerse güzel eyler " değil mi

Sevgili Arkadaşım çakıltaşı m bu farklı bir psikoloji ayrıca hamileyiz ve hassas bir dönemdeyiz hatırlatırım bunu ancak yaşayan bilir......ilgine teşekkür ederim.

kızlar herşeyin hayırlısı bende ikizlerimden birinin erkek olduğunu öğrendim ama diğeri göstermedi muhtemelen kız dedi heralde diğer aya doktora gittiğimde doktorum diğeride erkek derse sanırım biraz üzülürüm çünkü kız çocuklarını çok severimtatlicadiarzu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…