bebişime isim.....

serçecik

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2007
1.710
21
ya kızlarrrrrrrrrrrrrr..

ne zor seymiş insanın ekndi cocuguna isim bulması...lütfen birbirimize yardımcı olalım..söylenmesı kolay,anlasılır,güzel,orjınal isim önerileriniz varmı..benim bebişim kız olacak.şimdilik aklımzda sadece yagmur ve ceren isimleri var..lütfen yardımcı olun yaa...:Saruboceq:

canım benim kızımın ismide ceren..anlamı küçük ceylan yavrusu..:))

tuana,sena da bu aralar çok duyduğum isimler...

evet canım..bizde çok zorlandık isim seçerken..ben beğeniyorum eşim olmaz diyor,eşim beğeniyor..ben olmaz diyorum..aslında ben su istiyodum ama eşim sağolsun istemedi..o da çok hoş bi isim...

benim yegenimin adıda ceren:) benim aklıma gelenler;
ecrin,kutsal, bade,beren,melis,balşan,

slm arkadaşlar.benim bebişimde oğlan olacak aklınıza gelen oğlan isimlerinide yazarsanız sevinirim.bu arada benim aklıma gelen kız isimleri de:sena,serra,miray.allah kolaylık versin gerçekten çok zor.bu arada doğum ne zaman serçecik?

Ece ismi her zaman çok hoşuma gitmiştir çok kibar bi isim arkadaşım yeni doğum yaptı kızının ismi Zeynep Ece bence cok güzel :)
Başka bi arkadaşımda acaip bi isim koydu Dila Yade :)

Ceylin,Eylül,Yaren,Beyza,Defne,Eda,Naz..........
koyabilirsin kolay gelsin sana...biz bulduk isim kurtulduk....

Ceren güzel ama sıradan, bence daha değişik isimler bak, aslında kıza isim bulmak daha kolay erkeğe göre, bir sürü çeşit var, kızına hangisini kaıştırıyorsan onu koy,,Ceyla da benim hşuma gidiyor..

bnece kesınıkle tuana harıka bı ısım kız cocuguna ve cok anlamalı cennete dusen ılk yagmur tanesı harıka

slm arkadaşlar.benim bebişimde oğlan olacak aklınıza gelen oğlan isimlerinide yazarsanız sevinirim.bu arada benim aklıma gelen kız isimleri de:sena,serra,miray.allah kolaylık versin gerçekten çok zor.bu arada doğum ne zaman serçecik?

dogum tarihim 14 şubat..sevgililer günü yani...tabi normal dogum olursa....hihoyyyt

benim de 2 haftaya belli olacak cinsiyeti,cidden cok zor bir işmiş isim bulmak:) tavsiye edebileceğim kız isimleri,Naz,Derin,Beren,Ceyda,Cemre,Elfin,Arya...Erkek de Demir,Dağhan,Yağız,Kerem,Kayra,Mirza..

benimde kızım olcak biz ismini piraye hira koyucaz...ceylin,nilsu,asya,cansın da güzel isimler bence.

valla bende kız olursa ROZERIN koyucam erkek olursada BEDIRHAN esım dogulu bende lazım ama kürt isimlerı hosuma gıdıo bu arada rozerının anlamı gunesın dogusu demekkkk

X