Bebişim Nereyeee????

umut sevgim, neler hissettiğini çok iyi anlıyorum.. ben de nisan ayında kaybettim yavrumu.. ama ümitli olmalıyız hep... hayat devam ediyor... yazdığın rüyayı okuyunca aklıma ilk gelen şey senin tabağına konan bebeklerin cennete gidenler olduğu ve diğer iki bebeğinse sağlıklı bir şekilde dünyaya gelecek olan çocukların olduğunu düşündüm... inşallah öyle olur... en azından olumlu düşünmeliyiz değil mi... üzülme demek anlamlı değil biliyorum. ama üzülme nolurr...

canım allah sabır versin bende aralık ayında 3 aylık bebeğimi kaybettim tam düşük riski bitti derken doktorun yüzüne baktım güzel bi haber almak için bebeğinin kalbi durmuş dedi o an beynimden vurulmuşa döndüm 12 hafta boyunca onun için ne yapıcamı şaşırmıştım iyi olsun sağlıklı olsun diye ertesi sabah kürtaja gidecektik ki bebeğim beni terketti . hala onu çok özlüyorum ... ama yapacak hiç bişey yok rabbim o kadar ömür biçmiş. inşallah Allah dileyen herkese anneliği nasib eder. inşallah en kısa zamanda kendini iyi hissetmeye başlarsın ne yazıkki hayat devam ediyo canının acısıda gün geçtikçe azalıyo bak ben şimdi cesaretimi topladım yeniden denedim inşallah bu sefer bebeğim benimle kalır .....

canımm ya çok üzüldüm inanki.. rabbim hayırlısını nasip etsin. ama bak 5 tane bebek varmış. demekki 2 tanesi sağlıklı bir şekilde dünyaya gelicek hayırlısıyla. canım iyi düşünmeye çalış.a.s.

bakalım bugün kendi dr.ma gitcem inş.ne dicek.ben azerbaycandayım 1.kızımda gittğim dr.türkiyedeydi şimdi geldi.onun için merak ediyrm.Rabbmden sağlıklı bebek istiyrm hayırlı zamanda..sonuçta veren o alanda oydu..bize sebebleri konuşmak düşüyr...herkese selamlar...

senağlama:1no2:a.s.Canim çok Geçmiş Olsun üzülme Bizim Bir Tanidik Var Hep Beni Gördügünde Arkami Sivazlar Ve Inşallah Ikizlerin Olsun Diye Dua Eder şimdi Benimde Senin Sirtini Sivazladigimi Düşün Ve şimdi Ben Sana Diyorum Inşallah Ikiz Bebişlerin Olsun Saglikli Ve Sihhatli Bir şekilde Benimde 4 Defa Ayni şey Başimi Geldi Ama Hayat Devam Ediyor Kendine Iyi Bak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…