Bebişi Için Bir Kaç Satir Karalayanlar Buraya

birkbiritvar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2008
71
0
43
MERHABA KIZLAR BEN BEBEĞİM İÇİN BİR AJANDA ALDIMM ULTRASON RESİMLERİNİ ORAYA YAPIŞTIRIYORUM.(HATTA İLK İDRAR TESTİM BİLE ORDA YAPIŞIK:) ) TABİ ÜSTÜNEDE BİR KAÇ SATIR YAZI KARALIYORUM,ONA OLAN HİSLERİMİ YAZIYORUM ARANIZDA BUNU YADA BUNA BENZER ŞEYLERİ YAPANLAR VAR MI MERAK ETTİM... :asigim:

Mrb Canim Bende Yillardir Günlük Tutuyorum Artik Bebeğim Adina Günlük Tutmaya Başlicam Aklimda Ama Daha Uygulamaya Geçmedim Onunla Ilgili Hissettiğim Herşeyi Her Duyguyu Yazacam Testimi Falan Bende Atmadim Bu Arada 5 Haftalik Hamişim Güzel Bişey Ona Ait Bir Defterin Olmasi Benim Hamile Kalmadan önceki Planimdi Bu Yarin Başlicam Hayirlisi Olsun Canim :))

canımmm bende aynen senın gıbı uyguladım hamıle oldugumu ogrendıgım aydan berı hıslerımı duygularımı yazdım vede bebısım artık dogdu su anda 10 gunluk bakalım allah omur versınde buyuyunce okur inşallah

canım ben hamılelım boyunca her gun her ay yazıodum kızıma tuylu bı gunluk aldım tuylu kalem ıle renklı kalemlerım var onlarla yazdım her evresını her tekme atısını bana neler yaptını yazdımkı buyudunde okusun dıe ve halada yazıorum su an 5 aylık oldu kocaman bı kız olamsına ragmen hem yazıorum resmını cekıorum hergun
deısık seyler ogrendınde kameram hazır ona cekıorum arda acıp ızlıorum hamıskende cekıodum karnımı hhahahahahahaha benım bıtanem o ya ulroson kagıtlaırnı bıle saklıom

5 yaşında bir kızım var ona tutmuştum, ben de tahlili yapıştırmakla başladım, babasıyla aşkımıza kadar herşeyi anlattım kızıma ama ona birşeyler yazdıkça sanki onları okuduğunda onun yanında olmayacakmışım hissine kapılıp her yazdığımda gözyaşlarıma hakim olamazdım. şimdi 14 haftalık hamileyim bu bebişime hiç bir şey daha yapmadım. sadece ultrason fotolarına bir albüm yaptık. aslında çok hoş bir yıldır kızımın günlüğünüde yazmayı bıraktım.

bende yaptım bebeğime dosya yaptım tahlillerimle ve ultrasonla ilgili görüntülerini koydum..
bir de günlük yaptım..her içimden geçeni yazdım ona..
ama kısmet olmadı yavruma okumak...
hevesli olmak da çok iyi değil kızlar..
ben neler yaptım,odasını hazırladım eşyalar aldım ama yavrum göremedi..
Rabbimden bir daha nasip olursa bebek zaten bu kadar heveslenmicem...

Gülşah dur ağlatma yine beni canım ya,
içim eziliyor sen böyle yazdıkca.İnşallah tekrar hamile kalacaksın ve bu acılarını bebğinle unutacaksın canım,sen yine hevesini kırma...

Bu arada benim de bir ajandam var,sadece bebğimle ilgili duygularımı değil bu dönemde yaptığım işlerle ilgili de yazıyorum günlük gibi bişey yani.
Herkeye hayırlı ,sağlıklı bir hamilelik dönemi dilerim

X