Bebişe İsim Bulma Sorunu

4 ay önce doğum yaptım ve “vera” koydum bana çok nahif geldiği için anlamı günahlardan ve kötü işlerden uzak duran demek ilk görüşte bu isme aşık oldum hala da başka bi isim olmazmış diyorum bence iyice araştırın sizinde içinizin ısındığı bir isim karşınıza çıkacaktır
Ay ne kadar güzelmiş. Kızım olursa yazdım aklıma

Diğer yorumları da okudum şimdi, başka anlamlara da geliyormuş😬

Aklımızda hep kız ismi vardı, erkek olduğunu öğrenince aa şu olsun dedik ve bitti ya bizimki. Hiç acaba mı olmadı, bizde sorun var zaar fkgk

Günaydın herkese. Umarım güzel bir gün geçiriyorsunuzdur.
Hamileliğin 4. ayına girmişken isim arayışına başladık ancak aklımıza gelen hiçbir isim sempatik gelmiyor. Daha doğrusu beğendiğimiz isimleri bile bebişe koyma konusunda takılıyoruz. Siz nasıl aşıyorsunuz bu sorunu? Bebiş kız gelecek bu arada inşallah

Fazla düşünmeyerek aştık😁
Yani bize sempatik gelen ilk ismi koymaya karar verdik.
Çok ince eleyip sık dokursan sonu gelmiyor.
Günlük kullanımında ve olurda ilerde yurtdışına giderse rahat edeceği bi isimse çok fazla düşünmeyin derim.
Birde tek isim koymayı düşünüyorum. Gereksiz uzun ve iki isimler fazla karışık.

Kız olsa alternatif çoktu bizde ama erkek olunca bulmak çok zorlaştı. Ne ben Arapçayım diye bağırsın, ne bir ideolojiyi çağrıştırsın, ne antin kuntin anlamsız yeni isimlerden olsun dedik ve aşırı zorlandık. Özellikle google'a yazınca o kadar fecaat isimler çıkıyor ki tam evlere şenlik 😅

Sevdiğim kız isimleri: Leyla, Miray, Duru

4 ay önce doğum yaptım ve “vera” koydum bana çok nahif geldiği için anlamı günahlardan ve kötü işlerden uzak duran demek ilk görüşte bu isme aşık oldum hala da başka bi isim olmazmış diyorum bence iyice araştırın sizinde içinizin ısındığı bir isim karşınıza çıkacaktır
Benimde kızım olacak insaAllah bende Asel vera koyacağım 🥰

Canim ben MÜBERRA ismini koymayi dusunuyorum suan cinsiyet bellideyil daha bes haftaligiz ama kiz olursa onu koymayi dusunuyorum anlami cok guzel dusunebilirsin

X