bebiş sahibi olmak için YA VASİ GÖK DUASI

Amin canım tez vakitte olur inşallah gerçekten su ara göz yaşlarımı tutamıyorum etrafıma yine herkes hamile 6 yakın arkadaşım hamile su an aramak bile istemiyorum kimseyi rabbim hepimize sabır versin müheymin ismiyle sıkıntıdan çıkarsın muhyî ismiyle bedene can versin inşallah
Aylincim lutfen uzme kendini, Rabbim sabrimizi siniyor belki de, bak ne guzel dualar ediyoruz birbirimize, sen de birgun burdan haykiracaksin ben hamileyimmm diye Allahin izniyle :) ben inaniyorum sen de inan :KK66:

Kızlar beni silebilirsiniz listeden 2gündür okuyamadım hastamızın durumu ağır kızlar burda hastanede yatıp kalkıyoruz rabbim şifa versin kimseye muhtaç etmesin çok zor moralimde çok bozuk hakkınızı helal edin canlarım GURBET KUSU GURBET KUSU bitanem sende listeden çıkar tatlım Rabbim hepimizin minişlerini bir an önce gönderir inşallah
CNM CIKARIRMIYIM HIC ASK OLSUN .MAZERETIN VAR.DONUNCE OKURSUN TOPIGIMDE ISMIN YAZILI BEN OKURUM YERINE CNM RABBIM SIFA VERSIN TEYZENE INSALLAH.

GÖK KAPILARINI AÇAN DUA;;;;
Bismillahirrahmanirrahim
“ALLAH’U EKBER KEBİRA, VELHAMDÜ LİLLAHİ KESİRA, SÜBHANALLAHİ BÜKRETEN VE ESİLA”
(Rahman ve Rahim olan Allahın adıyla.Allah büyüklerin en büyüğüdür. Allah'a olan hamdimiz çoktur .Sabah akşam her an tesbihimiz Allah'adır)
18769 YA VASİ CELLE CALALÜHÜ
Tesbih bittiğinde YA RAFİ'UYAKADİRU'L-MUKTEDİR.

1.@babyinlove AYLIN arkadasimıza okuyoruz
SIRALAMA:
  1. @babyinlove .....(aylin).............769+550
  2. @damla_22 .............................700
  3. @mutlu-umutlu .......................700
  4. @yasmin5846 .............................700
  5. @papatyamm_3474.....(ayşe).....700
  6. @volhat ...................................1300
  7. @gulbahcesi0618.......(gülşen)..........800
  8. @masculin .....(ayşe).........................700
  9. mavizm mavizm .....................................700
  10. @okulum .......................................700
  11. SENGUL1976 SENGUL1976 ........................... 1000+850
  12. @feyzanur_ecrin .....zeynep........700
  13. Dendrobium Dendrobium .....(esma)...............1000
  14. @YAKAMAZZZZZ ..........................700
  15. happyangel01 happyangel01 .......................1000
  16. hasretimsensin hasretimsensin ......................700
  17. whitebal whitebal .................................800

KALAN: 3700

* Arkadaşlar hatırlatmak ıstedım Mazeretsiz 3 kısıden dua almayan arkadasımız siliniyor listeden!!!
    * sayı alırken lütfen EN AZ 700 alalım dualar yetişmiyor.

Aylincim lutfen uzme kendini, Rabbim sabrimizi siniyor belki de, bak ne guzel dualar ediyoruz birbirimize, sen de birgun burdan haykiracaksin ben hamileyimmm diye Allahin izniyle :) ben inaniyorum sen de inan :KK66:
Ay sabah sabah içim açıldı yazdıklarınla canım allah razı olsun :)

Bende babyinlove icin 50 tane okumak istiyorum, Insallah en kisa zamanda hepiniz bebeklerinizi kucaginiza alirsiniz, mutlu yuvanizda yetistirirsiniz cocuklarinizi

Teyzem hayatım böbrek yetmezliği var şimdi birde dizi tutmuyor yatalak oldu his kaybı var tuvalet işini falan biz hallediyoruz çok ağlıyor sitem ediyor üzülüyor bizi de üzüyor bu defa durumu da geriliyor hiç birşey yemiyor böyle bitanem dizinden ameliyat olması lazım ama böbrekleri müsade etmiyor diyalize girmesi gerek onuda kabul etmiyor böyle yaşamaktansa öleyim diyor

çok geçmiş olsun canım Rabbim şifalar versin ben 100 tane ya şafi okucam teyzen için

X