bebiş sahibi olmak için YA VASİ GÖK DUASI

Hoşgeldin canım Listemiz var herkese sırayla el vahid okuyoruz.
Sayfa sahibi ekleme yapıyor listeye o ekler seni kuralları söyler canım hoşgeldin aramıza
HB canım okurum tabi ya okumaz miyum bende 4 yıllık evliyim bu ocakta tup bebek denemem oldu 7 haftalikken kaybettim. Hepinizi cok iyi anlıyorum. Kurallari yazin sonra da bana 500 yazin ama bu gecevokuyamam basim agriyo biraz birde sadece bu ismi zikredecegiz degil mi baska birsey de soylememize gerek yok yani. ?

kizlar siz zikirleri çekerken mesela bi oturuşta mi cekiyosunuz. ben bazen yemek yaparken corba karistirirken vs zikirmatikten cekiyorim otururken falan. yalniz ben mi boyle yapiyorum acaba

Canim insallah guzel rahat hamilelik gecirirsin. Insallah yavrunu saglikli kucagina alirsin.. Bir gun bizler de senin yasadigin mutlulugu yasariz insallah.. bizlere dua et canim. Nisan ayinda hayirlisiyla tup bebek yaptircam dua edermisin bana ...
Canim seni okadar iyi anliyorum ki doktor imkansiz dedi hem esimde hemde bende sorun vardi tup bebege gececektik rabbim kismet etti ins devami gelir.
Dua etmem mi tabiki ederim arkadasim hayirli haberini hepinizin haberlerini almak nasip olur ins

[/QUOTE][/QUOTE][/QUOTE][/QUOTE][/QUOTE]
Bende hemen 500 aliyorum

Damla_22 için 150 aldım şimdilik canım

Damla icin 250 okudum Rabbim kabul eder insallah. En kisa zamanda hayirli saglikli evlat nasip etsin

200 ben alıyorum damla için rabbim hayırlı saglıklı evlat versin inşallah

200 aliyorum bende

DAMLA İÇİN 200 ALDIM, ALLAHIM KABUL ETSİN

[/QUOTE][/QUOTE][/QUOTE][/QUOTE]
Bende hemen 500 aliyorum[/QUOTE]

Canım benim çok sevindim inşallah su takvimi koymak bi gün nasip olur banada :) rabbim sağlıkla mutlulukla kucağına girmeyi nasip etsin inşallah bebisini
Canim allah razi olsun msjn beni nasil mutlu etti anlatamam tum dualarim sizinle biliyorum sabir demesi zor ama rabbim hepinize sana da nasip edecek.

GÖK KAPILARINI AÇAN DUA;
1 kez başlarken okunacak
Bismillahirrahmanirrahim
“ALLAH’U EKBER KEBİRA, VELHAMDÜ LİLLAHİ KESİRA,SÜBHANALLAHİ BÜKRETEN VE ESİLA”
(Rahman ve Rahim olan Allahın adıyla.Allah büyüklerin en büyüğüdür. Allah'a olan hamdimiz çoktur .Sabah akşam her an tesbihimiz Allah'adır)
4.000 "el VAHID"
Tesbih bittiğinde 1 kez "YA RAFİ'UYAKADİRU'L-MUKTEDİR "Okunacak.
Arkadaşlar okurken kişiye niyetle okumayı unutmayalım .

@damla_22 arkadasimıza okuyoruz

LİSTEMİZ;
  1. babyinlove .(aylin)................200
  2. damla_22 ..............................350
  3. mutlu-umutlu ........................
  4. @yasmin5846 .(Yasemin).........150
  5. @papatyamm_3474.(ayşe).......
  6. gul333 ...................................200
  7. mavizm ...................................mazeretli
  8. @masculin.......................
  9. SENGUL1976 .(Şengül).......250
  10. ZEYNEP0682 .......................200
  11. Dendrobium .(esma)..............
  12. whitebal .(Rabia) ....................200
  13. @aybirgen..................................
  14. Y yenibidunya ...........................
  15. @gadriell...........................500
  16. zeyneplivadi .........................
  17. tubatesbih ..........................300
  18. ozgecan19 .........................250
  19. M melek2014 ..............
  20. avatar33 ...............500

KALAN..................................900

Not;
Mazeretsiz 2 arkadaşımızın duasına üstüste katılmayanlar listeden cikarilir...
[/QUOTE][/QUOTE][/QUOTE][/QUOTE][/QUOTE][/QUOTE][/QUOTE][/QUOTE]

Canim allah razi olsun msjn beni nasil mutlu etti anlatamam tum dualarim sizinle biliyorum sabir demesi zor ama rabbim hepinize sana da nasip edecek.
Asıl senin mesajın beni nasıl umutlandırdı bilsen canım tam herşeyden bıkmış vazgeçirirdim yeniden umutlandım bizede doktor mümkün değil dedi belki tüp bebek oda belki yani dedi eşimde ciddi sorun var bendede biraz var artık olmıycak diyordum yazını gördüm :)))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…