bebiş isteyenler gelin birlikte dua edelim..

kistlerim var benim canım hem de çift taraflı çikolata kistleri tedavi gördüm 7 ay kadar ilaç içtim biraz küçüldüler ilacı bıraktık bu ay deneyeceğiz bakalım nasip inşşlh hemen tutar yoksa kistler hemen geri büyüyor
kesin çözümü yokmuyuş peki bunun canım ? inşallah tutar bu ay

yok arkadaşım ameliyat desen hiç çare değil yumurtalık rezervlerini öldürüyor ve ameliyatta 2 ay sonra tekrar oluşuyor kistler çok kötü bi hastalık Allah kimseye vermesin inşlh
Allah şifa versin canım. bazen duyyorum kist mist arkadaşlardan puko demişti bi arkadaşım. klomen falan kullanıp gebe kaldı. aynı şeymi bilmiyorum.

Allah şifa versin canım. bazen duyyorum kist mist arkadaşlardan puko demişti bi arkadaşım. klomen falan kullanıp gebe kaldı. aynı şeymi bilmiyorum.
yok değil pko farklı onların da zordur ama çikolata kisti beter bir hastalık sürekli tekrarlayan bir illet yaşam kalitemiz çok düşüyor bir defa Allah beterinden korusun inşlh hayırlısı ile hamile kalabilirim çok istiyorum

yok değil pko farklı onların da zordur ama çikolata kisti beter bir hastalık sürekli tekrarlayan bir illet yaşam kalitemiz çok düşüyor bir defa Allah beterinden korusun inşlh hayırlısı ile hamile kalabilirim çok istiyorum
inşallah canım inşallah. Allah tez zamanda senide güldürsün. ya şu karbonat varmış. kistleri yok ediyormuş. bitkisel denemişsindir ama yinede biraz daha araştır canım

E="ilk heyecan, post: 43921303, member: 648111"]ahh kızlar benim için de dua edin bir de ben hamile kalabilsem Allahın izniyle[/QUOTE]
Canim benim valla duamdasin unutmam hep dua ediyorum sana ve isteyen herkese inşallah rabbim hayırlısıyla nasip eder

UOTE="new smiles, post: 43921277, member: 662843"]çok çok sevindim canım. bak işte her şeyin vakti var demekki :) aLLAH TAMAMINA ERDİRSİN[/QUOTE]
Çok sağol canım allah razi olsun rabbim hayırlısıyla bebeğini kucağına almayı nasip etsi

TAKVİmin de 7. haftada görünüyor canım. sat nezamandı ? ya da bat nekadar geçti ? adet günü benim 145 ti sonra 2-3 e katlıyor. bidaha ölçülmüyor zaten. 6. haftadan önce kalp atışı duyulmaz. bebek yeni oluşuyor zaten. 6+4 te kalp atışını duyduk biz. mm falan hiç hatırlamıyorum
takvimde 7 yazıyor çünkü ilk girdigin günü hesaplıyor doktorum takip ediyordu yumurtlama günü hesapliyor 4 haftalik oluyor

Kist için hiç soğan kurunu kullandinmi bir arkadaşım kaç tane vardı bilmiyorum ama kisti vardı bir ay boyunca kullandı bittiği ay hamile kaldı

[/QUOTE="IRMAK10, post: 43925499, member: 640788"] Balkupumm Balkupumm canm çok sevindim gözün aydın .. Bana kalp atışlarını 7 . ,haftada dinletti drum.[/QUOTE]
Cok sağol canım allah razi olsun

Siz 7 hafta derken ilk adet olduğunuz günümü sayiyorsunuz yoksa döllenme olduğu günümü

Siz 7 hafta derken ilk adet olduğunuz günümü sayiyorsunuz yoksa döllenme olduğu günümü
sat tarihinden geçerli. yani aslında o an gebe değilsin evet ama gebelik haftası böyle hesaplanıyor. yani son adet tarihin geçerli. döllenme değil.

sat tarihinden geçerli. yani aslında o an gebe değilsin evet ama gebelik haftası böyle hesaplanıyor. yani son adet tarihin geçerli. döllenme değil.
doktorun da mi öyle sayıyor o zaman ben şimdi 7 haftanin içindeyim gitsem kalp atışını duyarım sizde oylemiydiniz biran önce kalp atışını duymak bebegimi gormek istiyorum görsem rahatliycam

doktorun da mi öyle sayıyor o zaman ben şimdi 7 haftanin içindeyim gitsem kalp atışını duyarım sizde oylemiydiniz biran önce kalp atışını duymak bebegimi gormek istiyorum görsem rahatliycam
tabiki canım. sadece benim dr. um değil. herkes böyle hesaplıyor. gebelik 40. haftadaya kadar devam ediyor. ilk tarih başlangıcı son adet tarihin. evet duyman gerekir kalp atışlarını. 6. haftada duyduk biz

tabiki canım. sadece benim dr. um değil. herkes böyle hesaplıyor. gebelik 40. haftadaya kadar devam ediyor. ilk tarih başlangıcı son adet tarihin. evet duyman gerekir kalp atışlarını. 6. haftada duyduk biz
anladım canım çok sağol cevap verdiğin icin

Bide size sormak istediğim birkaç şey var doktorum 4 haftalik dedi keseyi gördük ama bebeği görmedik ve kalp atışı daha dinlemedik erkenmis iki hafta sonra gittcem şunu merak ettim sizinki 4. 5. 6 haftalik utresyon kağıdında kaç mm yazıyor doktorum 4 haftalik dedi utresyon kağıdında 12mm yazıyor internetten baktim normal gözükmüyor bide 3 haftalik kan testim 1246 çıktı sizce normal mi sizde nasıldı
hayırlı olsun cnm çok sevindim bnd 5 haftalık demişti keseyi görmüştük sonrada kalp için 1 hafta sonra gitmiştik..seninde normal görünüyo stres yapma bebeği etkilemesin

X