Bebiş için Meryem suresi

Canım esnet bırz daha cıdden okumak isterim 🙏aksam okumaya calısscagım 😘Tilavet secdelerini unutmamanı tavsıye ederım. Secde ayeti var cunku bu surede
Cidden mi aklıma geldi acaba var mı diye de baktım yoktu sanırım bi tek o an okuduğum sayfaya baktım🙈
Tamam biraz daha erteleyeyim zaten bayağı eksiğimiz var toplayamadık sayıyı
😘😘😘🥰

Merhaba bisey sorucam 41 kere okunmasi sart ama 41 kisinin ayri mi okumasimi gerekiyor nasil oluyor bilen yardimci olabilirmi
Bende çok bilgi sahibi değilim de 41 ayrı kişi de olabilirmiş bi kişi istediği kadar da alabilirmiş. Bunu siz belirliyorsunuz sanırım. Ben kiminki kabul olur belli olmaz diyerekten 41 ayrı kişi okusun diye düşündüm

Bende çok bilgi sahibi değilim de 41 ayrı kişi de olabilirmiş bi kişi istediği kadar da alabilirmiş. Bunu siz belirliyorsunuz sanırım. Ben kiminki kabul olur belli olmaz diyerekten 41 ayrı kişi okusun diye düşündüm
Ben hergun 1 adet kendim okumuştum. Regl olunca anneme ya da babam okudu . Kısa sürede Rabbimin izniyle hamile kaldım. Rabbim sizlerinde kucağını boş bırakmasın inşAllah🤲 bugün 1 tane daha okurum adınıza🌸

C Cikolataparcacigi canım 1 tane okudum Allah kabul etsin. Tilavet Secdesini de yaptım..
Türkce okunusunu kabul edıyormusunuz?
Türkçe okunuşu sorduk okunsa olur mu diye. Bazı harfler Türkçe de yok dediler. Bizde belki kabul olmaz diye okumadık ama Türkçe okunmasında mahzur yoksa kabul ederiz tabi.
kusura bakmayın bu arada şebeke sıkıntısı çekiyorum o yüzden geç cevap yazıyorum
Okuduğunuz içinde Allah razı olsun
🤲 😘😊😊

Ben hergun 1 adet kendim okumuştum. Regl olunca anneme ya da babam okudu . Kısa sürede Rabbimin izniyle hamile kaldım. Rabbim sizlerinde kucağını boş bırakmasın inşAllah🤲 bugün 1 tane daha okurum adınıza🌸
Çok sevindim hem sizin adınıza hem de böyle olumlu sonuçlar duymak insanı mutlu ediyor. Ben arkadaşım için istiyorum o da kuran okumayı bilmiyor ama yine de ileticem bunu kendisine 😊😊😊

okuduklarınız için allah razı olsun🥰

Türkçe okunuşu sorduk okunsa olur mu diye. Bazı harfler Türkçe de yok dediler. Bizde belki kabul olmaz diye okumadık ama Türkçe okunmasında mahzur yoksa kabul ederiz tabi.
kusura bakmayın bu arada şebeke sıkıntısı çekiyorum o yüzden geç cevap yazıyorum
Okuduğunuz içinde Allah razı olsun
🤲 😘😊😊
Cnm bız bır arkadas ıcın de Okumustuk kımı arapcadan kımı turkceden okumuştu onemlı olan niyet dıyerek baslanmıstı yanı..
Arkadasımız cok gecmeden gebe kalmıstı ☺️
Turkce okuyabılırız dersen bır kac arkadas etıketlicem alabilirler 🙏

X