Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

ABLAM BAKTIM ALBÜMÜNE TEŞEKKÜR EDERİM... GERÇEKTEN ÇOK GÜZEL HEMDE HERŞEYİ MAŞALLLAH... MİS KOKULU BEBİŞİNE TULUMLARI ÇOK YAKIŞICAK...

YATMIŞ HERKES GALİBA BEBİŞLERİNİZ KIMIL KIMIL YAPIP UYUTURSA UYUYUN BAKALIM... BENİMKİ HİÇ DURMUYO SIPA.... KEMİKLERİNİ BATIRIYO HERYERİME... :bbo:

gunaydın kuzucuklarrrrr
masallahh ogluma ıkı gecedır anneyı uyutuyo sabahları baslıyo
ya ne zor sey ıykusuzlukkk
nasızlsınızzz bakem
bugun kahwaltıya gıdıcem kuzenımın ewıne ee

günaydin kızlarrrr zemuszemus
günaydın canım benimmmm
günaydın canım iyim saol sen nasılsın tansiyuonuda ölçüyom hergün bir hafta öleöecez bakalım

günaydın canım
sağol canım bende iyiyim anladım peki nasıl kaça kaç tansiyonun normale döndümü
gunaydın kuzucuklarrrrr
masallahh ogluma ıkı gecedır anneyı uyutuyo sabahları baslıyo
ya ne zor sey ıykusuzlukkk
nasızlsınızzz bakem
bugun kahwaltıya gıdıcem kuzenımın ewıne ee

günaydın canım iyiyiz se nasılsın ohhh hadi afiyet olsun canm

günaydin fatoşcum nasılsın? Tansiyonunu ölçüyomusun hergun nasıl çıkıyor
ölçüyorum canım büyük 14 ten küçükte 8 den aşağı inmiyomafoldumben
günaydın canım benimmmm

sağol canım bende iyiyim anladım peki nasıl kaça kaç tansiyonun normale döndümü

günaydın canım iyiyiz se nasılsın ohhh hadi afiyet olsun canm
şuanlık dönmedi ama dönecek umudumuz bu canım b akalım
günaydın kızlaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrr... nasılsınız bakalım?

günaydın ablacım odanı gördüm çok güzel olmuş allahım sağlıcakla büyümeyi nasip etsin rüzgar paşaya

merhaba arkadaşlar sohbetlerinizi okuyorum 1 saattir çok candansınız bende hamıleyım ve bu sohbetın bu arkadaslıgın ıcıne katılmak ıstıyorum

iyi akşamlar topik boş kalmış :))
göz doktoruna gittim gözlük vermedi gözlerin bozuk vermem lazım ama doğumdan sonra gel dedi çünkü gebelik esnasında vücud çok fazla su topladığı için bazılarında görme bozukluğu yapabiliyormuş yanılmış olabiliriz dedi en iyisi doğumdan sonra tekrar bakıp öyle gözlük verelim dedi ok dedim opuyorumnanaktan

günaydınn canım nasılsın ohhh gez bakalımm al tabii canım lazım olur battaniye bi kenarda dursun geçmiş olsuncanım inşallah tahlil sonuçlarında güzel çıkar:Saruboceq:
tahlil sonuçalrım güzel çıktı çok şükür kanım 14 ten 10 a düşmüş sadece kan hapını 2 ye çkardı o da normal dedi yani:kedi:
günaydın canım, ne güzel böyle bir yer ya, bebişin için daha farklı şeyler de bulabilirsin :) sen şu an Balıkesir'desin değil mi?
inşallah sonuçlar iyi çıkacak merak etme :)

:)
oo neler var neler danteller oyalar boyalar takılar çerçeveler battaniyeler örgler şallar yiyecek içecek
bi çok bayan günlerder ve misafiri geldiğinde gidip ordan satın alıp ağırlıomuş misafirleirni kaydirigubbakcemile3
bizde örgü elbise ve hırka aldık elbiseyi anneannesi hırkayı babannesi alıverdi :kedi:
cnm dikkat et tuzlu falan yeme tansiyon çok önemli
slm kızlar hepinize güzel bir hafta diliyorum
taze annemiz nasıl gidiyor annelik üzmüyodur inş miraç seni uslu bi bebek sanırım öle hissettim yazdıklarından alah naz<arlardan sakjlasın inş :1hug:
merhaba arkadaşlar sohbetlerinizi okuyorum 1 saattir çok candansınız bende hamıleyım ve bu sohbetın bu arkadaslıgın ıcıne katılmak ıstıyorum
hoşgeldin cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…