Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Gülçin canım ne güzel bir liste olmuş, ellerine sağlık..Benssenb bugün doğum mu yaptı? Nasıllarmış? Ay çok sevindim canlarım ya...Rüzgarım Denizim, Nur siz nasılsınız? Herkes iyi mi? Benssenb ile umutla hamiş olmayı beklediğimiz günleri hatırladım. İçim burkuldu. Ne olur dua edin kumsalımla bana..

canııııımmmm... henüz haber almadık ama bugün doğum yapacağını söylemişti geçen hafta, o yüzden yaptığını düşünüyorum... tabii ki dualarımız sizlerle :) yakında sen ve arife de kavuşacak inşallah :)

Gülçin canım ne güzel bir liste olmuş, ellerine sağlık..Benssenb bugün doğum mu yaptı? Nasıllarmış? Ay çok sevindim canlarım ya...Rüzgarım Denizim, Nur siz nasılsınız? Herkes iyi mi? Benssenb ile umutla hamiş olmayı beklediğimiz günleri hatırladım. İçim burkuldu. Ne olur dua edin kumsalımla bana..

neşem hoşgeldin canım
biz iyiyiz sen nasılsın
dualarımız sen ve kumsalımla canım inş tez vakitte önce göbüşleriniz sonra kucaklarınız dolar

heee topu sana atarım ben deeeeeeee lülülülülülü

ne diye atıcan ben her halukarda üste çıkarım biliyorsun

canım yaaa üzme kendini lütfen biliyorsunki dualarımız seninle ve arifemle rabbim hakkınızda hayırlı olanı veriyor canım üzme kendini konuşmuştuk bunları daha önce lütfen neşem yapma.

canııııımmmm... henüz haber almadık ama bugün doğum yapacağını söylemişti geçen hafta, o yüzden yaptığını düşünüyorum... tabii ki dualarımız sizlerle :) yakında sen ve arife de kavuşacak inşallah :)

İnşallah canım..İnşallah benssenb ve bebişleri de iyidir. Çok sevindim. Allahım hepimizin yardımcısı olsun..Sen nasılsın? Bebişin nasıl???

neşem hoşgeldin canım
biz iyiyiz sen nasılsın
dualarımız sen ve kumsalımla canım inş tez vakitte önce göbüşleriniz sonra kucaklarınız dolar

İnşallah Nurum inşallah. Siz nasılsınız bebeğin iyi mi?

canım yaaa üzme kendini lütfen biliyorsunki dualarımız seninle ve arifemle rabbim hakkınızda hayırlı olanı veriyor canım üzme kendini konuşmuştuk bunları daha önce lütfen neşem yapma.

Gülçinim iyiyim ben merak etme. Kuzucuğun nasıl? Resimlerinden gördüğüm kadarıyla çok güzelleşiyor maşallah, annesi oku prensese. Allah anzarlardan korusun yavrularınızı. Dualarınızı esirgemeyin bizden. Hepinizi öpüyorum hayırlı geceler...

Hepiniz benim için kuzucuklarınızı koklayın yatmadan önce...Rüzgarımdenizim sen de göbişine öpücük gönder teyzesinden...Hepinize Allah rahatlık versin...

eee çünkü sen cadısın :eek:
İnşallah canım..İnşallah benssenb ve bebişleri de iyidir. Çok sevindim. Allahım hepimizin yardımcısı olsun..Sen nasılsın? Bebişin nasıl???
inşallah iyilerdir güzelim :) ben iyiyim, bebiş de iyi çok şükür, gün sayıyoruz artık :)
Hepiniz benim için kuzucuklarınızı koklayın yatmadan önce...Rüzgarımdenizim sen de göbişine öpücük gönder teyzesinden...Hepinize Allah rahatlık versin...
canım öpücüğünü gönderdim, biz de seni çok öpüyoruz, iyi geceler canım :)

iyi geceler bizgeldik

burcuum çok tatlı miraç maşallah baktım resimlerinize Allah nazarlardan saklasın canım benm sağlıkla büyütürsün inş

geçmişi fazla okuyamadım biraz göz gezdirdim şöle hızlı hızlı fatoş cnm tansiyonun yüksek çkması baya bi tehlikeli die biliyorum dikkat et cnm sık sık ölç kontrolü elden bırakma

filiz ablamın listesinde ilk5e girmişim heyecan bastı görünce gittikçe azalıyor zaman doğum yaklaşıyor daha dün hamilemiyim deilmiyim testler falan ayy o günle rgeldi aklıma ama 7 ayı devirdik zaman su misali:))
allah sağlık sıhhat versin bizlerede bebeklerimizede inş
gülçin yine her zamanki gibi bizi dışlamış sağolsun listeye bile eklememiş. canı sağolsun

Gülçinim iyiyim ben merak etme. Kuzucuğun nasıl? Resimlerinden gördüğüm kadarıyla çok güzelleşiyor maşallah, annesi oku prensese. Allah anzarlardan korusun yavrularınızı. Dualarınızı esirgemeyin bizden. Hepinizi öpüyorum hayırlı geceler...

iyi ol canım benim iyi ol kötü olmak için geçerli sebeplerin yok çünkü

kuzucuğum iyi ellerinden öper büyüyor teyzsesi okuyorum merak etme sen canım

sen üzme tatlı canını birtanem olurmu koklarız biz ve kulaklarına fısıldarız sizin bebileride yollasınalar diye iyi geceler canım

selam kızlar nasılsınız uzun zamandır giremiyorum sormayın başıma neler geldi bir hamilenin yaşayabilecei bütün olumsuzluklar beni, buluyo sanırım ayrıntılı ultrasonumuz çekildi bebek gayet iyi ama benden ona giden kan damarlarında iki taraflı daralma varmış bunu sölediklerinde çok panik oldum birde hızlı ve çok kilo almışım doktor yediklerime dikkat etmezsem bebeğin çok zayıf doğacağını söyledi dünya başıma yıkıldı resmen sonra bu hafta birtakım tahliller yapıldı idrar yollarımda iltihap,kansızlık ve şekerim çok yüksek çıktı Allahım o kadar kötüyümki yarın 100 gr şeker yüklemesi yapılıcak nolur dua edin üç ayım kaldı hayırlısıyla şu üç ayı doldursam başka birşey istemiyorum sanki bebek karnımda oldukça ona zarar veriyomuşum gibi hissediyorum bana nolursa olsun ama ona bişey olmasın ..bu arada doğum yapan arkadaşlar olmuş çok sevindim darısı bizlerin başına inşallah sağlıkla sıhhatle..

hımmm anladım canım elin mahkum gidiceksin yani neyse dikkatli ol

eğer yakalarsan affetmee kaydirigubbakcemile3

allah korusun kızz ağzından yel alsın ne hastası aman hasta olmasın yavrular

burda idin valla ben çıkmışım sen gelmişsin güzelim olmaz böyle ama :eek:lmaz:

affetmem öpüveririm valla hele ki ceren i bi yakalasam yerim yerim cokacimcoook :emir_bebek:

allah korusun olmasın tabii hatta mümkünse ömr-ü hayatında hiç hasta olmasın inş :Saruboceq:

yakalayamamışım seni gee desene :gitme:

gülçincim ellerine sağlık liste gerçekten güsel olmuş renkli renkli şenlendrmiş topiği................

selam kızlar nasılsınız uzun zamandır giremiyorum sormayın başıma neler geldi bir hamilenin yaşayabilecei bütün olumsuzluklar beni, buluyo sanırım ayrıntılı ultrasonumuz çekildi bebek gayet iyi ama benden ona giden kan damarlarında iki taraflı daralma varmış bunu sölediklerinde çok panik oldum birde hızlı ve çok kilo almışım doktor yediklerime dikkat etmezsem bebeğin çok zayıf doğacağını söyledi dünya başıma yıkıldı resmen sonra bu hafta birtakım tahliller yapıldı idrar yollarımda iltihap,kansızlık ve şekerim çok yüksek çıktı Allahım o kadar kötüyümki yarın 100 gr şeker yüklemesi yapılıcak nolur dua edin üç ayım kaldı hayırlısıyla şu üç ayı doldursam başka birşey istemiyorum sanki bebek karnımda oldukça ona zarar veriyomuşum gibi hissediyorum bana nolursa olsun ama ona bişey olmasın ..bu arada doğum yapan arkadaşlar olmuş çok sevindim darısı bizlerin başına inşallah sağlıkla sıhhatle..

canım öyle deme benim de başıma neler geldi çok zor günler geçirdim hala tedirginim bazı durumlar yüzünden ama elden bişey gelmez bütün zorluklara rağmen bebişimizi sağ salim alıcaz inş. kucağımıza.......... şeker ilk baş benim de yüksek çıkmıştı 100 lük yüklemede normal çıktı çok şükür inş.senin de öyle olur kafana takma bunlar kontrol altına alınabilen şeyler.........sıkıntılara sabredip sonunda huzura kavuşcaz inş. allah hepimizin bebişlerini korusun meleklerimizi bize bağışlasın inş. :Saruboceq:

filiz ablaaaa! hani sende yazıyor ya oğluma kavuşmya 44 gün giye ondan ben de istiyorum yapabilir miyiz acaba? şafak 82 galiba benim :kedi: :emir_bebek: :nazar:

canım öyle deme benim de başıma neler geldi çok zor günler geçirdim hala tedirginim bazı durumlar yüzünden ama elden bişey gelmez bütün zorluklara rağmen bebişimizi sağ salim alıcaz inş. kucağımıza.......... şeker ilk baş benim de yüksek çıkmıştı 100 lük yüklemede normal çıktı çok şükür inş.senin de öyle olur kafana takma bunlar kontrol altına alınabilen şeyler.........sıkıntılara sabredip sonunda huzura kavuşcaz inş. allah hepimizin bebişlerini korusun meleklerimizi bize bağışlasın inş. :Saruboceq:

canım haklısın gerçekten Allahtan birşey isterken hayırlısıyla istemek lazım ben bu bebeği çok istedim ama bu yaşayacaklarımı hiç hesaba katmamıştım inşallah bebeğimede banada bişey olmaz ve inşallah bu sıkıntılar son bulur gerçekten birşey oldumu herşey üst üste geliyor bakalım yarın 100 gr lıkta ne çıkıcak iki gündür yememi kestim şeker hiç kullanmıyorum çok az yemek yiyorum inşallah yarın iyi çıkar sonuçlarım altı aylık hamileyim ve şu altı ay ne çektiğimi bi ben bide Allah bilir inşallah güzel günler gelicek...

X