Bebi$lerinizi yaniniza yatiriyormusunuz ?

cnm ben almadım yastık falan ama yan yatırıyorum arkasına uyku setimizin yastığını koyuyorum bir sorun olmuyo hiç kullanamdığım için bilemiycem belki gerekli bişidir kullanan arkadaşlar yardımcı olurlar sana allah bebişini kucağına almayı nasip etsin inşallah allah kurtarsın cnm...:1hug:

bende 3 gündür yanımda yatırıyorum biraz kabızlık çektiğinden kıvranıyo benim yanımda maşlaah yatıyor ezmiyeyim die dik yatağa enlemesine yatıyoruz e tabi bAcaklar açıkta::)))) napacan belki ezerim die böyle bişiiy yaptık ama yerine yatırmayı düşünüyorum artık

ben göğüs ucuyla emziriyorum pek sorun yok ama bazen süt kaçıyor genzine hemen ters ceviriyorum sırtına pat pat .geçiyoor hemen.aman aman dikkat edin hafsacım ayrıca bebeişler aç oluyorlar ya sabırsız davaranıyorlar oyuzden alamıyolar meme ağzındayken aranıyorlaar bide biberon kullandıysan hazırada alısmıs oalbilir benim öyle oldu biraz bibereonla verince memeninde aynı görevi görmesini azına damlamasını bekliyo uaynık.dream canım darsii senin basına inşallah.sağsalim bebeşşini alırsın umarım kucağina.oku bende c ok okudum sonradan çok işe yarıyor:)

Ben ilk gunden ayirttim odalarini .Boylesi cok iyi oldu her zaman yanimda yatmasina karsiyidm etrafimdaki pek cok Turk annesi odalarinda yatiriyorlar 4-5 sene cocugun ilerdeki gelisimini etkiler diye dusunuyorum ayrica anne ve baba arasindaki iletisim bir sekilde cocuklara yansiyabilir oyuzden ayri kalmalilar.Ama esim sabah 6 da ise gidiyor ozaman yanima alip vakit geciriyoruz bir sure.Biberon kullandihgim icin tamamen alismasinlar istiyorum ve surekli emziriyorum onlari simdi cok sukur hem emzirmekte hemde biberonda cok iyiler.

canim ben yan yatirma yastigi almadim .. bence gereksiz bisey..
insallah sag salim kavusursun canim bebegine,
az kalmis ..

Çok sağolun arkadaşlar,bende almayı düşünmüyorum artık sizlerde böyle dediğinize göre bizim topiğe yazan kızların çoğu almış ama banada gereksiz görünmüştü o yüzden danışmak istedim sizlere,iyi dilekleriniz içinde çok teşekkürler inşallah bende sizler gibi bebişimi sağlıklı kucağıma alırım,hepinizin bebişlerini kocaman öpüyorum...

bebisim daha 4 gunluk, ilk 3 gun hastanede kucagimda misil misil uyudu, yatagina koydugumuzda kiyamet kopuyordu, emdiriyordum sonra uykusu geldiginde gögsumu cikarip kafasini omuzuma koyuyordum yada yan yatiriyordum, hep vucudumun ustunde yatirdim, ama cok dikkat ettim.. cok sukur bisey olmadi..
dun gece eve geldik ve ilk defa yataginda uyudu :lepi: her uyandiginda artik yatagina yatiriyorum, yanimda uyumasi guzel de alismasini istemiyorum

ben daha evde olmadigim icin annemlerdeyim bazen yanima alip emzirip ole yatiriyorum yerine yanima alismasin abisi alisti bi de bu alismasin bakalim eve gidince nasil olcak

cnm ben o yastıktan aldım ilk ay çok işime yaradı bebek ele avuca gelmediği için o yastıkta yatırmak daha güvenli ve rahat oldu hele yatağı dışında uyuyacağı zaman çok işime yaradı valla ama bir haftadır kullanmıyorum yani çok uzun süre kulanılcak bişi değil malum bebekler çabuk büyüyor...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…