Bebekte pyelaktazi

ttuluk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2008
233
1
43
:çok üzgünüm:Arkadaşlar nasıl moralim bozuk anlatamam,bugün kontrolümüz vardı biz eşimle heyecanla hazırlanıp gittik.Doktor bey herşeyin normal olduğunu fakat bebeğimizin sağ böbrek çapının sola göre daha fazla olduğunu ve bunu sık sık takip ettirmemiz gerektiğini söyledi.Ben orada üzüntüden pek bişey soramadım eve geldiğimde araştırdım ki buna pyelaktazi deniyormuş ve bebek doğduğunda ilerlerse ameliyat olması gerekiyormuş ne olur dua edin ilerlememesi için.Allah hepimizin yavrusunu korusun inşallah

cnm inan cok uzuldum ama kalbini ferah tut allahin izniyle bebegini saglikli alacaksin kucagina senin icin dua edecem rabbim yardincin olsun isallahhhh

Allah şifa versin canım.. inan ben de çok üzüldüm.. Ama tıp artık çok ilerledi inşallah sağlığına geri kavuşur bebeğin.. Dualarımızdasın, merak etme.

canım Allah şifa versin umarım ultrasyonda yanlış ölçümler olmuştur dualarımız seninle

canım dualarımız seninle ve bebeğinle.inş yalnışlıklık vardır canım başka bi dr daha git.
üzme kendini meleğin dahada üzülür ozaman.
bi yalnışlık vardıır...

İnşallah en kısa zamanda herşeyin yolunda olduğu haberini verir doktorunuz size.Sen bunu çok fazla düşünmemeye çalış.Bebeğin sağlıklı olduğu için şükretmeye devam et.Dualarımız seninle.

sabaha kadar uyuyamadım düşünmekten bugün izin alıp başka bir doktorlada görüşmeye karar verdik.İşyerindeyim ve dokunsalar bağıra bağıra ağlıycam,kimseyle paylaşmak istemiyorum sizin dışınızda.:1shok:

eltime de hamileyken kalbi küçük az gelişmiş demişler..
son 2 ayını ağlayarak geçirmiş.
bebecik sağ sağlam doğmuş..
yanlış ölçüm yani..,
inş senin de öyle olur...

canım inşallah yanlışlık vardır. Dualarım seninle ve küçük meleğinle.

Allah yardımcınız olsun.

güzel haberlerini bekliyoruz.

:1no2:bugün bir çocuk cerrahı ile görüştük büyüklüğün 6.4mm olduğunu ve sık sık takip edilmesi gerektiğini söyledi nedenini sorduğumda hiçbir nedeni yok sadece anomali olduğunu dışardan bi etken olmadan kendiliğinden oluştuğunu söyledi.Dua ediyorum ki yapacak başka hiçbiseyim yok...

canım inşallah en yakın zamanda ilerlemeden sağlığına kavuşur bebişin sakın üzülme moralini yüksek tut kuzucuğun Allahın izniyle iyileşecek..ilk defa duydum böyle bişeyi ben de..

dualarım seninle canım ama benim de komşuma hamile iken bebeğin kafası normalden büyük beyninde tümör olabilir vs demişti doktoru ve komşum ağlamaktan gözleri sürekli şişti inan ama doğum yaptı bebekte görünürde hiç bir anormallik yok yapılan tetkikler sonucunda beyninde de hiç bir sorun olmadığı anlaşıldı.inşallah senin içinde bu bir yanılgı olur canım...

allah şifa versin inş ne kadar üzüldügünü tahmin edebiliyorum ama moralini yüksek tutmaya çalış bebegin hala karnında ve etkilenir allah yardımcın olsun inş

cok Geçmiş olsun moralini yuksek tutmaya calış eminim sen iyi olursan bebişte daha iyi olacaktır. Allah ikinizinde yardımcısı olsun

Canım sakın üzülme şimdi sen o yavrucağı kucağına alna kadar kalbin pır pır atacak. Bana 37 haftalıkken bebeğin beyninde 3 tane kist var dediler şu anda senin durumunu çok iyi anlıyorum. Bebeğim de şu anda çok şükür birşey yok. Dua etmekten başka çare yok. Allah bebeğini sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin.

Arkadaslar yarın kontrole gidiyoruz böbreğin ölçümünü yapacaklar dua edin ne olur..

İnşallah iyi haberlerle dönersin canım.Dualarım senin ve bebeğin için bu akşam.

inşallah güzel haberler verirsin bize canım.. Rabbim sağlık sıhhat versin bebişine.. ve gıyabında tüm şifa bekleyen hastalara.. Dualarımızdasın merak etme..

Arkadaslar bugün heyecandan ölecektik muayene saatine kadar ve sonunda girdik usg na.İlk ölçülerde 6.4 olan böbrek kalınlığı şimdi 4.7 çıktı eşimle mutlluluktan konuşamadık tesekkür bile edemeden kendimizi dışarı attık .Bugün 1 kez daha anladıkki bütün dünyamız minik oğlumuz üstüne değişmiş.Şu saate kadar geçemedim bilgisayarın karşısına şimdi tek tek öpüyorum sileri hayırlı dualarınız için inşallah bundan sonraki kontrollerimizde böyle güzel geçip bu problemi atlatıcaz.

X