Bebeklerle gidilebilecek tatil yerleri- otelleri erken rezarvasyon

sumeyra05

EVİMİN NEŞESİİİ PRENSESİM
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2009
788
4
Temmuz başı gibi 2 aile olarak ve 21 ve 16 aylık bebeklerle gidebilebileceğimiz deniz çocuklar için oyun alanı_ havuz- ve 7/24 doktor vs gibi her türlü imkaana sahip bir tatil köyü yada herşey dahil otel arıyoruz akdeniz ve ege olması öncelikli tercihimizdir. Bu konuda yardımcı olursanız seviniriz

slm benım bu konuda fıkrım yok bende araştırıcam erken rezervasyon yaptırmak ıstıyruz bızde benımde oglum tatile gıdecegimiz zaman tam 1 yasında olacak bunları gozonunde bulundurmak gerek iyi düşünmüşsünüz topıgı takıp edecegım bende araştıracagım yazzarım artık nerde oturuyorsunuz?

ben istanbuldayım kızım martta 1 yaşında olacak artık bi tatili hakettik. Ben sadece otele bağımlı kalmak istemiyorum. Gezelim eğlenelim ama kızımla onunda iyi vakit geçirebileceği bi yer olsun istiyorum. önceki topiklere baktım ama içime sinmedii

konuyu takipteyim
benim 3 yaşında oğlum ve haziranda doğacak bebeğim var.ağustos eylül gibi istiyoruz biz de.
maksat oğlum eğlensin güneşten denizden veya havuzdan faydalansın.tabii iyi temiz düzgün bir yer olması öncelikli tercihimiz.tavsiyeleriniz çok iyi olacak bizim için.

Son düzenleme:
teşekkür ederiz evet bunlar çok güzel bize erken rezarvasyon hakkında bilgi verirseniz sevinirizz

Merhaba sumeyra05,

Size belirtmiş olduğum otellerde erken rezervasyon başlamıştır. Erken rezervasyon zamanında tatilinizi planlarsanız yaz sezonu fiyatlarından daha uygun fiyata tatilinizi gerçekleştirebilirsiniz. Acentelerimizi ararsanız daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Tatil Hattı
0216 550 19 19
0532 111 19 19
Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

Son düzenleme:

teşekkürr ederimmmm

biz de alanyadaki incekum otel ve gypsophila otel arasında kalıp gypsophila da karar kılmıştık rica etsem biz ve o zaman 1 yaşında olacak çocuğumuz açısından ikisini kıyaslar mısınız?

Merhaba recepivedik,

İncekum Beach Resort

Genel Özellikler

Açık ve Kapalı Yüzme Havuzu, Açık ve Kapalı Restaurant, A'la Carte Restaurant, Hamam, Sauna, Wellness-Spa Merkezi, Disko, Kuaför, Alışveriş Merkezi, Çocuk Oyun Bahçesi, Mini Golf, Tenis Kortları, Plaj Voleybolu, Dalış Okulu, Su sporları, Fitness Center, Bilardo, Masa Tenisi, Internet Cafe, Oyun salonu, TV Salonu, 3 Adet toplantı salonu, Gün boyu animasyon, Mini club, Havuz Bar, Plaj bar, Lobby bar, Snack bar, Vitamin bar.
Kaydıraklı Havuz, Disko, Animasyon, Spa, Kapalı Havuz

Yeme-İçme

Herşey Dahil (07:00-24:00), Kahvaltı (07:00-10:00), Geç kahvaltı (10:00-10:30), Öğle yemeği (12:30-14:30), Snack İkramlar (12:30-16:30), Kahve-çay-kek saati (17:00-18:00), Akşam yemeği (19:00-21:30), A'la carte restaurant (19:00-22:00), Gece büfesi (24:00-01:00), Havuz Bar (10:00-24:00), Lobby Bar (10:00-24:00), Disko (24:00-04:00), 10:00-24:00 saatleri arasında yerli alkollü ve alkolsüz içecekler ücretsizdir.

Aile ve Çocuk

Çocuklar için havuz, su kaydırağı, mini club, çocuk oyun bahçesi ve çocuk animasyonu bulunmaktadır.Çocuk Animasyonu, Mini Club

Çocuğunuz acısında da bu otel size uygundur.

Tatil Hattı
0216 550 19 19
0532 111 19 19
Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…