bebeklerinizle nasıl zaman geçiriyorsunuz?

bestem09

Guru
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2008
131
5
arkadaşlar bebeklerinizle gün içinde nasıl zamanı geçiriyorsunuz?benim ki durmadan ilgi istiyor,onunla konuşmamı isityor.uyanıkken başka odaya bile gidemiyorum:dance:sessizce çıkıyorum odadan ancak oda dışından ses duyduğu an ağlamya başlıyor.uyuduğunda biraz dinlenebiliyorum:sm_cool:siz neler yapıyorsunuz bebeklerinizlekaydirigubbakcemile3

salincagi var ona oturtuyorum :)) bakici diorum artik ona ben :)) isim olunca ona koyuyorum .. ama bizde sürekli bi muhabbet oyun ve gezme islerindeyiz..
zamane sipalari iste ilgi istiyolar :KK70:D
annem beni koyarmis bi köseye gikim cikmazmis acikana kadar :p

canım bende aynen bırakıp başka odaya geçemiyorum tuvalete bile zor gidiyorum.illa yanında biri olacak dolayısıyle ev işleride kalıyor ancak akşam eşim gelince o bakıyor ben yapıyorum.

ayy kızlar hepimiz aynıyız yanii...benim oğlumda çok ilgi istiyoo sürekli konuşmamı,kucağıma almamı gezdirmemi...ben konuştukça karşılık veriyo..yatmak istemiyo oturmak istiyoo
yatması için koyduğum zaman da başlıyo ağlamayaa..

biz oğluşum uyanıkken hava çok soğuk olmadığı gunler bahcede geziyoruz(babasının işyerını teftişe gidiyoruz çok yakın)..gelırken babaaneye ıgiriyoruz acık onlar gördukten sonra evımıze gelıyoruz bazen salıncakta bazen yerde bırakıp işlerımı yapıyorum tv yı açıyorum o kendı kendıne sesler çıkarıyor çıngırağını elıne verıyorum düşşürene kadar onunla oynuyorr..gıkı çıkmıyor allahım nazarlardan korusun(aminn) oğlum çok usluuu.büyüdükce dahada uslu olmaya başladıı..

ah rose ah benimkıde çıldırmaya başladı hele son 3 gundur mum tutturuyo vallahı ayaklarım agrıyo onu tasımaktan

hepimiz aynıyız herhalde benim kızımda çok yaramaz kucaktan başka yerde durmaz evde gezmeden uyumaz inanın gezmekten topuklarım ağrıyo sankı akşama kadar çalışmış gibi yoruluyorum.

hakkaten zamane çocukları hepimizin durumu aynı benim kızımda uyanıkken hep onunla konuşmamı istiyor bazen kucağımda gezmek istiyor evin içinde süreki yanımda oluyor havalar iyice soğuyunca ne yaparız bilmiyom evimizde kaloriferde yok yandık valla o zaman hiç iş yapamam

ben daha oturtmuyorum siz oturtuyormusunuz?4 aylık olsun öyle düşünüyorum.benim kızım akşamları huzursuz zaten gece geç yatıyor sabah,öglen iyi akşam çok huzursuz sürekli kucak istiyor gezdir istiyor kucagımda oturunca bile aglıyor bunlar dogarken 5 yaşında doguyorlar ya:roflol: oturunca hemen anlayıp aglıyorlar

benim kızın da salıncağı var salonda , ama sevmiyor bir süre sonra başlıyor ağlamaya beni görmezse durmuyor katiyen, kollarım kopuyor evin içnde gezdirmekten :) oyuncakla oynamaya başlasa oturmaya başlasa biraz rahatlarım diyorum inş. ama bakalım gerçi o zaman da başka sıkıntıları olur diş filan bir kaç sene çevrim dışıyız öyle gözüküyor :lepi:

benim oğlumda sizinkilerden farksız şekerler...
sürekli kucakta olmak istiyor..hatta o da yetmiyor evi gezdireceksin anlatacaksın..oyunlar yapacaksın ..
dışarı çıktık mı bana hayatı zindan ediyor..uykusu çok sert , zor dalıyor..uyuyamadı mı yaygarayı koparıyor ve apar toar eve dönüyoruz..

bütün bebişler aynı galiba benimkide süreki kucakta durmak istiyor.ben artık bi süre sonra dayanamayıp yerine koyuyorum başlıyor ağlamaya.idare ediyoruz artık

offf nedir bu bebeklerin kucak meraki yaaa
halbuki kucakta mahvoluyo yavrucaklar güzelce yerlerinde yatsalar oynasalar ama tabi hayallll
benim oğlumda öyle kucakta oturmak istiyo gezmek istiyo
engüzelide yüzüne her bakmamda başlıyo gülmeye ayy annesi kurban olur onaaa
şuan uyuyo dışarı çıkınca hemen uykusu geliyo canım yaaa

hemen hemen bebişlerin hepsi aynı, sonuçta insan, ilgi istiyor tabi.
zaten bende onla ilgilenmediğim zaman, bana bi bakışı var ki görmeyin, sanki beni al benle ilgilen,oyna der gibi, yalvarır gibi. onun o bakışını görünce içim parçalanıyor :KK43:
anneleri tarafından terkedilmiş bebekler aklıma geliyor, çok üzülüyorum, hemen bebeğimi kucağıma alıp sarılıyorum ona.

kızlar ben bebegımle hıc vakıt gecıremıyorum ve buna cok uzuluyorum.sabah cıkıyorum aksam gelıyorum oglen arası da geldıgımde ancak yemek yıyor ve sut bırakıyorum.bızımkı saat 8 de uyuyor .eh ben de ancak o saatlerde oturabılıyorum.of of ısı bırakmayı dusunuyorum.ne mutlu sıze bebeıslerınız daıma yanınızda

benim kuzumda ilgi istiyor hep bazen anakucağına oturtuyorum eline çıngırağını yada ıslak mendil poşetini veriyorum çok hoşuna gidio onunla oynuyo eğer durmazsa ve işim varsa tv açıyorum biraz ona bakıo öle geçio akşama kadar

kızlar ben bebegımle hıc vakıt gecıremıyorum ve buna cok uzuluyorum.sabah cıkıyorum aksam gelıyorum oglen arası da geldıgımde ancak yemek yıyor ve sut bırakıyorum.bızımkı saat 8 de uyuyor .eh ben de ancak o saatlerde oturabılıyorum.of of ısı bırakmayı dusunuyorum.ne mutlu sıze bebeıslerınız daıma yanınızda

canım bizler onlar için çalışıyoruz...sakın kafana takma...biraz daha buyusun sonra ne oyunlar oynarız bizde

artık ne yapacagımı sasırdım valla onu yapıyom buunu yapıom yok ıllede kucak delırecem ya gunduz uyumuyo artık 5 dakıka anca dıyebılırım gecede 12 deyatıyo sasırdım kaldım valla

bizim cadıda gündüz çok az uyumaya başladı.giderek büyüyorlar gündüz uykularıda azalıyor.ama bizde gün içerisinde vakit arttıkça nasıl geçireceğimizi bilmiyoruz.ben anakucağına koyuyorum en fazla 10 dakika dayanıyor.mutlaka beni görecek.ben konuşacam onunla.çok nadir ellerini yerken veya tutabilirse oyuncaklarıyla oynarken beni unutuyor:))

X