bebeklerinizin eşyalarından hatıra saklıyormusunuz?

crescentmoon

¢яєѕ¢єηт
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2008
3.348
3
kızlar bebeklerinizin kıyafet yada oyuncaklarından hatıra saklamayı düşünüyormusunuz?
benim annem benim kıyafetlerimden ve oyuncaklarımdan saklamış. ben doğum yapınca vermişti. 1 tane bebeklik montum var. onu şimdi bebeğime giydiricem. birde 8 yaşlarımda giydiğim geceliğim vardı. onuda büyük kızım giyiyor şimdi. ayrıca büyük üstüne binilen sallanan atımız vardı. onuda kızım oynadı hala duruyor, ikinci bebişimde oynayacak. birde bebek arabam duruyor ama o biraz büyük kullanamadık onu.
şimdi bende çocuklarımın güzel olan bi kaç parça eşyasından saklayacağım hatıra olarak. onların çocuklarına veririm. çok güzel bir duygu kendi eşyalarını çocuklarının kullanması. :asigim:

Canim zannedersem konuyu yanlis yere acmissin.
Bende sakliyorum.Hatta yuvada yaptiklari resimleri de
sakliyorum.Insallah büyüyünce vericem onlara.

bence de çok güzel bir şey yıllar sonra eskiden kullandığın şeyleri görebilmek ve kendi çocuklarının onları kullanması..
kesinlikle saklayacağım..

ewet benim kucukluklerimi kendim sakliyorum,annem degil valla..saklama merakim vardir zaten...kizim olunca girdircem...oglumun kucukseylerini ayiriyyorum simdi..secicem iclerinden...kayinvalidem esiminkileri saklamamis..saklasaydi,simdi giydirirdik...esimde buna uzulmustu,canim benim yaaa...

bende düşünüyorum oglumun ilk çorapları ve tulumu bide montu var elanınkinide saklıcam en sevdigim kıyafetini:1hug:

Son düzenleme:
annem benim 2 tane elbisemi,tulumumu,battaniyemi,yeleğimi,atletimi ve pijamamı saklamış bana verdi ben kızıma giydiriyorum sırası geldikçe...bence çok anlamlı... ben de kızımın ilk bayramlığını, sevdiğim takımını,ilk emziğini,çorabını falan ayırdım saklamayı düşünüyorum...

benim eşiminde battaniyedi bitane küçücük tulumu çok şeker:)yeleklerini şapkasını falan saklamış kayınvalidem oğluma giydiricemm eşim çok sewinio onlardan birini giydirdimmi canım benimm....bende saklıycam oğlumunkilerden...

evet saklıyorum kızımın oyuncak maymununu büyük oğlumun oyuncak ayısını küçük oğlumun ilk spor ayakkabılarını /( 6 AYLIKKEN GİYDİĞİ )saklıyorum hatta ayakkabılarını uğur getirsin diye odasına astım

KIZIMIN iLK BAYRAMLIKLARINI ve HASTANE ÇIKIŞ SETİNİ AYRI AYRI TÜL KESELERDE SAKLIYORUM.
BUNUN YANISIRA İLK EMZİĞİ, SAÇ FIRÇASI DA SAKLAYACAKLARIM ARASINDA...
DAH BİR SÜRÜ ŞEY SAKLARIM BEN... HATIRA OLSUN DİYE...
VE HER BEZİNDEN ( numara değiştikçe,beden büyüdükçe ) BİRER ADET SAKLIYORUM.
BEN ÇOK ABARTIYORUM SANIRIM...

bende saklayacak olan annelerdenım

senace abatmıyorsun canım bende ben hepsını koyacagım valla abartı benımkı olur demı ama

benimde koyduklarim var oglumdan ama cok degil, ilk kestigim saclarini hala sakliyorum sari papatyam benim, kizimin ilksaclarini da sakliyorum daha bi suru sey iste

doğumdan eevvel kayınvalidem bebek sandığıyla gelmişti. eşimin ceketleri oyuncakları flütü termosu pançosu vs vs. çok duygulanmıştım. Ben de hastane çıkışını, çok yakışan tulumlarını ve tüm galatasaray formalarını şapkasını eldivenini tulumunu( aile fanatik olduğundan en az 20 tane vardır) sakladım. emziği ve ilk kesilen saçlarını ve sevdiği oyuncaklarınıda saklamayı düşünüyorum. sonra da bebişime veririm.

bende saklıyorum ve sanırım devam edeceğim:)
hastaneden doğduğu gün bir diploma verdiler 9 ayı başarı ile tamamladığı için :))çok hoş bişey onu saklıyorum.ilk emziği,ilk patiği ilk badisi,çorabı ve hastane çıkışını saklıyorum.ayrıca birde günlük aldık.1 yaşına kadar olup bitenler işte ilk gülüşü ilk sözü onlar yazıyor soru cevap şeklinde zaten biliyorsunuzdur ,güzel bir günlük.hepsini güzel bir sandık yada kutu alıp içinde saklamayı düşünüyorum.birde oğlumun tüm resimleri bilgisayarda onları ay ay ayırdım.hepsini cd ye bastırıp 1 aylık, 2 aylık .......... olarak saklayacağım.1 kopya kalsın ne olur ne olmaz ::KK66:))haklısınız abarttım :))

X