Bebeklerinizin cinsiyetleri

_DURU_24

BÜYÜK VE KÜÇÜK AŞKNA AŞIK
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2006
1.660
18
42
Slm kizlar bebişlerinizin cinsiyetleri belli oldumu arkadaslar.ben 13+3 haftaligim henüz söylemedi drum..

Kizlar ben 14 haftaligim dün karnimda agri vardi bugün eşimle baska bir hastaneye nöbetçi dr a gittik...cok şükür bebeişim iyidi...kendi doktoruma israrla ne oldugunu soruyodum kesinlikle 16 haftalikken söyliycem diyor.bizde bugün nöbeti dr sorduk..belli değil cok küçük dedi ama yinede inceledi kiza benziyo dedi bişey görünmüyor karanlik bacak arasi dedi...%70 kiz olabilir yani bebişimiz...babasi bu duruma biraz üzülsede ne yapalim saglikli olsunlarda...erkeklerde hep erkek istiyolar ya..gerçi saglikli olsun da farketmez diyolar ma yinede içlerinde yatan erkek...

Kizlar ben 14 haftaligim dün karnimda agri vardi bugün eşimle baska bir hastaneye nöbetçi dr a gittik...cok şükür bebeişim iyidi...kendi doktoruma israrla ne oldugunu soruyodum kesinlikle 16 haftalikken söyliycem diyor.bizde bugün nöbeti dr sorduk..belli değil cok küçük dedi ama yinede inceledi kiza benziyo dedi bişey görünmüyor karanlik bacak arasi dedi...%70 kiz olabilir yani bebişimiz...babasi bu duruma biraz üzülsede ne yapalim saglikli olsunlarda...erkeklerde hep erkek istiyolar ya..gerçi saglikli olsun da farketmez diyolar ma yinede içlerinde yatan erkek...

ayyy canım benim inşallah sağlıklı bir bebişiniz olur ve gönlünüzden ne geçiyorsa rabbim onu size verir:)

kızlar benim bebişimde şuan 13+3 ama ayın 18 de kontrolümüz var o zaman 15+3 olucak inş.cinsiyetini öğrenebiliriz...:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

slm kızlar.bende 12+3 haftalığım.dr 10 haftalıkken kıza benziyo demişti.sonra ikili testim iiçin tam 12 haftalıkken dr gittim.ve bide ne görelim pipisi çıkmış :) kendimi kıza alıştırmıştım kızım kızım diye seviyodum ama bi baktık pipilii oynuyoo göbişimde :) dr tanıdık diye söledi normalde 4 aydan önce sölenmiyomuş.bi dahaki kontrolumde artık tam net belli olur.pipiyi bende gördüm ama inanamıyorum hala oğlumm olucağına :)
allahım hepimize sağlıklı hayırlı uzun ömürlü evlatlar nasip etsin.kız erkek farketmez...

Kizlar bu arada ikili test sonuclarimi dün aldim allahimiza şükürler olsun normal çikti hersey..yüce allahim hepinizin sonuclarinida böyle iyi çikarsin insallah...

canım çok sevindim bizler içinde dua et kötü bişi çıkmasın bende bugün kontrole gittim 2 hafta sonra yani 15 haftalıkken testlere başlıycaz dedi doktorum geç değil mi sizce_?

ya ne güzel bazılarınızın cinsiyet durumları belli olmuş
benim drum son sefer gittiğimde sırada kimse olmayınca 10 15 dakika boyunca izletti
inanılmaz hareketler yapıyordu ama yaramaz bir türlü uygun pozisyona gelmedi
cuma günü kontrolüm var inşallah bu sefer gösterir

canım çok sevindim bizler içinde dua et kötü bişi çıkmasın bende bugün kontrole gittim 2 hafta sonra yani 15 haftalıkken testlere başlıycaz dedi doktorum geç değil mi sizce_?

tatlım 14 üncü haftaya kadar bakılıyor 14 haftayı gecmemesi lazım...neden gec bakıyor...acaba ona göre gebelik haftan dhamı geride sorsaydın bi...

saol canım bu arada insallah sizinkilerdede bi problem cıkmaz.dualarım sizinle...saglıcakla kal...

Son düzenleme:
benim doktorumda en son 13 haftalıkken test yapılırken baktı ve söylemedi görmek için uğraşmadı bir sonraki kontrol 25 ınde 16 haftalık olucaz o zaman bu sefer sölemesse cıngar cıkarcam :eek:klava: cok merak ediyorum cünküüfisfisfis

erkek bebeklerin cinsiyetleri çabuk belli oluyormuş, bende 12. haftaya giricem,çarşamba günü bakalım doktora gittiğimde görebilecek mi????

ben geçen hafta gittim 13 haftalıkken. ama göremedi doktorum malasef.
erkekse belli olur dedi ama göremedi.
artık bizde belki kız diye düşünmeye başladık.
önce sağlıklı hayırlı evlat olsunda. farketmez.
1 ay sonra gidince belli olucak artık..

ya aslında erkek erken belli oluyor deniliyor ama doktorun söylememesi gerekiyor bence.cünkü göbek kordonunu da pipi sanan doktorlar cok.ve yanılıyorlar bazen.sonra da doktorun adı yalancıya cıkıyor.bizimki de söylemedi 13 haftalıkken.artık 10 gün sonra gidicez inşallah o zaman görünür de belli olar.artık kızım ya da oglum diye sevmek istiyorum bebişimi

X