bebeklerinize su veriyormusunuzz?

zinedila

Çok şükür bin şükür ❤❤❤❤
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2007
6.275
1.584
38
kızlar bebeklerinize su veriyormusunuzz kayınvalidemler su ver arada diyo sizler napıyorsunuz veriyormusunuzz kakasını yapmayada yardımcı olurmuş su 2 3 gün yapmıo bebeğim fitil atıyorum çünkü çok huysuzlanıo doktora gidicez haftaya sorucam bakalım ne diyecek

rezene cayi veriyorum ben .. gazini cikarmaya yardimci oluo .. su da verdim bi kac defa azcik cay kasigiyla canim .. ama türkiye cok sicak bence verin bebislerinize .. kaynamis su olduktan sonra zarari olmaz..

bende 1 kaç kere verdim havalar cok sıcak çünkü
ve vermeyide düşünüyorum kakasını yapamıyo hiç günlerce zeytin yagı içiriyorum ole yapıyo oda cok degil

kızlar sütlerinizin %80ine yakını zaten su .. yani su vermenize gerek yok drlar anne sütünden başka hiç bişi vermeyin bebeklere diyor hatta su bile.. tabi herkesin kendi bileceği iş..sık emzirin yeter

aslında suyun bi zararı yok sadece midesini suyla doldurmasın sütü çok içsin diye verilmiyormuş arkadaşlar.bende bazen 1 çay kaşığı veriyorum kızıma.

ben anne sütü harici hiç bir şey vermedim şimdiye kadar...6ay bişey vermeyin diyorlar...rezene çayının tabiiki yararı vardır ama daha çok küçük ben vermem şahsen.

ben veriyorum, izmir çok sıcak malum
doktor ver dedi zaten
içine biraz rezene koyuyorum, gaz sorunuda olmuyor

ben şahsen kendim vermedim bir dogudugunda annemler hastanede başka bir dogum yapan kadının annesiyle tanışıyolar hacılıktan su getirmişler ben uyurken kızın agzına vermişler bir cay kaşıgı birde kaynanam cocuk aglıyo yok yok susamıştır bi kaşık ver diye verdi ben vermedim ondada kalktı kendi getirdi icirdi cok sinir oldum ama nafile dahada vermedim sürekli emziriyorum

rezenede veriyodum artık kestim alışmasın ona kendi cıkarsın diye

bugün tam 31günlüğüz ve hıç su vermedım kendım çok su tuketıyorum sadece..ve oğlum gunde hıç yapmazsa 3 defa gece 2 defa kaka yapıyor çişi zaten sayılı dğil..daha bezını hıç kakasız almadım suraklı yapıyor anı su kaka yapmasını hızlandırırsa bıde onu versem bez yetıştıremıyecez heralde..burasıda çok sıcak ama bence suya gerek yok ..sütten alıyo suyunu..mama verenler verebılır tabıı..

bende weriyorum 2 çay kaşığı kadar artık çok sıcak çünkü süttte içio o kadar yeterlidir ona herhlade...saolun kızlar..

kızım bugün 1 aylık oldu bende şimdiye kadar ne su nede başka bişey verdim ama sık süt veriyodum susuz kalmasın diye. bugün kontrole gittik gaz damlası ile d vitamii yazdı onları kullanıcam sadece. rezene çayınıda kendim içiyorum ama zorda kalırsam bebeğede veririm sütüm yettiği sürece ek besinlere başlamak istemiyorum bütün annişlerin sütü bol olsun allah bebişlerimizin rızkını bol versinyerimseniben

X