bebeklerimize kavuşmak için meryem suresi okumaya varmısınız

cnm benim cok gecmis olsun. bozma moralini cnm aldirirsin kistleri hem bildigim kadariyla kistlede hamile kalinabiliyo bol bol dua et cnm.rabbim hepimiz icin hayirli zamani bekliyo. yasin kacti senin cnm

24 canım 5 buçuk yıldır evliyim 2 yıla yakın bir süredir bekliyorum meleğimi:emir_bebek:saol canım benim .rabbi büyüktür

hayalot arkadasımız ıcın 6 tane meryem suresını okudum.Allah kabul etsın ınş.en kısa zamanda hayırlı saglıklı evlat nasıp etsın rabbım

allah razı olsun bitanem.allah kabul etsin canım çok saol hepimize hayırlısını nasip etsin inşallah :KK16:

Son düzenleme:
arkadaşlar bu gün bitirin yeni arkadaşa geçelim.hayalot arkadaşımız için okuyoruz. 21.10.2012

yandew------------6--------OKUDU
burcu_81----------6
hayalot------------5
esmacvs----------6--------OKUDU
nisanbu-----------6
vck----------------6
pikoloman--------6

okuyan her kesten ALLAH razı olsun.

ya nasıl anlamadım ben tarih koymuştun halbuki of çok sinir oldum şimdi kendime.canım benim anlamadığım cumaya kadar okumuyomuyuz ya ben kendimi ona göre ayarlamıstım.ya cumaya kadar okuyalım yada yarın akşam bağışlayalım benimkisini bu sırada yeni arkadaşa geçelim .ama benim bu akşam okumam imkansız :44:

canlarım ben kimsenin hakkını yemek istemiyorum geçmişe döndüm baktımda heryerde bugnü gösteriyo gördümde halbuki ama ben oan düşünemedim galiba.kimsenin hakkına geçmiyeyim ben şöyle yapalım benimkisi bugün bağışlanmasın yarın sabah ben okuyayım öğlen bağışlarız .sen yeni listeyi yayınla salıda ona okurum ben .en mantıklısı bu canım kusura bakma

kusura bakmayın kızlar haber veremedim üzerime düşen 6 taneyi okudum allah kabul etsin

selam kızlar kusura bakmayın haber veremedim bende tüpbebek raporu için koşturuyorum topiğe girmeye fırsat bulamadım.burcu81 için 2tane.hayalot için 6 tane okuycam yetiştirmeye çalışıcam kusura bakmayın.diğer topiklerdende 17 yasin 7 kün feyekün duam eksikte :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

selam kızlar kusura bakmayın haber veremedim bende tüpbebek raporu için koşturuyorum topiğe girmeye fırsat bulamadım.burcu81 için 2tane.hayalot için 6 tane okuycam yetiştirmeye çalışıcam kusura bakmayın.diğer topiklerdende 17 yasin 7 kün feyekün duam eksikte :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

senin işte benim kisi gibi karışık canım:KK9::KK9:ben okudum kızlar 5tane eklersiniz.yetişemediğin yer olursa devam ederim ben canım olmadı benimkisi hafta sonu bağışlanır sorun değil:KK34:

senin işte benim kisi gibi karışık canım:KK9::KK9:ben okudum kızlar 5tane eklersiniz.yetişemediğin yer olursa devam ederim ben canım olmadı benimkisi hafta sonu bağışlanır sorun değil:KK34:

evet canım tüpbebek yapıcam kısmetse koşturuyorum bu aralar .9 senedir oturuyorum şimdi koşturma zamanı geldi şükür.
Yok canım benim yüzümden aksamasın ben okumaya çalışıcam inşallah yetiştiririm:KK34::KK34::KK34:

evet canım tüpbebek yapıcam kısmetse koşturuyorum bu aralar .9 senedir oturuyorum şimdi koşturma zamanı geldi şükür.
Yok canım benim yüzümden aksamasın ben okumaya çalışıcam inşallah yetiştiririm:KK34::KK34::KK34:

cnm hayırlı olur inş. ilk denemen mı olcak rabbım hayırlısını nasıp eder inş ikiz olr cnm

hayırlısı olsun canım benim rabbim boşa çıkartmaz inşallah.tedavının sonunda göbişinde meleğin beraber devam edersin:KK16:

selam kızlar benım ıcınde meryemsuresını okurmusunuz bebeqım olsun dıye benım elımde 4444 salavat duası var bende elımden geldıqınce sıze dua ederım:KK16:

çok agır ilerliyoruz benim için okuyanlara bende okuyacam üstümde kalsın istemem..hayalot arkadaşımız için okuyoruz. 21.10.2012

burcu_81----------6---------OKUDU
hayalot------------5 ---------OKUDU
nisanbu-----------6
vck----------------6
pikoloman--------6

okuyan her kesten ALLAH razı olsun.[/QUOTE]

arkadaşlar yeni listeyi yapıyorum

esmacvs arkadaşımız için okuyoruz. 26.10.2012.............YENİ LİSTEMİZ

yandew---------6
burcu_81--------6
hayalot----------5
esmacvs---------6
nisanbu----------6
vck--------------6
pikoloman--------6

çok agır ilerliyoruz benim için okuyanlara bende okuyacam üstümde kalsın istemem..hayalot arkadaşımız için okuyoruz. 21.10.2012

nisanbu-----------6
vck----------------6
pikoloman--------6

arkadaşlar yeni listeyi yapıyorum[/QUOTE]

yandew okumayanlara özelden msj atsan okumıycaklarsa bız tamamlıyalım eksıklerı.

cnm hayırlı olur inş. Ilk denemen mı olcak rabbım hayırlısını nasıp eder inş ikiz olr cnm
allah razı olsun .evet canım ilk tedavim olacak benim eşimde hiç sperm yok .ameliyat olacak sperm bulunursa tüpbebek yapıcaz bulunmazsa tedavim ve umutlarım iptal olacak.inşallah canım ikizim olur rabbim duysun sesinizi:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

hayırlısı olsun canım benim rabbim boşa çıkartmaz inşallah.tedavının sonunda göbişinde meleğin beraber devam edersin:KK16:
amin canım allah razı olsun inşallah rabbim emeklerimizi ve umutlarımızı boşa çıkarmasın.inşallah canım dualarınız için canı gönülden amin diyorum .rabbim isteyen herkese sağlıklı salih saliha evlatlar versin amin

nisanbu-----------6
vck----------------6
pikoloman--------6

okuyan her kesten ALLAH razı olsun.[/QUOTE]

arkadaşlar yeni listeyi yapıyorum[/QUOTE]

BURCU_81 İÇİN 2 TANE,HAYALOT ARKADAŞIMIZ İÇİN 6 TANE OKUDUM ALLAH KUCAKLARINIZI İKİZ EVLATLARINIZLA DOLDURSUN İNŞALLAH:KK16::KK16::KK16::KK16:

allah razı olsun .evet canım ilk tedavim olacak benim eşimde hiç sperm yok .ameliyat olacak sperm bulunursa tüpbebek yapıcaz bulunmazsa tedavim ve umutlarım iptal olacak.inşallah canım ikizim olur rabbim duysun sesinizi:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

ins cnm benim dualarim sizinle.bende bugun hamile oldumu ogrendim sizlerlede paylasmak istedim rabbim isteyen herkeze nasip etsin ins

X