bebeklerimize kavuşmak için meryem suresi okumaya varmısınız

canım ben 3 taneyi okudum kalan 4 taneyide yarın okurum o yüzden okundu kabl et yeni listeyi yapabilirsin başka eksik yoksa
benm için okuyan herkesden allah razı olsun

--------------------------------------------------------------

Son düzenleme:
canım ben 3 taneyi okudum kalan 4 taneyide yarın okurum o yüzden okundu kabl et yeni listeyi yapabilirsin başka eksik yoksa
benm için okuyan herkesden allah razı olsun

2 tanesini ben okurum diyer 2 tanesinide sen oku zorlanmayalım.biraz sonra okumaya başlıcam ben

hayalot arkadaşımız için okuyoruz. 21.10.2012

yandew------------7
burcu_81----------7
hayalot------------ rahatsız oldugu için okuyamayacak
esmacvs----------7
nisanbu-----------7
vck----------------7
pikoloman--------6

okuyan her kesten ALLAH razı olsun.

iii akşamlar kızlarr biz geldiik:KK49::emir_bebek:
bugün kontrolüm vardı şükürler olsun herşey yolunda bebişim tam 6+4günlükmüş
daha öncede gebeliklerim oldu ama ilk defa kalp atışı duydum
o minik kalbi o kadar güzel atıyorduki hızlı hızlı :)
beni bıraksalar sbaha kadar o karanlık odada oturur onu izleyip o minik ve hızlı pıt pıtlarını hiç sıkılmadan dinlerdim:KK16::KK16:
ağlamamak için kendimi zor tuttum rabbim bu güzel duyguyu isteyen herkese yaşatsın inşallah:21:
dr. bu durumdan sonra tehlikenin %80nini atlattık gerisi önce sana sonra allaha kaldı dikkat et ii bak bebişine dedi:))

çok sevindim canım.rabbim hayırlı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin.duaların içinde çok sağol.çok ihtiyacımız var buna.teşekkür ederiz:KK16::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

günaydın kızlar.ben bu akşama doğru biterim herhalde.eksik kalırsa devamını ben okuyayım duruma göre.zaten bu hafta okuyamadım çok üzgünüm burcucum:KK50:nasılsınız bu arada

aaaaa bana gelmiş sıra.burcucum senin bitmiş ozaman:KK16:listeye ekleyebilirsiniz bu hafta beni .bugün son günüm bugün bitemessemde yarın kesin biterim :KK16:allah razı olsun hepinizden.rabbim hayırlı zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin cümlemize inşallah:emir_bebek::nazar:

burcucum rabbim sana hayırlı bir evlat nasip etsin inşallah .gönlünden ne geçiyorsa o olsun canım:KK16:hakkını helal et sana hiç okuyamadım ben içimde kaldı:KK50:

burcucum rabbim sana hayırlı bir evlat nasip etsin inşallah .gönlünden ne geçiyorsa o olsun canım:KK16:hakkını helal et sana hiç okuyamadım ben içimde kaldı:KK50:

amin canım inşallah başka bir gün başka bir listede karşılaşırız o zaman nasip olursa okursun canım sıkma canını

yandew------------7
burcu_81----------7
hayalot------------ rahatsız oldugu için okuyamayacak
esmacvs----------7
nisanbu-----------7
vck----------------7
pikoloman--------6

canım şimdi 21.10.12 tarihine kadar 6 tane meryem süresini okuyorum demi?acemiyim,yanlış olmasın diye teyit alıyorum

günaydın kızlar.ben bu akşama doğru biterim herhalde.eksik kalırsa devamını ben okuyayım duruma göre.zaten bu hafta okuyamadım çok üzgünüm burcucum:KK50:nasılsınız bu arada[/QUOTE]

tamam canım listedeki her kes 1 tane eksik okusun gerisini sen oku

yandew------------6
burcu_81----------6
hayalot------------5
esmacvs----------6
nisanbu-----------6
vck----------------6
pikoloman--------6

Son düzenleme:
bir sürü kistlerim var yine kızlar.hayal kırıklıkları içinde döndüm bugün eve.umudumu yitirmiş değilim ama üzülmedimde değil.allah şimdiden hepinizden razı olsun.rabbim hayırlı zamanda meleklerimize kavuştursun bizleri inşallah:KK16:

bir sürü kistlerim var yine kızlar.hayal kırıklıkları içinde döndüm bugün eve.umudumu yitirmiş değilim ama üzülmedimde değil.allah şimdiden hepinizden razı olsun.rabbim hayırlı zamanda meleklerimize kavuştursun bizleri inşallah:KK16:

herşeye rağmen güçlü olmak zorundayız...rabbim yardımcımız olsun.....

cnm benim cok gecmis olsun. bozma moralini cnm aldirirsin kistleri hem bildigim kadariyla kistlede hamile kalinabiliyo bol bol dua et cnm.rabbim hepimiz icin hayirli zamani bekliyo. yasin kacti senin cnm

yandew------------6
burcu_81----------6
hayalot------------5
esmacvs----------6
nisanbu-----------6
vck----------------6
pikoloman--------6

hayalot arkadasımız ıcın 6 tane meryem suresını okudum.Allah kabul etsın ınş.en kısa zamanda hayırlı saglıklı evlat nasıp etsın rabbım

X