bebeklerimize kavuşmak için meryem suresi okumaya varmısınız

yandew arkadaşımız gelince konuşucam bir yola sokalım bencede önce yandewi 41 tamamlarız sonrada bana geçeriz yapılacak en iyi şey bu gibi görünüyor

herkese hayirli aksamlar.dediyin bana mantikli geldi ben kabul ederim her gun bir arkadasa bir tane okumak

herkese hayirli aksamlar.dediyin bana mantikli geldi ben kabul ederim her gun bir arkadasa bir tane okumak

canım arkadaşın dediğine göre 41 kere okunması gerekiyormuş sana toplamda kaç tane okundu onu 41 tamamlayalım ne dersin sonra bana geçeriz bundan sonrada kaç kişiysek 41 olacak şekilde toplamda dağıtırız duaları ona göre de gün belirler kısıtlarız zamanı ne dersin

canım eğer hergün olursa ben katılamayabılırım ona.çünkü herkes günü gnüne uygun olmayabilir.ben sana okuduklarımı parça parça okumuştum 2+5 gibi mesela .öyle olursa ben burcu arkadaşımız adınada okuduktan sonra sizden helallik isteyip ayrılayım canım.

günlük olmaz zaten ama sayımız çok olur ve kişi başı 4 tane düşerse 3 günde bitecek deriz mesela

günlük olmaz zaten ama sayımız çok olur ve kişi başı 4 tane düşerse 3 günde bitecek deriz mesela

ozaman ara vericez arkadaşlar bu arada yandew arkadaşımızda duyuru yağpsın yeni arkadaşlar eklensin ondan sonra kişi ve dua ayarlamamızı yapalım.bu aradada sizin eksikler tamamlansın

bana 28 tane okundu.evet olur 41 böleriz kişi başına kaç düşüyorsa ona göre okunur .bu arada evi taşıdık ondan fazla giremedim

tamam o zaman yandew sen tekrar liste eklemesi yapmaya başla canım pazartesi günü başlıcak şekilde ekleyelim

13 eksiğin var yani senin 4 ben okurum kaldı geriye 9

pazartesi bende 4 tane okurum cnm cabucak bıtsın ben zaten senın ıcınde okumustum senınkınıde haftaya cumaya kadar tamamlarız.
ben evdeyım okuyabıldıgım kadar okurum

pazartesi bende 4 tane okurum cnm cabucak bıtsın ben zaten senın ıcınde okumustum senınkınıde haftaya cumaya kadar tamamlarız.

tamam canım o zaman geriye 5 tane kalıyor yandew bitirmemiz için sonrada bana geçeriz

benim kursum var bende 3 tane okurum yandew için sonra daha burcumun 7tanesi duruyo zaten okuyamadımbide diğer topiklerede okuyorum arkadaşlar

benim kursum var bende 3 tane okurum yandew için sonra daha burcumun 7tanesi duruyo zaten okuyamadımbide diğer topiklerede okuyorum arkadaşlar

benimkileri okuma canım yandewi bitirelim 3 de sen aldığına göre 2 tane kalıyor geriye onuda yandew okusun böylelikle bitirmiş olalalım yandew arkadaşımızın
eğer mümkünse hanımlar pazartesi en geç akşama kadar bitirmiş olalım

tmm cnm sen cok zorlama kendını ben pazartesı okuyabıldıgım kadar okurum aksama dogru yazarım okudugum kadrını
burcucm senın kactane eksıgın var bılıyomusun cnm?

ben cıkıyorum kızlar hepinze ii aksamlar pazartesı bıldırcem sıze ınş. okudugum tutarı

YENİ LİSTEMİZ.YANDEW ARKADAŞIMIZ İÇİN OKUYORUZ.---15.10.2012.tarihine kadar .

yandew------1 tane okuyacak
burcu_81-----4 tane okuyacak
hayalot------3 tane okuyacak
esmacvs----4 tane okuyacak
nurgu66-------1 tane okuyacak

şimdiden okuyan arkadaşlardan ALLAH her daim razı olsun inşallah.

Son düzenleme:
YENİ LİSTEMİZ.YANDEW ARKADAŞIMIZ İÇİN OKUYORUZ.---15.10.2012.tarihine kadar .

yandew------1 tane okuyacak
burcu_81-----4 tane okuyacak
hayalot------3 tane okuyacak
esmacvs----4 tane okuyacak
nurgu66-------1 tane okuyacak

şimdiden okuyan arkadaşlardan ALLAH her daim razı olsun inşallah.

sanada 1 tane yazdım canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…