bebeklerimize kavuşmak için meryem suresi okumaya varmısınız

]MERYEM SURESİ LİSTEMİZ.cumaya kadar hayırlı olsun hepimize inşallah.

YANDEW ARKADAŞIMIZ İÇİN OKUYORUZ.---05.10.2012.tarihine kadar .

1.yandew--------------------------OKUDU
2.burcu_81------------------------OKUDU
3.hayalot---------------------
4.gamyoncu-------------------
5.esmacvs-----------------------OKUDU
6.umtsmyye-------------------

KATILMAK İSTEYEN ARKADAŞLARIMIZ LİSTEYE EKLENECEK.::

canım ben okudum ekleyebilirsin kusura bakma haber veremedim sabah.rabbim hayırlısıyla gönlündekileri nasip etsin inşallah

Son düzenleme:
MERYEM SURESİ LİSTEMİZ.cumaya kadar hayırlı olsun hepimize inşallah.

burcu_81 ARKADAŞIMIZ İÇİN OKUYORUZ.---12.10.2012.tarihine kadar .

1.yandew--------------------------
2.burcu_81------------------------
5.esmacvs-----------------------

KATILMAK İSTEYEN ARKADAŞLARIMIZ LİSTEYE EKLENECEK.::[/QUOTE]

katılmak isteyenler eklenecek listeye

Son düzenleme:
cnm ben burcu arkadasımız için 7tane meryem suremısını okudum...
Allah kabul eder inş.

MERYEM SURESİ LİSTEMİZ.cumaya kadar hayırlı olsun hepimize inşallah.

burcu_81 ARKADAŞIMIZ İÇİN OKUYORUZ.---12.10.2012.tarihine kadar .

1.yandew--------------------------OKUDU
2.burcu_81------------------------
5.esmacvs-----------------------OKUDU

KATILMAK İSTEYEN ARKADAŞLARIMIZ LİSTEYE EKLENECEK.::...yarın bagışlanacak.

Son düzenleme:

canım çok özür dilerim geçen haftadan okumayanlar olunca ben liste hala senin adına devam ediyor sandım yaoyuzdende bu topiğe hiç bakmadım açıkçası.burcu arkadaşım hakkını helal etsin bugün okuyacak vaktim yok çünkü ben okumadım onun adına olduğunu bilmediğim için.bu işi nasıl yapıcaz senin adına okuduklarımız tamamlandımıki ?:44f ya keşke bakmış olsaydım isterseniz ben listeden çıkayım kusura bakmayın arkadaşlar

benim için dua eden arkadaşlardan allah razı olsun hakkınızı helal edin...bende okumamı tamamladım allah kabul etsin dualarımızı

önemli değil canım helal olsun haftaya olan arkadaşımıza okursun pek haraketli bir topik değil unutulabilir

canım mesaj attım sana ama dönmedin burdan yazayım...
topik çok hareketsiz ve kontrol zor olabiliyor benim nacizane tavsiyem var eğer diğer arkadaşlarda kabul ederse
sayının önemi yok diyorsanız 2 günde bir arkadaşımıza kaç kişiysek birer tane okuyalım mesala 10 kişiysek o kişiye 10 tane okunmuş olsun böylelikle topik hareketli olur ve kimse unutmaz ve zorlanmadan 2 günde bir bir tane okumuş olur..
sayı önemli diyorsanız 7 kişi olalım herkes birer tane okur toplamda 7 tane okunmuş olur
nedersin????

geçmişi okumadım sayı yeterlimi değilmi bilmiyorum eğer daha dolmadıysa bende varım arkasdaşlar,
ben hamileyim hergün kendim için okuyorum sizler içinde okurum gönüllü olarak
bide ben bu meyrem suresinin mucizesini anlatıym hemencik
bu sureyi hamile olan kişi bebek isteyen kişi için okursa kabul olurmuş
biz denedik gördük ben bunun faydasını gören 3. kişiyim
liste olunca bana haber ver burcucum başlarız inşallah...

çok saol canım benim.ama anlamadığım birşey var normalde bu sayının tam 41 olması gerekiyor geçen hafta tamamlanamadan geçmemiz doğrumuki ben anlamadım:44:

topiği açan arkadaşdan ses çıkmadı onunla görüşeyim haber veririm canım inşallah
şimdi heycanlandım bak kuzenim hamile onu arayımda okusun 1 ay sonra doğurucak..:)))
canım kaç adet okudunuz toplamda peki bizde ona göre yapalım kanıtlanmış hamiş kalan var..:)))

Son düzenleme:
çok saol canım benim.ama anlamadığım birşey var normalde bu sayının tam 41 olması gerekiyor geçen hafta tamamlanamadan geçmemiz doğrumuki ben anlamadım:44:

canım zaten sayfada ilerleme yok kopukluk var 1 hafta boyunca kimse uğramıyor ben bir çok yerde dua zincirindeyim ama burası kadar ağır işlemiyor buna çare bulmak lazım bu böyle olmaz yandew den haber bekliyorum

canım zaten sayfada ilerleme yok kopukluk var 1 hafta boyunca kimse uğramıyor ben bir çok yerde dua zincirindeyim ama burası kadar ağır işlemiyor buna çare bulmak lazım bu böyle olmaz yandew den haber bekliyorum

bende başka bir dua topiğinden sonra burayada katıldım.ama orda bir dua tamamlanmadan başka bir duaya geçilmiyor arkadaşlar.bende buyüzden bu hafta tekrardan yandew arkadaşımızın eksikleri önce tamamlanır diye düşündüm açıkçası.çünkü meryem suresinde sayının kesinlikle 41 olması gerektiğini biliyorum.

devamlılık için tpiğin güncel tutulması lazım yoksa hepsi birbirine giriyor bende bununla beraber sanırım 4. dua zincirim herşey tıkır tıkır gidiyor sorunsuz bir şekilde ama burda bir sorun var bunu çözmemiz lazım

bence şöyle yapalım topik dolana kadar bekleyelim listeye yeni arkadaşlar eklensin .eğer meryem suresinin sayısı zorunlu 41 ise bu 41in tamamlanması gerek.geçen hafta yandew arkadaşımızın 41 sayısı dolmadan bağış yapılmaması gerekti bana göre.aynısı senin içinde geçerli canım ben diğer katıldığım topiklerdede eksik çıkmıyor değil ama okumayan arkadaşlarımızın yerine önce gönüllüler tamamlıyor daha sonra dua bağışlanıp yeni liste açıklanıyor.yani benim için cumadan cumaya girsem bile sorun çıkmıyor.yeni liste açıklansa bile topik sahibi beğeni veya özel mesaj yolluyor.bu şekilde hiç aksatmadan okuyorum çok şükür ama senin adına ben yine okuyacağım rabbim kabul ederse müsait zamanımda canım.kusura bakma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…