bebeklerimize kavuşmak için meryem suresi okumaya varmısınız

NİSANBU VE PİKOLOMAN arkadaşlar haber verin.hayalot arkadaşımız için okuyoruz. 21.10.2012

yandew------------6--------OKUDU
burcu_81----------6---------OKUDU
hayalot------------5 ---------OKUDU
esmacvs----------6--------OKUDU
nisanbu-----------6
vck----------------6------OKUDU
pikoloman--------6

okuyan her kesten ALLAH razı olsun.

arkadaşlar yeni listeyi yapıyorum

arkadaslar en basından okuyamadım pekte anlayamadım ama benıde katarmısınız?nasıl okudugunuzu da yazarmısınız

arkadaslar en basından okuyamadım pekte anlayamadım ama benıde katarmısınız?nasıl okudugunuzu da yazarmısınız

canım hoş geldin.3 günde 1 arkadaşımıza 41 meryem suresi okuyoruz.kişi başına bölüyoruz hepsi bu

bayramınız mübarek olsun kızlartüm sevdiklerimizle daha nice güzel bayramlara inşallah
bu arada yeni liste yapılmış yanlız bayramda kimse pek giremez o listeyi önümüzdeki hafta içi yada cuma bağışlayalım .bu benim fikrim tabi sizlerede saygı duyarım

arkadaşlar ben hastalandıgım için okuyamamıştım,yarından okumaya başlıcam esmacvs arkadaşımız için okuyoruz. 2.11.2012.............YENİ LİSTEMİZ

yandew---------6
burcu_81--------6
hayalot----------5
esmacvs---------6
nisanbu----------6
vck--------------6
pikoloman--------6

NİSANBU VE PİKOLOMAN arkadaşlar haber verin,eyer okumayacaksanız ben tamamlayım hayalot arkadaşımız için okuyoruz. 21.10.2012

nisanbu-----------6
pikoloman--------6

blk10
3 gunde bır arkadasımıza 41 meryem suresı okuyoruz derken?kusuruma bakma pek anlayamadım((([/QUOTE]

okumak istersen eyer senide ekleyim yada listede eksik var okumayan arkadaşların birinin yerine seni yazayım sen oku 6 adet

Son düzenleme:

hepsini sen okuma cnm beraber okuyalim. okumayanlarida yeni listeden cikart istersen nasil olsa okumuyolar

kızlar bende eksik var sanırım şöyle yapalım ben 5 tane okuyayım kendı adıma olan eksıklerden sızde paylasın .esmaya olan 5 taneyıde yetıstırmeyı calısıcam canım cumaya kadar gecen hafta okuyamadım tekrar hastalandıgım ıcın .

Son düzenleme:

kızlar bana verile 6 adet meryem suresini 26 ekim cumaya kadar oku demişlerdi onu okudum hala eksiğim var mı benim ?

kızlar bana verile 6 adet meryem suresini 26 ekim cumaya kadar oku demişlerdi onu okudum hala eksiğim var mı benim ?

arkadaşlar ben hastalandıgım için okuyamamıştım,yarından okumaya başlıcam esmacvs arkadaşımız için okuyoruz. 2.11.2012.............YENİ LİSTEMİZ

yandew---------6
burcu_81--------6
hayalot----------5
esmacvs---------6
nisanbu----------6
vck--------------6
pikoloman--------6

allah kabul etsın canım gecen hafta bana okunmustu bana okuduklarında eksiğin kalmadı canım
şimdi esma arkadaşımıza okuyoruz sen arasıra gır yıne bu cumamı yoksa haftaya cumamı esmanın duası bagıslanacak bılmıyorum

PİKOLOMAN arkadaş kaldı haber ver okudununmu.hayalot arkadaşımız için okuyoruz. 21.10.2012

nisanbu-----------6--------OKUDU
pikoloman--------6

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…