Premature Bebekler Bebeklerim kaç gun kuvezde kalır

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.
Erken doğum yapan arkadaşlar salın kendiniz yıpratmayın lütfen bebeklerinizi inş tez zamanda kucağınıza alın. Tek dert beklemek olsun benim bi arkadaşımda erken doğum yaptı bir hafta sonra bebeğin bağırsağı patladı şoka girdi ameliyata alamadılar şokta olunca sadece karından pis suyu boşalttılar ilaçla şoktan çıkarmaya çalıştılar çocuk çişini yapmayınca tedaviyi kestiler artık yapacak bişey yok diye ölecek dediler 100 de 1 in altında dediler
Ertesi gün vefatını beklerken çişini yaptı tekrar tedavi başladı ama beyne kan gitmemiş bi ara ilerde sakat kalabilir dediler
Bevek biraz topladı bağırsak ameliyatıoldu
Sonra kalpte sıkıntı çıktı kalp ameliyatı oldu ciğerlerinden kan geldi solunum problemi oldu hepsini atlattı çok şükür şimdi de göz sıkıntısı çıktı gözü gelişmiyor inş bunu da atlatır diye dua ediyoruZ
Hergün hastaheneye gidiyor süt veriyor kanguru yapıyor yani demem o ki sakın yıpratmayın kendinizi zor bir dönem Allah beterinden saklasın
İnş pozitif olun ki bebeklerinize güç olsun
Herkese bol ümitli günler

Arkadaslar once sukur edin bende erken dogum yaptim ikizlerimi 28+5gunluk dogumdan sonra vucudum reaksiyon gosterdi ve 10 gun yogun bakimda olmak uzere bir ay ben hastanede yattim cocuklarimi goremedim ben eve geldim 45 gunlukken oglumu kaybettim kizim hala kuvezde bir haftadir biberonla beslenmeye basladi iki aydir kuvezde her zaman sukur edin unutmamaliyiz ki bizlerden daha da kotu durumda olanlar var bizlere sadece sabretmek ve sukur etmek dusuyor rabbim herkesin yavrusunu bagislasin tez zamanda kucagimiza almayi nasip etsin insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…