bebeklere doğum sonrası ne ne aldınız

canım ne yapmışsın böyle kaydirigubbakcemile2 bu aldıklarının çoğunu giydiremeden bi bakmışsın bebişin büyüyecek a.s tamam heveslenip herşeyi almak istiyo insan ama bence bi noktadan sonra israfa giriyor. zaten hediye olarakta giysi çok geliyo ki görümceler falan hazırlıyomuş
bebek kıyafetleri de ucuz değil bari almayı düşündüklerini almayıp bi hesap açtır bebeğin için paralarını oraya yatır yada altın al yatırım olsun canım. maddi durumun iyi allah daha çok versin mutlaka onu da düşünmüşsündür ama dolapta kıyafet seyretmektense bankada parası olsun yarın ne olacağı belli mi kaydirigubbakcemile3

haklısın canım ama duramıyom...cok hevesliyim..herşeyden fazla fazla olsun diyorum..maddi durumumum iyi olmasından değil..durumumuz allaha sükür normal..cok cok iyi değil yani...ama almaya calısıyorum herseyden..kızımın hiç bir eksiği olmasın istiyorum..hergün yeni bişey ceşit çeşit giyisin istiyorum..zaten annesi olarak bende giyime cok düşkünümdür...belkide bu kadar alma sebebimde budur ....giyime alışverişe düşkün olmamdır...allah saglıkla kucagımıza almak nasip etsin insallah..allah hepsini kullanmak nasip etsin..

bence bu kadar aşırısına hiç gerek yok canım ya.bende heves ediyorum daha dogrusu kim etmeski.ama dedigin gibi annanesi babannesi alacak daha hediyeler gelecek vs.bu yüzden biraz tutumlu olalım.onlar dogunca zaten bisürü masraf yapıcaz.

valla kizlar imrendim size
ne güzel seyler almisiniz siz öyle
ama bencede bazi yerde dur demek gerekiyor kendine
bende hamileyken öyleydim am herseyi almak istedim ama bir sekirde frenledim kendimi
cünki dogdugu zaman bir giysi sadece bir kere giyebiliyorlar ayrica hic giydirmedikleriniz bile olabiliyor
tecrübe konusuyor valla :)))
ama yinede cok güzeller onlar ilerde daha cok masrafli olacak arkadaslar biraz frenleyin kendinizi
gülle gülle kullansinlar
sizede hayirli dogumlar dilerim

kısllar ne güzel şeyler almışsınız
benide heveslandirdiniz
ben sadece doğar doğmaz giyecek bir tane takım aldım

geç kaldım galiba alışverişe hemen çıkıp almak istedim ama grip oluyorum
güle güle kullanın bebişlerinizle sağlıklı sıhhatli inş.

evet haklısın canım ya. ama bana şimdiden tembellik geldi. gidemiyorum alışverişe. çalışıyorum da ondan galiba. iş çıkışı halim kalmıyor. h.sonu da hep bişeyler çıkıyor. geceliği ve bebeğin ana ihtiyaçlarını bir alsam içim rahatlayacak. hala ikimiz de doğum sonrası dımdızlağız.

kızlar ya ben zonguldakta yaşıyorum ama kontroller için istanbula gitmeyi düşünüyorum gerçi istanbuldan buraya taşınalıda daha 1.5 sene oldu vazgeçemedim istanbuldan kontrollere geldiğimizde bebek odası için modokoya bakalım diyorum ama uygun fiyatlı ve değişik modelli tavsiye ettiğiniz başka yerler varmı sabah gelip akşam dönünde eni konu gezemiyorsunuz
bide bebek arabaları nette mi daha uygundur yoksa modokoda falan mı bana nette iyi kampanyalar var gibi geliyor ama eşimde modokoda daha uygundur diyor karar veremedik hala

pardon kontroller için her ay istanbula gidiyoruz doğumuda orada düşünüyorum allah kısmet ederse dicektim yanlış yazmışım

Güle güle kullan canım ama biraz fazla abartmışsın bence diğer kızların dediği gibi başka seyler al birsürü hediye geliyor hoşuna gitmeyenler olabilir ama içlerinden iyi şeyler de çıkar .Ben hamile kaldığımdan beri altın yapıyorum ileride eğitiminde yada başka bir ihtiyaçta kullanmak için .Tabii karar senin ...
bazılarının resmini koy da görelim bakalım juri beğenecekmi :))

emziricem tabiki cnm ama ne olur ne olmaz evde olsun diyorum heran ihtiyaç olabilir

iyi yapmissin cnm bende 6 aya kadar emzirmeyi düsüüyorum sonrada bende ondan alip sütümü sagip biberonla vermek istiyorum :1rolleyes:
oglumda cok zorlandim disleri cikinca özellikle bir bir bucuk yasina kadar emzirdim ...
cok canimi acitti a.s simdikine daha tedbirli davrancam :icecream: hihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…