Doğuma Hazırlık bebek telsizi

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

inciboncuk

Guru
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2007
923
16
43
Arkadaşlar artık geri sayım başladı hepimiz çok heyecanlıyız ve doğum olayına odaklanmışız ama doğumdan sonrası için bebek telsizi alan var mı?varsa hangisini önerirsiniz?bunun çok gerekli bişey olduğu söyleniyor..doğru mudur acaba?

valla canım ayrı odada yatıcaksa bebeğin yararlı olur ama ben 5 -6 aya kadar odamda yatırmayı düşünüorum kıyamam ona yanlız yatmasın.hem sık sık emzirmek için kalkıcam yatamın yanı basında olması kolaylık olur.

Ben de 6 ay kadar bizim odada sepetinde yatırdım. Daha sonra kendi odasına geçiridm. İşte o zaman gerçekten çok faydalı oluyor.

İlk aylarda da o sepetinde yatak odanızda uyurken siz rahat rahat diğer odalara geçebiliyorsunuz. Kulağınız odada olmuyor. Kesinlikle tavsiye ederim.

ben de geceleri yanımda yatıracağım da gündüzleri falan sürekli başında beklemiyeceğiz heralde çünkü bebekler sürekli uyuyorlar diye biliyorum gündüzleri mesela mutfakta falan bişeyler yaparken o da odasında uyurken sık sık gidip kontrol etmemek için ideal bişey gibi geldi bana.

bende aynı odada yatıracağim 6 aylık olunca odasına geçireceğim o zaman gerek duyarsam alırım

Bişey sormak istiyorum , bu sepet dediğiniz ne oluyor , sallanan araba koltuğu tipinde ana kucağından mı bahsettiniz acaba ?

bende ilk 6 ay birlikte yatmayı düşünüyorum sonra odayı ayırcam ondan sonra belki alırım kuzenimde vardı artık ona lazım olmuyo kızı büyüdü belki onunkini alırım

Bende ilk başta ne kadar luzumsuz aynı odada yatacağız vs. düşünüyordum ama dün apar topar eşim gitti bir tane aldı çünkü siz evde mutfakta çalışırken duşta vs. sesini duyamayabiliyorsunuz tabii evinizin büyüklüğüde önemli faydalı bir alet

hangi marka aldınız.işe yararlı olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…