Doğuma Hazırlık bebek şekerini ne yaptınız?kaça mal ettiniz?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
bıdışş hiç bi fikrim yokk....
zaten daha karar vermedimm...
bi kaç yere daha bakıp öyle karar vericemmm..
zaten önemli olan onların verdiği fiyat değilki ben o fiyatı düşürürüm zaten..

Peki beğendiniz mi benim bebek şekerlerimi. Hiç yorum alamadık. Kapı süsümde aynı biblolardan benim. Bu arada kalın perdemiz ve abajurumuzda geldi. Cibinlikte gelsin. Fotoğrafını koyacağım. Bu hafta biter hepsi inşallah.

bıdışcımm ben çok beğendimm
hatta benim de oğlum olsaydın bende ondan yaptırırdımm...
çok şirin hemde magnetli daha güzell....
fotolarını bekliyoruzz eminim çok güzel olmuştur bıdışının odası...

Peki beğendiniz mi benim bebek şekerlerimi. Hiç yorum alamadık. Kapı süsümde aynı biblolardan benim. Bu arada kalın perdemiz ve abajurumuzda geldi. Cibinlikte gelsin. Fotoğrafını koyacağım. Bu hafta biter hepsi inşallah.

cnm çok sevimli güle güle dağıtın şekerlerinizi , hadi artık bebişinin odasının fotosunu koy merak ediyoz demi sırnaşık şey

kızlar çok güzel söylüyosunuz da ben kendime güvenemiyorum yapabilirmiyiz ki , bir de astarı yüzünü geçmezmi .. maltepede oturuyorum buralarda bulamazsam eminönünde vardır uygun fiyata hazır diye düşünüyorum , bir gezmek lazım.. el emeği her zaman daha kıymetli olur tabi .. ya da siz yapın resmini buraya koyun nasıl yaptığınızı da yazın kopya çekelim benim gibi bilmeyenler :eek: keşke kendimiz yapsak hem oyalanırdık , zevkli olurdu , havamız da olurdu yani şakkıdı

benim kızkardesimde maltepede oturuyor oda kendisi ordan aldı ve yaptı çok güzel olmuştu herkes nerden aldığını soruyodu maltepedede var yani canım kolay gelsin şimdiden allah hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsina.s.

benim kızkardesimde maltepede oturuyor oda kendisi ordan aldı ve yaptı çok güzel olmuştu herkes nerden aldığını soruyodu maltepedede var yani canım kolay gelsin şimdiden allah hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsina.s.

iyi dileklerine ve ilgine çok teşekkür ederim kaderim Şeniz ama bu eski bir mesajımdı daha sonra eminönüne gittim ve malzemeyi aldım , şekerimin numune resmini de buraya koydum hatta , sadece lavanta yada şeker almam lazım , maltepede nereden almıştı kardeşin , buraları da yavaş yavaş öğrenmem lazım :icecream:

çok güzel olmuş bıdışım şekerlerin çok hoşuma gitti
senacecim senin o çerçevelerde çok ii fikir çok beğendimm küçük patik ördü dedin kayınvalidem onun içinemi koyucaksın canım tülle lavantayı benimde aklımdan patik geçioda nasıl yapacağımı bilemedimm yazarsan sewinirim canım...

Teşekkür ederim Kızlar. Beğendiğinize sevindim. Cibinliği bekliyorum. O gelsin çekip koyacağım fotoları... Bu hafta biter sanıyorum..

çok güzel olmuş bıdışım şekerlerin çok hoşuma gitti
senacecim senin o çerçevelerde çok ii fikir çok beğendimm küçük patik ördü dedin kayınvalidem onun içinemi koyucaksın canım tülle lavantayı benimde aklımdan patik geçioda nasıl yapacağımı bilemedimm yazarsan sewinirim canım...

CANIM BİLDİĞİMİZ PATİĞİ KÜÇÜCÜK ÖRMÜŞ.
PEMBE, LİLA, TURUNCU KREM HER RENK VAR...
ONLARA SİMLİ BEYAZ KURDELE GEÇİRECEKMİŞ ve İÇİNE TÜLLE LAVANTA KOYMAYI DÜŞÜNÜYOR.

BUNUN YANISIRA ARKADAŞIM DA ÇİKOLATA ALDI, SAYI OLARAK DA EPEY FAZLA.
BENDE MEVLÜTTE HER İKİSİNİ DAĞITACAĞIM.

BİRDE KESEMİZ VARDI. ( Onlar elimizde kaldı :)) )

ÇİKOLATALARIMIZ :
fotoraf0318ug8.jpg

KULLANMAYACAĞIMIZ KESELER :

fotoraf0325yc7.jpg

fotoraf0325gm5.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Kızlar bebek şekerlerinin üstüne ne yazmayı düşünüyorsunuz. Ben değişik birşeyler yazmak istiyorum. Bu konuda fikirleri olanlar varsa öğrenmek isterim. Hadi kızlar değişik fikirlerinizi bekliyorum.

teşekkür ederim nazlıcımm bu arada keselerinde çok şık canımm ne güzel herşeyiniz hazır artık...

ŞEKERE DEĞİLDE KIZIMIZ DOĞDUĞUNDA YAKINLARIMIZA MESAJ ÇEKMEYi DÜŞÜNÜYORUZ.

KIZIMIZ SENA .. / .. / ... TARİHİNDE
....... HASTANESİNDE ..... GR ..... CM OLARAK BİZLERE MERHABA DEDİ.

ŞİMDİ O AĞLIYOR HEPİMİZ HEYECANLI, HEPİMİZ AĞLAMAKLIYIZ.
BİZ ANNE-BABA OLMANIN HEYECANINI YAŞARKEN, SİZDE DAYI, TEYZE, AMCA HALASINIZ ARTIK.
SİZİ DE TEBRİK EDER, SEViNCİMİZE ORTAK OLMAYA BEKLERİZ :))

GEÇEN AKŞAM EŞİM BÖYLE BİR MESAJ HAZIRLAMIŞ.
ÇOK YAKINLARIMIZA DOĞUMU BU ŞEKİLDE MÜJDELEYECEĞİZ ( Allahın izniyle )

ÇİKOLATA İÇİNDE SEPETİMİZİN ÜSTÜ İÇİN, "TATLI KIZIMIZIN, TATLI ÇİKOLATALARI" YAZDIM.
HENÜZ ÇIKTI ALMADIM. ( Biraz süslemem lazım ) ÜSTÜ İÇİN BİRŞEY DÜŞÜNMEDİK.
GÜZEL FİKİRLERİNİZİ BENDE BEKLİYORUM, GÜZEL TEMMUZ ANNİŞLERİ...

Son düzenleyen: Moderatör:
X