Bebek şekeri yapcaklar buraya

prenses84

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2009
440
0
40
ben 31 haftalık hamişim belki erken ama bebek şekeri yapmayı düşünüorum ama model arıorum paylaşırsanız sevinirim yapmıs yada yapacak olan anneler bekliorumm

erken değil ama, yanlış yerde arıyorsun. bebek şekeri diye arat sitede, bir yığın sonuç bulacaksın.

ben 31 haftalık hamişim belki erken ama bebek şekeri yapmayı düşünüorum ama model arıorum paylaşırsanız sevinirim yapmıs yada yapacak olan anneler bekliorumm

canım bende kısmetse eylül ayı annesi olucam..mevlütte dağıtıcağımız bebek şekerlerini sepetini falan hepsini yapıp kaldırdım şimdiden..ortada olsaydı resmini çekip koyardım...

Ama bişe diyim mi eminönüne malzeme almaya gittiğinde o kadar çok çeşit var ki burda model beğensen bile oraya gidince kafan karışıyor...neyi alıcağını şaşırıyorsunkaydirigubbakcemile3

Sana tavsiyem internette bebek şekeri satan siteleri gez..malzeme almaya git..o zaman daha önceden ediğin bilgilerle kendi yaratıcılığını ortaya koyduğunda güzel şeyler ortaya çıkıyor bilgin olsun

saolll tatlımm ama zatenn ben yaptırdımm bu topici açtığımda almamıstımm daha bende eminönünde yaptırdımm bende ağustos annesiyimm şimdiden kaldırdımm bebek şekerimizide koyimm bak istersenn

Eklentiler

• $bebek şekerimiz.jpg
    87,2 KB · Görüntüleme: 83
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…