Bebek Sahibi Olabilmek ve Kolay Doğum Yapabilmek İçin Fatma Ana Otu

bu ay ilk defa denedim bat 4 -5 mart inşallah faydası olmuştur adet olmam bebeğim gelir inşallah
Allah isteyen herkese versin

bu ay ilk defa denedim bat 4 -5 mart inşallah faydası olmuştur adet olmam bebeğim gelir inşallah
Allah isteyen herkese versin

canım merhaba ne yaptın müjdeli haber alabildinmi acaba ? banada bi tanıdığım getirdi otu bugün bende içmeye korkuorum onun için adetim bitince duasını okuyup üzerimde taşıcam namazınıda kılıcam tabi :) yanlız merak ettiğim konu neresinden ne kadar koparmalıyım birde eltimede vermeyi düşünüyorum aynı bitkiden birden fazla kişi yararlanabilir sanırım :)

canım merhaba ne yaptın müjdeli haber alabildinmi acaba ? banada bi tanıdığım getirdi otu bugün bende içmeye korkuorum onun için adetim bitince duasını okuyup üzerimde taşıcam namazınıda kılıcam tabi :) yanlız merak ettiğim konu neresinden ne kadar koparmalıyım birde eltimede vermeyi düşünüyorum aynı bitkiden birden fazla kişi yararlanabilir sanırım :)

evet canım dün adet oldum malesef ben:2:
bende otun bir kısmını kopardım üstte görünen sert ve tomurcuklu kısımdan
muska yapıp sağ göğsümde taşıyorum.hala daha hamile kalana kdr da çıkarmayacağım:KK20:
eltine de ver tabiki o da sebeplensin bir parçada ona ver o da muska yapsın duasını okuyup
ben içtim cnm bi 5 6 gün ama nasip değilmiş.
inşallah size faydası olur müjdeli haberlerini verirsin.

evet canım dün adet oldum malesef ben:2:
bende otun bir kısmını kopardım üstte görünen sert ve tomurcuklu kısımdan
muska yapıp sağ göğsümde taşıyorum.hala daha hamile kalana kdr da çıkarmayacağım:KK20:
eltine de ver tabiki o da sebeplensin bir parçada ona ver o da muska yapsın duasını okuyup
ben içtim cnm bi 5 6 gün ama nasip değilmiş.
inşallah size faydası olur müjdeli haberlerini verirsin.

öyle tabi herşey nasip bunlarsa vesile inşallah rabbim hepimizin muradını en kısa zamanda verir :KK66:

evelsı gun bır arkadasta bunu uzerınızde tasıyın dıye yazmıstı
kesınlıkle kucuk bır parcasıdır
bnedeede var bu ottan
duzenlı bır sekılde yapamadım bu uygulamayı
mısır carsısından arkadas alıp yollamıstı bana
aynı burdakı resımdekı sekılde

fatma ana elı otu meryem ana elı otu dıye ıkısıde aynı sekılde gecıor
canm sen bu otu yapıp tamı hamıle kaldın hayatımm

Benim tanıdığımda kullanmıştı yumurtalıkları çalışmıyordu şimdi adet görmeye başladı.
Benim temin ettiğim yer var isteyene yardımcı olabilirim.

Kızlar En sonunda yazabiliyorum. ..HAMILEYIM. ..çok şükür Rabbime darısı isteyen herkese inşallah :))

Kızlar En sonunda yazabiliyorum. ..HAMILEYIM. ..çok şükür Rabbime darısı isteyen herkese inşallah :))

Canım çok sevindim senin adına Rabbim benim ve tüm isteyenlerinde yüzünü güldürsün kucağını boş koymasın ...(âmin )
Ben bu ay kullanamadım bazı nedenlerden dolayı inş önümüzdeki ay kısmetse bizlerede dua et :KK66:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canım çok sevindim senin adına Rabbim benim ve tüm isteyenlerinde yüzünü güldürsün kucağını boş koymasın ...(âmin )
Ben bu ay kullanamadım bazı nedenlerden dolayı inş önümüzdeki ay kısmetse bizlerede dua et :KK66:

Canim cok sagol.amin ins size de nasip eder tez zamsnda. Bu arada bende kullanmiyodum otu bu hamilelik kendiliginden,dogal oldu. Herseyinn bi vakti var demekki Rabbim isteyince oluyomus cok sukur :))

Canim cok sagol.amin ins size de nasip eder tez zamsnda. Bu arada bende kullanmiyodum otu bu hamilelik kendiliginden,dogal oldu. Herseyinn bi vakti var demekki Rabbim isteyince oluyomus cok sukur :))

Öylemi canım otu kullanmadın mı bu ay ??

bu ottan bnde yenı kullandım kımı üzerınde taşınacak dıyordu kımı içilecek,ben ıkısınıde yaptım,bı tane küçük parçasını üzerımde taşıdım,bı surahı suyada koyup eşimle bırlıkte ıçtık,şuan hala beklemedeyım ama bıraz hamılelık belırtılerım var yınede çok emın değilim test için gün beklıyorum yalnız garıbıme gıden bı durum oldu,boynumda taşıdığım o kuçuk parça ot kuru olan yanı renk değiştirdi mora döndü içindekı tomurcuklarını kaplayan kısmı morarmış diğer kuru olanlara baktım yedektekılere onlar sarı yanı normal aynı şekılde ama bendekı morarmış tuaf bı durum asarken öyle değildi,kullanıpta b:44:öyle bişey olan varmı acaba?

bu ottan bnde yenı kullandım kımı üzerınde taşınacak dıyordu kımı içilecek,ben ıkısınıde yaptım,bı tane küçük parçasını üzerımde taşıdım,bı surahı suyada koyup eşimle bırlıkte ıçtık,şuan hala beklemedeyım ama bıraz hamılelık belırtılerım var yınede çok emın değilim test için gün beklıyorum yalnız garıbıme gıden bı durum oldu,boynumda taşıdığım o kuçuk parça ot kuru olan yanı renk değiştirdi mora döndü içindekı tomurcuklarını kaplayan kısmı morarmış diğer kuru olanlara baktım yedektekılere onlar sarı yanı normal aynı şekılde ama bendekı morarmış tuaf bı durum asarken öyle değildi,kullanıpta b:44:öyle bişey olan varmı acaba?

canım mesajını okudum sonucu merak ettim ? gebe kaldın mı ?

AA evet ya benim boynuma taktığım da öyle oldu mor gibi uç kısımları:/
Ama ben bu ay takmadım 3 aydır boynumdaydı bu ay takmayayım Dedim bakalım bekliyırum
Sen naptın testin sonucu çıktımı ??

Kızlar merhaba ben Fatma ana otunun bir parçasına bir Meryem suresi okudum sonra dua ettim. bir beze sardım ve üzerimde taşıdım sadece duş alırken çıkarıyordum ozamanda yine banyoda yanımda kalıyordu. aynı zamanda 41 tane hurmaya 41 adet Meryem suresi okutturdum (1 hurmaya bir Meryem suresi şeklinde) 41 gün sabah aç karna 1 tane yedim. hurmalar bitti iki gün sonra hamile olduğumu öğrendim. hamile olduğumu öğrenir öğrenmezde Fatma ana otunu hemen çıkardım üzerimden. Rabbim izin verdi inşallah hayırlısıyla, sağlıcakla kucağıma da alırım. Rabbim isteyen herkese de hayırlı sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip etsin inşallah :)
bende denemek istiyorum ama boynumda tasıma konusunda kafam karışık

bende denemek istiyorum ama boynumda tasıma konusunda kafam karışık

neden kafanız karışık onu anlamadım. yani bi beze sardıktan sonra çamaşırınızada iliştirebilirsiniz. ben boynuma astım ama uzun tutmuştum ipini sol göğsüm üzerinde taşıodum çamaşırımın içinde.

X