Bebek Sahibi Olabilmek ve Kolay Doğum Yapabilmek İçin Fatma Ana Otu

Benim esi
demir6133 hayır yok bende var sanıyordum eşimin önceki eşinden oğlu var benim önceki eşimde sorun vardı bende yoktu doktorlar öyle söylerdi ama evlendikten sonra 1 sene olmayınca bende var sanıyordum demekki yokmuş
benim eşimde var bende Problem yok buna rağmen ben mi taşıyacak otu yoksa eşim mi

Benim esi

benim eşimde var bende Problem yok buna rağmen ben mi taşıyacak otu yoksa eşim mi
sorun varsa doktora önce tedavi olmalısınız daha sonra bu otu bayan taşıyacak bu ot yumurta ovülasyonunu kolaylaştırıyor yani yumurtayı olgunlaştırıp çatlamasını sağlıyor

Bu otu benm bi akrabam getirmis umreden. Kullananlardan hamile kalan varmı arkadaşlar??

1 senedir evliyim çocuğum olmadı sonra bu otu tavsiye ettiler sağ göğsümde hiç çıkarmadan taşımam gerekiyormuş birde sabah akşam suyunu içecekmişim eşimle beraber.hamile kalınca otu çıkarcakmışım hepsini aynen uyguladım hiç yalansız o ay hamile kaldım çok şaşırdım ama bebeğim altı hafta yaşadı karnımda öldü iki hafta oldu şimdi tekrar kullanmaya başladım inş en kısa zamanda canlı kanlı rabbim nasip eder belki birine faydamız dokunur diye yazıyorum gerçekten işe yarıyor tekrar olursa tekrar yazarım

İns sizde kovusursunuz bebeginize tekrar. Bende yeni basladım icmeye ins bakalım Bekliyoruz

ARKADAŞLAR MERYEM ANA ELİ OTU GİTTİGİDİYOR SANAL PAZAR VE SAHİBİNDEN . COM DA SATILIYOR. İNDİRİMDEYDİ BEN GİTTİGİDİYORDAN ALDIM. AKTARLARDA VE BİR ÇOK YERDE ARAŞTIRDIM BULAMADIM. BULDUKLARIM DA HEM DAHA PAHALI HEMDE AÇIK HİJYENİK OLMAYAN ÜRÜNLERDİ. 19.99 TL YE ALDIM.
otla ilgili bütün konuları bulup, gitti gidiyorun ne güzel bi reklamını yapmışsın isminde zaten meryem

merhaba cok eskı topik ama ben de gebe kalmaya calısanlardanım otla mı hamile kaldn ? bana da yardımcı olur musun ne olurr

Arkadaşım merhaba, ŞURADAN meryem otu ile hamile kalanların yorumuna ulaşabilirsin. Meryem Suresi okunuyor 41 gün ve bu süre içerisinde ot her zaman üzerinizde taşınıyor bildiğim kadarıyla. Ben de yeni kullanmaya başladım, hamile kalanları görüp duyunca. Bu forumda da birçok kişi bu vesileyle hamile kalmış. Allah bize de nasip eder inşallah..

Bence kesinlikle mucizevi bir ot kesinlikle denemekte yarar var.
Bana bu otu komsumuz verdi Allah ondan Razi olsun. Kendisi yugoslav .
Kayinvalidesi hacdan getirmis bu otu ve cocugu olmiyan bir akrabasi kullanip iki ay icerisinde hamile kalmis bir görseniz nekadar heyecanla anlatiyorlardi.
Neyse bana sende istermisin diye sordu önce pek inanmadim fakat denemekte yarar var dedim.
Bana düzenli adet olup olmadigimi sordu bende maalesef olmadigimi cünki pco sendromu oldugundan bahsettim.
Ozaman sende tutmayabilir diye söyledi. Bende ver sen bir helede deniyeyim dedim.
Neyse gecen beraat kandilinde birgüzel sabaha kadar namazlarimi kilip Dualarimi edip, Otu Damacananin icine Attim.
Biraz bekleyip ictim pek bisiy anlamadim.
Ertesi sabah sanki avuc acar gibi acilmis ve Eflatun rengini almisti ve tadi daha belirgin olmustu.
neyse bir hafta gecti yesil yesil acmaya basladi o Resimde gördügünüz kuru ot. Agliyasim geldi Cenabi
Allahim ona bu kuruluktan can veriyorsa elbet bir bildigi vardir dedim. Yaklasik iki üc hafta gecti, hic adet olamayan BEN gayet yardimsiz adetimi gördüm. Belki bir cok kadinin En sevmedigi sey ama ben okadar mutlu oldumki mucizesini göstermeye basladi güzel Allahim dedim. Hemen kendimce bir yumurtlama tarihi hesabi cikardim ve esimle birlikte olduk. Pesinden bende kasik agrisi bas dönmesi migde bulantisi gibi belirtiler olustu ama psikolojikmidir bilmiyorum. Bugün test yapmam icap ettigi gün idi negativ cikti maalesef. Ot yaklasik iki aydir damacanada, sürekli su ilave edip iciyorum. Ama bana sorarsaniz en cok etkisi ilk bir ay gibi. Cünki bir ay sonra yesil minik yapraklari yorgun ve cansiz gibi oldular. Yarin Allah nasip ederse cikarip bir saksiya dikmeyi düsünüyorum.
Belki hamile kalamadim bu ay fakat sundan eminim, Kadin rahatsizliklarina dahi, bire bir gibi geliyor bana. önümüzdeki ay Internetten ismarlamayi düsünüyorum. Tekrar deniyecem :KK6:

Doguma giderken kullanip faydasini goren var mi...
ve ne sekil bi uygulama yaptiniz....

arkadaslar ben 1 temmuzda dogum yaptim, mart ayindada umre gorevimiz icin esimle arabistana gittik, sirf bu otu bulmak icin ekstra zaman harcadim cunku faydasi olacagina gonulden inaniyordum, zaten inanarak yapmak onemliymis, kafamda hicbir soru isareti olmadan otu medineden aldim. Evimize dondugumuzde otu yanina alip bildigim butun sureleri ota okudum ufledimm ayrica meryem suresi ve yasin suresini hem kendim okudum, hem kayinvalideme okuttum uflettim. 1 temmuz saat 17.00de 3cm acilmamla hastaneye yattim,(otu genis su dolu bir kaba koyduk )20.30da dogum gerceklesti. Doktorum bile inanamadi bukadar hizli acilma olmasina.Ben yatis yaparken iftar icin evine gitmisti saat 11de gelip seni dogurtacam demisti, ama daha iftar bile yapamadan apar topar soluk soluga geldi ben dogumhanedeydim bile. Hatta yanindaki stajer ebelere dediki boyle dogum 40 yilda 1 gelir dedi. Hersey cok cabuk gelisti cok sukur. Inanarak yapin derim arkadaslar. Otu eger piyasada bulamazsaniz ben fazladan birkactane almistim. Dogumu yaklasan arkadaslar varsa adresinize kargolayabilirim. Ayrica ot birkac kez kullanilabiliyor diye duydum, sakin atmayin.

Merhaba arkadaşlar ben hamileyim spiralle hamile kalmisim bebegim suan 12 haftalik oldu. Bende bu ottan var dogum icin nasıl kullanılıyor bilenler benle paylasirsa cok sevinirim. Sicak suyami soğuk suya mi koyuluyo içine hangi dualar okunuyo?

arkadaslar ben 1 temmuzda dogum yaptim, mart ayindada umre gorevimiz icin esimle arabistana gittik, sirf bu otu bulmak icin ekstra zaman harcadim cunku faydasi olacagina gonulden inaniyordum, zaten inanarak yapmak onemliymis, kafamda hicbir soru isareti olmadan otu medineden aldim. Evimize dondugumuzde otu yanina alip bildigim butun sureleri ota okudum ufledimm ayrica meryem suresi ve yasin suresini hem kendim okudum, hem kayinvalideme okuttum uflettim. 1 temmuz saat 17.00de 3cm acilmamla hastaneye yattim,(otu genis su dolu bir kaba koyduk )20.30da dogum gerceklesti. Doktorum bile inanamadi bukadar hizli acilma olmasina.Ben yatis yaparken iftar icin evine gitmisti saat 11de gelip seni dogurtacam demisti, ama daha iftar bile yapamadan apar topar soluk soluga geldi ben dogumhanedeydim bile. Hatta yanindaki stajer ebelere dediki boyle dogum 40 yilda 1 gelir dedi. Hersey cok cabuk gelisti cok sukur. Inanarak yapin derim arkadaslar. Otu eger piyasada bulamazsaniz ben fazladan birkactane almistim. Dogumu yaklasan arkadaslar varsa adresinize kargolayabilirim. Ayrica ot birkac kez kullanilabiliyor diye duydum, sakin atmayin. (suyun sicak soguk olmasi farketmez bence kabin genis olmasi cok onemli)

arkadaslar ben 1 temmuzda dogum yaptim, mart ayindada umre gorevimiz icin esimle arabistana gittik, sirf bu otu bulmak icin ekstra zaman harcadim cunku faydasi olacagina gonulden inaniyordum, zaten inanarak yapmak onemliymis, kafamda hicbir soru isareti olmadan otu medineden aldim. Evimize dondugumuzde otu yanina alip bildigim butun sureleri ota okudum ufledimm ayrica meryem suresi ve yasin suresini hem kendim okudum, hem kayinvalideme okuttum uflettim. 1 temmuz saat 17.00de 3cm acilmamla hastaneye yattim,(otu genis su dolu bir kaba koyduk )20.30da dogum gerceklesti. Doktorum bile inanamadi bukadar hizli acilma olmasina.Ben yatis yaparken iftar icin evine gitmisti saat 11de gelip seni dogurtacam demisti, ama daha iftar bile yapamadan apar topar soluk soluga geldi ben dogumhanedeydim bile. Hatta yanindaki stajer ebelere dediki boyle dogum 40 yilda 1 gelir dedi. Hersey cok cabuk gelisti cok sukur. Inanarak yapin derim arkadaslar. Otu eger piyasada bulamazsaniz ben fazladan birkactane almistim. Dogumu yaklasan arkadaslar varsa adresinize kargolayabilirim. Ayrica ot birkac kez kullanilabiliyor diye duydum, sakin atmayin.

Merhaba sema hanım ben beş yıllık evliyim dört yıldır da bebek için tedavi görüyorum ancak bir fayda sağlayamadık bebek sahibi olamadık son olarak tüp bebek tedavisine başlayacağız Meryem ana otunu bende yeni duydum nasıl bulabilirim diye düşünürken sizin yazdıklarınızı gördüm okudum sizden ricam eğer elinizde varsa bana da gönderir misiniz Allah razı olsun Allah benimle birlikte tüm isteyenlere evlat kokusu tattırsın inşaAllah.

Merhaba sema hanım ben beş yıllık evliyim dört yıldır da bebek için tedavi görüyorum ancak bir fayda sağlayamadık bebek sahibi olamadık son olarak tüp bebek tedavisine başlayacağız Meryem ana otunu bende yeni duydum nasıl bulabilirim diye düşünürken sizin yazdıklarınızı gördüm okudum sizden ricam eğer elinizde varsa bana da gönderir misiniz Allah razı olsun Allah benimle birlikte tüm isteyenlere evlat kokusu tattırsın inşaAllah.

Aminnn. Rabbim isteyen herkese nasip etsin..adresinizi ermissema@msn.com mail adresime gonderin tabiki yollarim, o niyetle kullanan duymadim ama insallah ben size bebek olsun niyetiyle gonderecegim,Rabbim benim dogumumdaki ayni kolayligi sizin evlat sahibi olmanizda saglasin insallah.

Çok teşekkür ederim Sema hanım Allah razı olsun ben msn adresinizi kendi msn adresime eklerim oradan adresimi gönderirim size siz nerede yaşıyorsunuz Rabbim evladınıza hayırlı uzun ömür versin inşaAllah darısı da bana olsun inşaAllah.

arkadaslar ben 1 temmuzda dogum yaptim, mart ayindada umre gorevimiz icin esimle arabistana gittik, sirf bu otu bulmak icin ekstra zaman harcadim cunku faydasi olacagina gonulden inaniyordum, zaten inanarak yapmak onemliymis, kafamda hicbir soru isareti olmadan otu medineden aldim. Evimize dondugumuzde otu yanina alip bildigim butun sureleri ota okudum ufledimm ayrica meryem suresi ve yasin suresini hem kendim okudum, hem kayinvalideme okuttum uflettim. 1 temmuz saat 17.00de 3cm acilmamla hastaneye yattim,(otu genis su dolu bir kaba koyduk )20.30da dogum gerceklesti. Doktorum bile inanamadi bukadar hizli acilma olmasina.Ben yatis yaparken iftar icin evine gitmisti saat 11de gelip seni dogurtacam demisti, ama daha iftar bile yapamadan apar topar soluk soluga geldi ben dogumhanedeydim bile. Hatta yanindaki stajer ebelere dediki boyle dogum 40 yilda 1 gelir dedi. Hersey cok cabuk gelisti cok sukur. Inanarak yapin derim arkadaslar. Otu eger piyasada bulamazsaniz ben fazladan birkactane almistim. Dogumu yaklasan arkadaslar varsa adresinize kargolayabilirim. Ayrica ot birkac kez kullanilabiliyor diye duydum, sakin atmayin. (suyun sicak soguk olmasi farketmez bence kabin genis olmasi cok onemli)

Ayyy inşallah bize de böyle mutlu bir gün nasip olur. Ben de hamilelik için bu ottan kullanıyorum.. Çok hazır ve inanarak iki haftadır üzerimde taşıyorum. Her gün dualarımı da okuyorum. İnşallah da en kısa sürede mutlu haberlerimi sizin gibi paylaşacağım.

X