Bebek Sahibi Olabilmek ve Kolay Doğum Yapabilmek İçin Fatma Ana Otu

bizimde çocuğumuz olmuyor ve bu otu duyup bir tanıdık hacca gittiginde istedim ve şu an elimde nasıl kullanılacagına bakarken bi arkadaş erkeklerin içmemesi lazım falan dedi kafam karıştı bizim sorunumuz azosperm yani sorun eşimde ve ben çelişkide kaldım ne yapmalıyım sizce bana bilgi verirmisiniz şimdiden teşekkürler.

banada bi tnidik kendisi dusunmus getirmis saolsun hic duymamistim daha once daha bgn elime ulasti ayrica bide buyukce bi hurma onuda bala katip 7 gun 1er kasik yicekmisim sifa olsun insallah

meraba arkadaşlar.bu otu ben de kullanmak istiyorum ama ovulasyon zamanında kullanılacak yazmışsınız.benim ovulasyon zamanım belli, değil ki. ben polikistik overliyim ve ovulasyon tarihim belli değil.hatta ovulasyon olup olmadığım bile belli değil. bu ot bana yaramaz mı yani ?

cnm bana kaynatılıp ıcılıcek denmedı..ben soguk suya koydum ve ıctım

merhaba cnm şifa olur ınsallah..ben nette bu otu araştırırken erkeklerede ıyı geldıgını sperm sayısını arttırdıgını okudum..eşimde sorun yok ama ben onada ıcırttım..

merhaba cnm sıtede okumustum ben pcos olan bırısı bu otun suyunu sanırım hergun ıcmıs ve adetlerı duzene gırmıs..istersen bıoyle dene

Meryem otu Türkiye de bulunması çok zor olan bir ottur.Bayanlardaki gebelik hormonu olan Östrojen hormonunu artırdığı için gebeliğe yol açtığı söylenmektedir.Dinsel inanış yönü de Türkiye de ilk kez PROF.DR. M. CEVAT AKŞİT hoca tarafından Kanal7 de anlatılmıştır. Türkiye de ARABİSTAN DAN ithal olarak getirilip satışa konulan bir yer var o da GİTTİGİDİYOR sitesinde dir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kizlar yaa ben hala aldiracak birini bulamadim.zaten kimseyede söyleyemiyorumki cocugumuz olmuyor bu ot vesile oluyormus diye.
Bulundugum memlekette bikac aktara sordum adini bile duymamislar

merhaba,fatıma ana eli otunu alabildiniz mi? Okmeydanı gürsel mahalleside ali cami var.oralardaki bolat aktarda olduğunu yazmışlardı bi keresinde..ablam orada oturuyor en gec yarın sorarım var mı öyle bi ot orada diye..

slm arkadaşlar bende en kısa zamanda bulcam bu otu ankarada bildiğiniz yer var mı

slm arkadaşlar bende en kısa zamanda bulcam bu otu ankarada bildiğiniz yer var mı

Arkadaşlar, bu ot İstanbul Mısır Çarşısı'nda var, 10 lira hem de
:13:

Otun bir parçasını üzerimde taşıyorum bu ay tekrardan, vav harfli kolye ucumun içine koydum, hayırlısı bakalım

merhaba arkadaslar hepinizin yazdiklarini okudum vede cok heyecanlandim.ozelliklede bi arkadas yazmis ben pco hastasiydim adet olmuyordum demis ve otu kullaninca adet olmus sastim valla.o arkadasa oneren kisi adet olmuyorsan ise yaramaz demis ama .... ben bu otu 2 hafta once duydum henuz temin edemedim ama etmeye calisiyorum.benim hastaligim hipogonadotropik hipogonadizm yani ilac kullanmazsam adet olmuyorum 7 senelik evliyim 6 yildir ugrasiyorum.kullanan ve faydasini goren oldumu acaba.

Arkadaslar bende meryem otundan almak istiyorum ama henuz temin edemedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaslar hisarbuselik adli bir kullanici arkadasimiz Meryem otu kullanarak hamile kaldigindan bahsetmis.Cok heyecanlandim Gittigidiyor aitesinden aldim cok sukur. Arkadasimizin yazdigini kopyaliyorum assagi.

(hisarbuselik kullanıcısından alıntı )

merhaba canım meryem otunu ben ağustos ayında üzerimde taşıdım eylül ayında hamile olduğumu öğrendim şükür...bende içilicek diye biliyordum araştırdım ama içilmiyormuş sadece üzerine arapça 3 defa meryem suresini okuyorsun veya okutturuyorsun eşinle 2 rekat namaz kılıyorsun meryem otunu ince bir beze sarıp sağ göğsünde taşıyorsun sadece banyo yaparken çıkartıyorsun okadar

Slm bayanlarisyene gondere bilirim bende var umreden geldi msj aatabilirsnzmailime

Merhaba arkadşlar annem bu hafta sonu umreye gidecek Allah ın izniyle
bende bu ottan sipariş verdim inşallah bulup gelir
şimdiden nasıl kullanılacağını araştırmaya başladım
ama aklımda bi kaç soru işareti var
benim eşimin morfolojisi düşük o yüzden gebe kalamıyorum
benim şuan bi sorunum olmadıgı söyleniyor doktorlarca
onada içirebilirmiyim?otun içinde ostrojen oldugu söyleniyor haliyle erkeğe kullanmak bu anlamda sakıncalı :))
ikinci sorum ise otu ovulasyon döneminde suya koyuyoruz ovulasyon bitince çıkartıyormuyuz?
üstümüzde bir parçasını taşırken wc ye falan giderken yada eşimzle yakınlaşırken çıkartmıyoruz değilmi ?
sorularıma yardımcı olursanız çok memnun olurum herkese tşk. şimdiden

GEBELİK İÇİN TEK DOĞAL OT:MERYEM OTU NEDİR , NEREDEN ALINIR , NASIL KULLANILIR ? Meryem otu Türkiye de sadece GİTTİGİDİYOR aracılığı ile satışı olan mübarek bir ottur. Bu ot Arabistan da yetişir ve Türkiye de daha çok Hacıdan gelenlerin getirdiği ot olarak bilinir.Meryem otunun iki görünümü mevcuttur. Birincisi yumru şeklinde olan odunsu hali ve dal şeklinde olan odunsu halidir.Aralarında hiçbir fark yoktur. Tek fark birisi baharda toplanır kurutulur.Diğeri bahar sonu toplanır kurutulur. BU ÜRÜN ARABİSTAN DAN TÜRKİYE YE SAĞLIKLI ŞARTLARDA GETİRİLİP SADECE GİTTİGİDİYOR ARACILIĞI İLE SATILMAKTADIR.
Bu ot içerisinde barındırdığı çok miktarda ostrojen hormonu sebebiyle bayanda kan dolaşımını hızlandırır, sperm artırır, sperm in bayan yumurtalıklarında kolay yer tutmasını sağlar ve gebeliğe yol açar.AYRICA; Bayanda doğum öncesinde içilirse rahim ağzını genişleterek kolay doğuma büyük yardımcı olur. YANİ;1) GEBE KALMA SORUNU OLAN BAYANLAR KULLANABİLİR2)DOĞUMU ZOR OLAN, SANCISI FAZLA OLAN BAYANLAR KULLANABİLİR.MERYEM OTU NASIL KULLANILMALIDIR?Meryem otunun bir parçası bayan tarafından güzelce muhafaza edilir ve üzerinde taşınmaya başlanır. Eşinizle yakınlaşmalarınız da bu otun üzerinizde bulunması gerekir.Bir parçası da cam sürahide temiz suya ıslanarak haftada 2-3 kez içilir. Buna müteakip gece kalkılır namaz kılındıktan sonra Meryem süresi okunur ve dua edilir.
Bu işlemlere yumurtalama takvimini takip ederek başlayınız. Otu ne süre ile üzerinizde tutacağınız veya ne süre ile içeceğiniz konusunda kesin bir şey yoktur ANCAK Meryem Otunu üzerinizde taşımaya başladıktan sonra hiç çıkarmayınız. TA Kİ bu süre içerisinde Gebelik gerçekleştiğinde bayan ot u hemen üzerinden atması gerekir.Aksi halde CEVAT AKŞİT HOCA nın da değindiği üzere düşük riski oldukça yüksektir. OLUMLU SONUÇ ALAN BİR ÇOK AİLE VARDIR.UMARIZ BİRİSİ DE SİZ OLURSUNUZ.

ben isterim eğer gönderirsen

arkadaşlar bende okudum ve çok isterim ama önmeli olan ümreden gelirken gelmesi burda kiler için bilmiyorum ?????

herkese sordum inşallah biri getirirrrrr

ben tüp bebek tedavisine başladım iğneler başladı ve üstümde taşımak istiyorum

allahım yardımcımız olsun çok zor çokkkkkkkkkkkkk bu durum bu süreç çok zorrrrrrrrrr

mübarek mi ? senin gibi şarlatanlara mübarek diyenlerden utanırım ben....

Arkadaşlar, bir arkadaşımın ablasının 5 yıldır bebeği olmuyordu ve bu ottan kullanmış sonuç almış. Arkadaşım benimde durumumu bildiği için benim için bu ottan sipariş vermiş ve geldi. Nasıl kullanacağımı söyledi fakat ben kullanan arkadaşlardan yardım istiyorum yinede. Nasıl kullanılıyor? Fayda gören oldumu? Bana acil yardım edin lütfen! (

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…