Bebek İkinci El Bebek pike takımı, uyku seti, gelinlik, elbiseler, uyku tulumu, gezmelik tulum, biberon ısıtıcısı vb

izmirgelini

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2011
544
14
1) Biberon ısıtıcısı Q-BEBE marka.. Kızımın doğumunda ilk 2 hafta sütüm yetmediği için mama suyunu ısıtmak amacıyla kullandım.. Sonra sütüm arttığı için temizleyip kaldırdım.. Bu biberon ısıtıcı ile hem biberonda mama için su ısıtabilirsiniz hem biberonda süt ısıtabilirsiniz hem de yeşil mama ısıtma kabı ile yemek ısıtabilirsiniz.. İnternetten 40 tl ye almıştım.. Satış fiyatı: 15 TL

2) Bebek beşiği için uyku seti: Fazlalıktan dolayı hiç kullanılmamıştır.Sıfır ürün. İçinde 1 adet çarşaf 1 adet yorgan 1 adet yastık 1 adet alt değiştirme minderi bulunmaktadır. Satış Fiyatı: 15 TL

3) Krem Renk Ayakkabı 20-21 numara gelinlik elbise altına giydirmek için 1 2 defa kullandım.. 3 TL
Yeşil Plaj Terliği 27 numara hiç kullanmadık ihtiyaç fazlası 3TL ışığı var biri yanıyor biri yanmıyor.. Altı kaymaz banyoda da kullanabilirsiniz..
Pembeli Krem Panduf 26-27 numara ihtiyaç fazlası hiç kullanılmadı lcw marka 5 TL

4) Lcw elbise : 12-18 alık 80-86 cm FİYATI 5TL

5) Bebek beşiği için pike takımı:
İhtiyaç fazlası olduğundan hiç kullanılmamıştır. El emeği siparişe göre yapıldı.. Fiyatı 20 TL

6) Gelinlik : 2 yaşa uygun 1 defa doğum günündünde 1 defa da düğünde kullandık. 50 tl ye almıştık.. Fiyatı : 20 tl

7) Güllü Elbise : 1 - 1,5 yaşa uygundur. 1 defa kullanıldı.. Fiyatı 15 TL

8) Kırmızı Lcw mont: 12-18 ay 80-86 cm az kullanıldı .. Fiyatı 10 TL

9) Gezmelik Tulum: 9-12 ay için uygun.. Sayılı kullanıldı.. Tek kusuru 1 adet duğmesinin alt çıtçıtı düştü.. dışardan görünüşte bir sorun yok.. Vaktim olmadığı için terziye götüremedim.. Fiyatını düğme yüzünden düşük tutuyorum.. İnternetten 70 tl ye almıştım.. Fiyatı: 15 tl

10) Uyku Tulumu: 3 numara yazıyor.. Ben 1-1,5 yaş arası kışa denk gelince o aylarda kullandım.. 50 tl ye almıştım.. Fiyatı 10 TL

11) Elbise: 1- 1,5 yaşa uygun : Fiyatı 5 TL

12) Kot Etek: 2 yaş için uygun Fiyatı : 5TL

13) Kot Jile: 1,5 - 2 yaş a uygun .. 3TL

14) Lcw 12-18 ay Kadife Elbise 5TL

15) Lcw 12-18 ay Kırmızı Elbise 5TL

16) Şapkalı Pembe Tulum: LCW 9-12 AYLIK Fiyatı 5TL

17) Çift taraflı örgü hırka 5TL

18) Etek 0-3 aylık Tulum 6-9 aylık Pantolon 6-12 aylık Hepsi bir 10 tl

19) Yavru ağzı etek bolero dantelli takım 2 yaş a uygun Fiyatı 5TL

Merhaba pintose teşekkür ederim.. 10 numaradaki Tulumun omuzdan ayak bileğine uzunluğu 72 cm .. kızım 28 aylik ona olmuyor.. 24 ede küçük gelebilir..

Krem rengi ayakkabıları da almak istiyorum.toplam tutarı en son ne olur.ücretini yatırırım.5 parça ürün

Msjım gelmedi sanırım.ben haber bekliyorum sizden. Pike hariç diğerlerini almak istiyorum.hesap no yazarsanız gönderiyim.isterseniz kargo 10 tl siz yatırın ben size gönderiyim

Pike takımının ölçülerini alabilir miyim

3 numaradaki panduf ve terlik 6 numara 9 numara 16 numara 17 numara ve 18 deki tulum ve pantolon duruyor.. diğerleri satıldı. .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…