Bebek Çocuk Odası Dekorasyonu Bebek Odası Hazırlık

NAZAR45

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2009
47
3
35
bayanlar bebeginiz için nasıl bi yatak veya oda almayı düsünüyosunuz ben karasızım bek odası alsam mı acaba diye düşüncelerinizi paylaşın

bayanlar bebeginiz için nasıl bi yatak veya oda almayı düsünüyosunuz ben karasızım bek odası alsam mı acaba diye düşüncelerinizi paylaşın

selam ben de bu konuda epey düşünüp nihayet karar verebildim. Ben beşik almayı düşünüyorum şu yan tarafı çekmeceli olandan bir de küçük tek bir komidin alabilirim. Çünkü bebişimin eşyaları çok anneanne ve babaanne sağolsunlar :CüvCüv: bu arada senin bebiş ne kadar ben 20.haftadayım daha ama şimdiden odayı kafamda planladım bile :emir_bebek::ecrin_bebek: 1 ay sonra başlarım mobilya bakmaya hihoyyyt

selam ben de bu konuda epey düşünüp nihayet karar verebildim. Ben beşik almayı düşünüyorum şu yan tarafı çekmeceli olandan bir de küçük tek bir komidin alabilirim. Çünkü bebişimin eşyaları çok anneanne ve babaanne sağolsunlar :CüvCüv: bu arada senin bebiş ne kadar ben 20.haftadayım daha ama şimdiden odayı kafamda planladım bile :emir_bebek::ecrin_bebek: 1 ay sonra başlarım mobilya bakmaya hihoyyyt

Selam bencede büyüyebilen bebek beşiği ve bir tane büyük bir komidin en mantıklısı.. Gönül istiyor tam takımı almak ama boyası sağlıklı olan, biraz daha tarasımlı olanlar ateş pahası.. Sunta bebek odası takımları bile 1.500 liradan başlıyor. Kaldı ki bunun mdf si halısı, perdesi, abajuru :) yani bende tam manasıyla bir oda yapmak istiyorum ama ilk okul çağına gelene kadar büyüyebilen beşik ve komidin işimize yarar diye düşünüyorum. Daha sonrasında direk genç odası almak daha mantıklı.. :CüvCüv:

Arkadaşlar Tecrübeli bir anne olarak size şöyle bir önerim var...

Ben hem oğluşuma bebek odası aldım.Hemde yatak odama şu katlı park beşiklerden...

Bu park beşiklerin içindeki yatak dikkat ederseniz çok basit tahta üzerine ince bir kaplaması var...

Biz bu park yatağın içine özel yatak yaptırdık...Bebişimiz rahat yatsın diye...

Eğer eviniz kendinizin değilse ve 1-2 seneye kadar fikrim değişir farklı birşey isteyebilirim derseniz
ya da şu an imkanım yok oda almaya diye üzülüyorsanız kesinlike üzülmeyin
bebek odası almayın...rahat bir beşik yeterli...

büyüyen yataklı oda aldık biz...çocuğum 5 yaşında şimdi ve farklı şeyler seviyoo...Kendi beyenileri var...

Ayrıca büyüdükçe o beğendiğiniz bebek odası ,yerini çocuk odasına daha sonra genç odasına bırakacak...O yüzden seçimlerinizi dikkatli yapın....Sürekli mobilya almak büyüdükçe değiştirmek zor bir durum.
Sonuçta takımların fiyatlarına bakarsanız...Herkezin yapabileceği birşey değil.

Alacağınız oda eğer değiştirmeyecekseniz önce bebek odası daha sonra çocuk odası olacak...
Çocuklar artık cin gibi oğlum kendine kıyafet seçiyo inanamazsınız...Bu buna uyar bu buna güzel olur takım olur anne diyo....Ve şimdi odasını beğenmiyor.Reklamlarda yada mağazalarda görüyo çocuklar herşeyi...
Evet yatağı büyüdü fakat dolap biraz farklı kaldı model dolayısıyla...

Ve şu sunta yada mobilya yataklar ben şimdi en güzeli oğlumda büyüdü rahat bir bazaymış diye düşünüyorum.

Bebek heyecanıyla o mağazalardaki bebek odalarını görünce insan pek çok şeyii düşünemeden
almaya kalkabiliyor.Tek düşünülen büyüyen beşik oluyor...Seçimlerinizi dikkatli yapın

Şimdiden Güle güle kullanın beşiklerinizi ve bebek odalarınızı ...:emir_bebek:

Son düzenleme:

bende sen gibi düşünmeye başladım ben 13 haftalık hamileyim canım henüz erken ama benim için düşünüyorym şimdi bebek odası takımı alsam kulcam 1 en fazla 1.5 sene oda yaters ama 1 kaç sene sonra zaten genç odası alabilirim ben ona senin cinsiyet belli mi

Selam bencede büyüyebilen bebek beşiği ve bir tane büyük bir komidin en mantıklısı.. Gönül istiyor tam takımı almak ama boyası sağlıklı olan, biraz daha tarasımlı olanlar ateş pahası.. Sunta bebek odası takımları bile 1.500 liradan başlıyor. Kaldı ki bunun mdf si halısı, perdesi, abajuru :) yani bende tam manasıyla bir oda yapmak istiyorum ama ilk okul çağına gelene kadar büyüyebilen beşik ve komidin işimize yarar diye düşünüyorum. Daha sonrasında direk genç odası almak daha mantıklı.. :CüvCüv:

bid eşu ticeti nasıl ekliyon profile

X