Bebek ne zaman? sorusundan bikanlarin kulubu :))

misirdan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2009
677
1
40
Bebek nezaman sorusundan bikanlarin kulubu

Evleneli bir senem daha dolmadi bile ama okadar bunaldimki nezaman cocuk muhabbetinden, benim gibilerle bunu paylasmak istedim.

Bizim milletimize has biseymi bilmem ama,

flortunuz vardir, nezaman resmiyete dokuyosunuz? sorulari bunaltir.
soz yaparsiniz, nisan nezaman?
nisan yaparsiniz, daha salonda dugun nezaman?
dugunden sonra , bebek? bebek nezaman?, hadi bebek yapinda sevelim,...
ilk bebeginizi kucaginiza, aldiginizda daha kirki cikmadan ikinci nezaman diye sorarlar.

ben tanidiklarimin arasinda bu sorularla karsilasmamis bir istisna gormedim

hadi burda paylasalim bu sorulari siz nasil atlatiyorsunuz.???:1hug:

bana bu soruları pek soran olmadı canım:roflol:
benim herşeyim çok çabuk oldu zaten.nişanlılık sürem 5 aydı
çocuklarımda çok sık olduğu için bana genellikle yeter artık dediler:roflol:
şimdi beni bunaltan tek bir soru var.benim 3 kızım var canım
bazı kendini bilmezler bir erkek çocuk yap.ne zaman yaparsın diyolarÇok üzgünüm çoook
allahtan bunu fazla soran yok.
ben bi daha asla çocuk düşünmüyorum çünkü:1no2:

ay valla ben 6 yıldır duyuyorum.nişanlandım düğün ne zaman diye sormaya başladılar.neyse evlendik bu defa bebek varmı,düşünmüyormusunuz dediler.6 yıldır olmuyor hala bazıları bebk yokmu,niye yoksa istemiyormusunuz?yok istiyoruz nasip kısmet diyorum. doktora gidiyormusun, be kadın 6 yıl olmuş mutlaka doktora gidiyordurum.gidiyorum diyorum bu defada ne diyor olur diyormu doktor diyorlar.artık sıkıldım sorulardan.olmuyor işte biliyorsunuz niye sorup beni üzüyorsunuz dimi yani..

allah kizlarina uzun omurler versin canim o erkek soranlara selamimi soylede, erkek cocuk sormadan once, sor bakim seni kulucka makinesimi saniyolar delikafadulden

benim de herseyim cok cabuk oldu. 3.5 aylik tanisiyoken evlendik. hatta nikahi nisandan once yaptik. ama sorularin hic birini es gecmedi cevrem sagolsun.
simdide cocuk, bebek, toruuunnn, hadi hadi diye tezahuratlar eksik olmuyo sagolsunlar.hihoyyyt

canim insallah rabbim en kisa zamanda bi bebis nasib etsin sizede. sen duyma o sacma sapan sorulari . bebek icin okadar cok mucize yasayan varki sulalemde anlatsam inanmazsin. yeterki esin ve senin huzurunuz sagliginiz eksik olmasin.
kaydirigubbakcemile5

5 aylık evlıyım bana bıle bebek ne zaman dıyorlar..uzuuuuuuuun zaman yapmayı düşünmüyoruz bakalımm ne olcak :))))

4,5 aylık evliyim bıktım ben hergün tanıdıklardan kimle karşılaşsam soruyor bıktım kızlar

o zaman ben bu konuda şanslıyım sanırım
çünkü bana bu soruları pek soran olmadıkaydirigubbakcemile3
erkek çocuğa gelince.ben kızlarımdan çok memnunum canım.erkek kız ayırımı edecek kadar kör bir zihniyete sahip değilim çok şükür:Saruboceq:
allah sizlere kısmet eder inşallah:Saruboceq:

amin canım işallah..çok şükür herşeyimiz yerinde ama bebek yok.rabbim nasip ederse işallah tam olur..

amin canım işallah..çok şükür herşeyimiz yerinde ama bebek yok.rabbim nasip ederse işallah tam olur..

sakin canini sikma olurmu, benim halam 14 seneden sonra yegenimi kucagina aldi ve doktorlar tas dogurur sen doguramazsin diyolardi. rabbim buyuk sakin inancini ve umudunu kaybetme arkadasim insallah bebisinin haberlerinide burda konusup isim fikirleri vericez sana :1hug:

işallah aminnnnnnnn..rabbim isteyince olur işte.bizimkide vaktini bekliyor.hayırlısı ve sağlıklı olması önemli..

Aslında bu bir klasik haline geldi..
Üniversitedeyken başlar bu sorular,yahut eğitime devam ederken..
Evlilik ne zaman inşallah derler..
Söz olur nişan ne zaman nişan olur düğün ne zaman..
Evlenirsiniz bebek ne zaman:)
Biz bu kademeleri atlattık en tatlı şekilde çok şükür
Şimdi de ıkinci Bebiş ne zaman diyorlar:)
Anlayacağınız bu böyle sürer gider.
Maksat muhabbet olsun..ıki lafın belini birlikte kıralım..
Allah herkese hayırlısını versin..
Tatlı-nurlu cumalar..

Ayyy bura tam bana göre kaydirigubbakcemile3 bızede sorup duruyorlar.bi kaç kez ters ters cevap verdim şimdi kimse sormuyor.Düşüncesiz insanlar bak kızdım şimdi.

Ayyy bura tam bana göre kaydirigubbakcemile3 bızede sorup duruyorlar.bi kaç kez ters ters cevap verdim şimdi kimse sormuyor.Düşüncesiz insanlar bak kızdım şimdi.

simdilik kimseyi terslemedim walla daha erken di zirtti pirtti diyip gecistiriyorum walla, ama sakasi yok arada bir kocisim diyo bebek fena olmaz die naniknanik bi bakis yetiyo ama daha erken canim demesi icinkötükedihüso

Bence bu soru çocugu olmayanları etkiliyor yada onlar sorun yapıyor dıyebılırım.Çünkü biz ilk başlar düşünmüyorduk kim sorsa daha erken deyip geçiyorduk ama şimdi çocugumuzun olmayacagını ögrendikten sonra kim sorsa zor geliyor.

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 ben ilk cocuktan gectim ikincisini nezaman dediler dediler oldu düsük yaptim simdi canim bisey istiyo demeyi gör o soru hamilemeisin -tatlicadiarzu- -tatlicadiarzu- biktim bunlardan

cok haklisin laf olsun torba dolsun :jeyyar: :jeyyar: aminnnn canim herseyin hayirlisi :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…