bebek mobilyası hakkında

biz de 1,5 yil once masko'da emreler bebeden aldik, cok memnunuz. zamaninda getirdiler ve istedigimiz degisiklikleri yaptilar. http://www.emrelerbebe.com/TR/index.html
ben ogluma denizci odasini aldim, buyuyen karyola ve buyuk sifonyer 1000 ytl, yatak ve uyku seti dahil. odada gomme dolap oldugu icin dolap almadik. cok uygundu bence fiyati. ayak koyma yerli emzirme koltugunu da 350 ytl'ye aldik.
ece

biz de internetten almadik umraniyedeki subesinden aldik. ama bizim sansimiza herhalde 3 defa ertelediler. neyse gelen oda guzel olsun da. tesekkurler

canım günaydın
Ahmet Taner Kışlalı cad.no:37-1 c çarşamba pazarının kurulduğu cadde Tansaş karşısı oluyor.
www.sirinbebeshop.com
çok iyi karşılıyorlar ve bütçene uygun herşeyide bulabilirsin.

tşkler zeynep gidip bakıcaz bakalım fiyatlar uygun ama mobilyalar şeker değil pek beyenmedim siteden belki orda değişikleri vardır öbürleri güsel ama fiyatlarda uçuyorlar 2 .000 de çok yani zaten doğum masrafıda olucak off bilmiyorum ya kafam çok karıştı belki sadece beşik alırım eşimede baskı yapmak istemiyorum çok öpüyorum seni ve bebişini bu aralar çok kafam karışık toparlayamıyorum bir türlü ne olcak bu halim bilmemm

zeynep bebek şekeri falan nedir bunlar buralarda satılıyormu mevlütte mi veriliyor nasıl oluyor ben hiç bilmiyorum neler alıncak mevlüt için ve nerde bulabilirim ben eminönüne falan gidemem zor olur avcılarda falan varmı mevlütte neler yapmam gerek yani

canım avcılarda şeker,kapı süsü vs satan bir yeri tesadufen geçen gün gördüm.medicanadan çık trafiğe kapalı cadde var ya ordan aşağıya doğru yürü sağını takip et Marina büfe ve kuyumcu rıdvanın olduğu iş mrk var onun ilk girdiğin katında sağ tarafta var ben girip incelemedim ama güzel şeyler vardı.ben eminönünden aldım.sen bebek mob içinde mutlaka bak internetten gördüğünle orda beğendiğin farklı oluyor çok yardımcı oluyorlar ben 1400 lük tk beğenmiştim bir yerde onu 950 bırakacaktı sonra ben şimdikini beğenince kaldı.onlar her firmanın ürününü satıyorlar zaten.bellis,kupa bebe ne istersen piere cardinin de bayisi.günah 2000 ytl kolay kazanılmıyor yatacaklarıda 5-6 senea.s

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…