Bebek kremleri

Ayxsxenur Amine Su

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2008
967
8
Arkadaşlar yeni doğacak bebeğiniz için ne marka bebek kremleri aldınız
veya alacaksınız?
doğal kaliteli ürünler arıyorum
bilgisi olan varmı?kaydirigubbakcemile5

canım ben bübchen marka kremlerın cok iyi oldugunu duymustum nitekım zaten alman markası,almanlar insana deger verdıklerı için herseylerı kalıtelı,kullannanlarda cok memnun.bıde sebamed var tabı sanırım o daha dogal ikiside alman markası.ama fıyat olarak azcıkda olsa sebamed pahalı galıba

Ben herşeyini Sebamed aldım, sadece pişik kremi bephantene aldım.
Sebamedin tüm ürünleri çok güzel tavsiye ederi, kızımda da güneş için falan onu kullanıyorum. Zaten diğerleriyle fiyat farkı olsa olsa 20 ytl farketcek ama 1 yıl yetiyor ürünler.
Benim tavsiyem bu, bebişlerimiz için en iyisi olsun...

canım ben bübchen marka kremlerın cok iyi oldugunu duymustum nitekım zaten alman markası,almanlar insana deger verdıklerı için herseylerı kalıtelı,kullannanlarda cok memnun.bıde sebamed var tabı sanırım o daha dogal ikiside alman markası.ama fıyat olarak azcıkda olsa sebamed pahalı galıba

Bübcen eczane de satılıyor mu?kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile

Ben herşeyini Sebamed aldım, sadece pişik kremi bephantene aldım.
Sebamedin tüm ürünleri çok güzel tavsiye ederi, kızımda da güneş için falan onu kullanıyorum. Zaten diğerleriyle fiyat farkı olsa olsa 20 ytl farketcek ama 1 yıl yetiyor ürünler.
Benim tavsiyem bu, bebişlerimiz için en iyisi olsun...

sizin gününüz azalmış Maşallah,
ne gibi ürünler aldınız?

bebek yagı, pudrasını chıcco dan aldım
sampuan, sabun, krem vs sebamed aldım
ıslak mendıl kullanmak ıstemıyorum ama bulunsun acıl durum ıcın pampers, bezı prıma yenı dogan
aslında hep tavsıye uzerıne oldu gıbı bırsey benımkı cevremden

canım bübchen eczanede satılıyomu bılmıyorum ama büyük alısverıs merkezlerınde var,yada internetten güvenılır siteerden alabılırsın.ama internett iyice arastır gercekten fiyat cok farkediyor.hatta google bübchen bakım cantası yaz onda en gereklı seyler var cantada hedıye.birde nivea nınkileride iyi demıslerdı.özellıkle yanı cıkanları var.onlarda cok iyiymiş

aysenur amıne su merhaba tup bebek bolumunde msj lasmıstık sızınle gebelıgınız nasıl gıdıyor tup bebek bolumunde goremıyorum artık sızı buradada tesadufen gordum sız gebelıkten once bıtkısel ılac kullandım demıstınız mumkunse ne kullandıgınızı paylasırmısınız kasımda baslıyorum tedavıye aynı zamanda bıtkısel kurlerde kullanmak ıstıyorum sımdıden tesekkurler

ben de johnsan baby nin ürünlerini aldım. bir de koca bir şişe johnsan şampuan da yarıca aldım bebişim misler gibi koksun diyeeeeeeeee. çok istiyorum onu yaaaa :KK66:

aysenur amıne su merhaba tup bebek bolumunde msj lasmıstık sızınle gebelıgınız nasıl gıdıyor tup bebek bolumunde goremıyorum artık sızı buradada tesadufen gordum sız gebelıkten once bıtkısel ılac kullandım demıstınız mumkunse ne kullandıgınızı paylasırmısınız kasımda baslıyorum tedavıye aynı zamanda bıtkısel kurlerde kullanmak ıstıyorum sımdıden tesekkurler

canım ziyaretçi mesajını açmamışsın açarsan orada yazayım

X