Bebek isteyen biri daha katıldı aranıza ...

prensess38

Adım adım hedefe...
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2014
1.792
2.491
öncelikle merhaba herkese.. yeni üye oldum ama yazılanları hep takip ediyordum öncesinde.. biraz kendimden bahsedeyim.. iki yıllık evliyim hiç korunmadık çocuk istiyoruz ama henüz doktora da gitmedik ..bi kaç gündür kafamı kurcalayan sorular var birileriyle paylaşmak istedim ... adetime şuan iki gün var ve 3 4 gün önce göğüs ucumun acıdığını farkettim ve bel ağrısı sırt ağrısı... diğer belirtiler önceki ylarda da oldu ama göğsüm ilk defa böyle acıdı.. şimdi size sorum : siz de bunları yaşadınız mı kan testi yaptırmalı mıyım ?

kan tetine şimdilik gerek yok adet gününü 2 gün gecince 3 tl lik testlerden alıp bak varsa cıkar

onlardan iki yıldır o kadar çok yaptım ki negatif çıksa bile adet gününe kadar ümidimi kesemiyorum

doktorlar 1 yıl korunması z ilişki yaşadıktan sonra gebe kalmamışsan mutlaka doktora gözükün diyo sizin 2 yıl olmuş çok sabırlısınız 4 aydır cocuğumuz olmuyo diye kendimizi gitmemek için zor tutuyoruz ...allah isteyen herkese nasip etsin ...adet gününü en az 5 gün gecmeden hiçbir test yapma ..gebeliği erken öğrenmek de iyi değil bi bakıma sonra kese oluştumu kalp atacakmı beklemek daha zormuş

evet bunları duydum ama içim içimi yiyor azcık belirti gördüm diye 2 yıl ben de zor dayandım ama eşime kalsa hala gitmeme taraftarı .. siz evleneli 4 ay mı oldu ?

evet bunları duydum ama içim içimi yiyor azcık belirti gördüm diye 2 yıl ben de zor dayandım ama eşime kalsa hala gitmeme taraftarı .. siz evleneli 4 ay mı oldu ?
evleneli 14 ay oldu ama 4 aydır denemelere başladık ....bi arkadaşım vardı çoçuk istiyolardı 9 ay dnediler olmuyodu hep eşinin kafasında kesin bende sorun vardır deyip doktora gitmiyodu bigün ikna ettiler gitti doktora hiç problemi yokmuş ertesi ay arkadaşım hamile kaldı bu işler psikolojikmiş aşırı derecede etkisi varmış belki içden içe böle düşünüldüğü için olmuyoda olabilir

psikolojinin kesinlikle etkisi büyük :) ilk yıl neredeyse her ay test yaptım hep tek çizgi.. bayağıdır umursamıyordum günlerimi bile bilmiyordum geçen ay bile kaçında olduğumu hatırlamıyordum ama bayramın üçüncü günü oldum ordan hesapladım.. göğsüm beni yanıltmaz inş. ilk defa böyle oldu

eşimi ikna edemiyorum iş yerindeki arkadaşlarını örnek veriyor hep bana .. etrafımızda çok fazla çocuk isteyen..

Merhaba canım... Öncelikle bir arkadaşın da dediği gibi bir doktora gidin isterseniz 2 sene olmuş.. Bir de adetin geçmeden test yapma.. Bir idrar testi al adet olacağın gün olmazsan yaparsın... Rabbim gönlüne göre versin inşallah... Hep duacıyım ben... Rabbim hiçbir kadını bu güzel duygudan mahrum bırakmasın...

eşimi ikna edemiyorum iş yerindeki arkadaşlarını örnek veriyor hep bana .. etrafımızda çok fazla çocuk isteyen..
o zaman önce kendin git belli bi sorun varki olmuyo eğer sende bişey yoksa o zaman ikna olur sorun kendisinde olduğu için

çoook teşekkür ederim .. allah bebeğini hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin .. sizin göğüslerinizin yalnızca ucunda mı acı olmuştu öğrenmeden tamamında mı ?

yok mu benim durumumu yaşayan.. göğüs acısı.. ayak üşümesi.. bel sırt baş ağrsını saymıyorum çünkü onlar diğer aylarda da olmuştu

yok mu benim durumumu yaşayan.. göğüs acısı.. ayak üşümesi.. bel sırt baş ağrsını saymıyorum çünkü onlar diğer aylarda da olmuştu
bende 1 yıldır uğraşıyorum göğüs acısını bi kaç ay önce yaşamıştım göğüs uçlarım yanıyodu sızlıyodu o ay çok umutlanıştım ama olmadı malesef

bende 1 yıldır uğraşıyorum göğüs acısını bi kaç ay önce yaşamıştım göğüs uçlarım yanıyodu sızlıyodu o ay çok umutlanıştım ama olmadı malesef
hadi ya benim tek dayandığım buydu oysa... çünkü diğer belirtiler daha önce de olanlar yalnızca bu farklıydı

çoook teşekkür ederim .. allah bebeğini hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin .. sizin göğüslerinizin yalnızca ucunda mı acı olmuştu öğrenmeden tamamında mı ?

Amin canım... Benim göğüslerimde genel bir hassasiyet olmuştu yani gece üstüne yattığım zaman bile bazı geceler sızlardı yatamazdım... Her bünye çok farklılık gösteriyor ama.. Kafanızı her şeyle bulandırmayın... Sadece bekleyin... İnşallah bebeğin senledir olmasa bile en yakın zamanda senle olacaktır Allah'ın izniyle annesi..

çok güzel konuşuyosunuz allah razı olsun :) inşallah öyledir.. ama iki yıl bekleyince insan büyük bi umutsuzluğa kapılıyor ..

çok güzel konuşuyosunuz allah razı olsun :) inşallah öyledir.. ama iki yıl bekleyince insan büyük bi umutsuzluğa kapılıyor ..

Allah hepimizden razı olsun.. Beklemek nedir ben de bilirim az da olsa... Çünkü ben de ilk bebeğimi kaybettim kürtaj olmak zorunda kaldım.. O korunma zamanları öyle zor geçmişti ki... İnsanın kafasında bir sürü deli sorular... Ama geçti gitti şükür.. Rabbim yeter ki sağlık versin en hayırlı zamanda nasip etsin sana da inşallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…