bebek için heryolu deneyenler,yumurta takibi yaptıranlar gelin birbrmize umut olalım.

Canım forumda kiminle konuşsam birlikte beklesem aylardir hep
Karşımdaki hamile olduğunu.öğreniyor o yüzden ben senden umutluyum ama kendimden hiç umudum yok. Daha erken tatlim ya hem belirteiler aynıymış belki.ondan başlamıştir ya da stresten de olabilir. Takma kafanı aman napalim birgün olacak elbet. Sıkıntısı olanların bile olmuyor mu birgün bizimde olacak elbet. Eşim gerçekten bu konuda ( he konuda olduğu gibi) müthiştir. O spermiogram o kadar iğrenç ki yazık 2 defa yaptirdi. Canım çok dua edelim birbirimize tamam mi? 8 gün kaldı bende hiçbir belirti yok. Sanırım yine olmayacak niyeyse her ay hamileyim diye düşünürdüm ama bu ay yokmuş gibi düşünüyorum ama rahatım önümüzdeki haftasonunu sabırsızlıkla bekliyorum

Canim emin ol burda vakit gecirmek icin yazmiyorum.kendimede tanimadigim halde sanada ve isteyen herkese dua ediyorum.her sabah ezanina kalkar namaz kilmasamda dua ederim.dualarimdasin.ben senden umutluyum valla.rahim filmide dedin ya ooo hep okuyorum duyuyorum cektiren hamile kaliyo.bugun cok mutluydum esim isten erken cikti alisveris yaptik yemege gittik.benim esimin kendi isi old icin birakamiyo bugun kardesi geldi firsattan istifade edelim dedik ciktik agri magri hicbisey kalmadi bende.evde kendimi dinliyomusum ben.hafta sonuda kacicaz biyerlere ins.fazla sikinti yapmadan buayin songunlerini gecirmis olurum :)) benden umutlanma valla guzelmis gerci kimle konussam hamile kaliyo demissin ya nerdeee o bi bende tutmaz.ama senin icin dua ediyorum.idrarini kontrol et canim rengi kokusu.gogus adettede sisiyo aciyo ama idrarda erken sinyal veriyo.ben baktim koku yok.bide rengi koyu oluyomus oda acik.senin yumurtlama daha yeni oldu gunun gecikirse sen erken test yapma canim.martin 3.de falan yap anca ozamana belli olur varsa benim testler evde duruyo icim icimi yiyo.ama yapsamda cikmazki (

canım zaten o kadar korkuyorum ki yapamam heralde test falan.. eşim bu ay kesin olcak diyor ama bilmiyorum artıkRabbim bilecek. bende çok dua ediyorum canım herkese. gerçekten şimdiye kadar yazıştıklarım hep hamile kaldı bu ayda senle yazıştık bence sende hamilesin :) idrarımı incelemedimcanım ama erken daha 1 hafta var önümüzdeki hafta belli olur heralde. benm adet dönemimde göğrüm ağrımaz ki canım hiç. bence hamilelikt e de ağrımıcak benm göğsler :) o süpermiş canım haftasonu kaçamağı. tabi öyle bir imkanın varsa bizde yok malesef.

Tabi senin daha var benim bile yumurtlayali surda 7gun olmadi aslinda bendekide psikolojik gogusler disinda oda sut hormonum belki yuksek olabilir buyuduler bide..ya adet olcak gibi sancim olmasa bende olabilir derim.sol kasigim batiyo gazim normale gore cok fazla olmaz bende gobek etrafim aciyo..adet zamani olur gerci busefer adet olucaksamda erken basladi hersey.ne bilim belki rahim kendini hazirliyodur.anca bi ihtimal bu sancilar bukadar erken baslayip adetim gecikirse ozaman ihtimal vericem.esin yanilmiyo bencede bu ay basardin sen canimmmm.3 yumurta catlamaya hazir.ikiz bile olabilir yanee :)) allah kalbindekine hemen ol desin (amin) benim 4gun kaldi.

amin canım benm ikimiz için de aamin. ama laf aramızda ikiz olsun çoookkk isterim ben. belirtileri kendin yaratmıyorsan eğer tatlım hamileliktendir bence. bende hiç bir belirti yok. sbaah multivitamin içmiştim halsizim diye aç karınla. sonra midem fena bulandı ama hapı aç içtiğim için olsa gerek. onun dışpında hiç birşey yok canım bende gecikmeler sıklaştı 2 aydır o yüzden çok umutlu da değilim. 1 mart ta adet olmasam bile umutlu değilim. yarın eşimin doğum günü. ona bir sürpriz hediye vermeyi çok isterdim ama olmadı (((bizim bir arkadaş adetine 1 hafta kala öğrenmiş. midesi bulanıyormuş başı çok fena dönüyormuş bende hiiiççç öyle şeyler yok. hatta hiç bir belirti yok. sadece uykum geliyor erken o da her adet dönemim yaklaştığında olur zaten. yani anlıcan adet geliyorrr (( göğüslerinde kaşıntı yada ağrı süt gelmesi gibi belirtiler varsa canm süt hormonu yani prolaktin yüksek olabilir. hayıt tohumu iç kısa sürede düşüyor zaten. ben yükselmesin diye yumurtlama dönemm bitene kadar içtim. çünkü hamile kalmayı engelliyormuş.

Yok bebegim sut falan gelme kasinti yok buyudu aciyo :) okadar.uclari aciyo.diklesti bide.ruyamda renkli renkli haplar iciyodum sari kahve beyaz uc renk.diyolarki bunu icen hemen hamile kaliyomus :)) birinin elinden kaptigim gibi iciyorum ohh sonunda bende hamile kalcam diyorum.ben belirti valla aramiyorum.sadece ayaktayken oyle dusunmuyorum ama yatinca basliyo kasiklarim falan yan dondugumde igne gibi batiyo karincalaniyo.bigun idrarimda koku var.hemde tuv.yaparken bariz burnuma kokuyo.ayy ya cok iyi idrar yollarimi usuttum.yada hamisim :)) ya neguzel adet olana kadar keyfini cikartayim.hayatim ailede ikiz varsa neden olmasin olur.senin daha belirtin olmaz dur bi bekle bakalim.gecen ay bende supriz yapmak istdm esimin dgm gunuydu olmadi ( adet gecikmesi mevsimsel old gibi rahim bebege hazirlaniyoda diyolar.umudumuzu yitirmeyelim canim.bol bol dua edelim.azcik kaldi.

canım senn baya baya belirtin var ya tutuyor işte hepsi.:) rüyaarında da görmeye başlamışsın. benm idrarım sadece koyu renk çok su içerim ona rağmen koyu renk. koku yok göğüslerde hç bir şey yok :)) sanırım benm totem tutuyor sen hamilesin ben yine negatiffffffff. hayırlısı olsun tatlım ama gerçekten çok isterim umarım hamilesindir.

Ya canim bende olanlar herzaman oluyo buay erken basladi sadece okadar :)) hamile falan degilim insan hisseder belirti falan hikaye.ben hissetmiyorum ama bikac ay icinde allahin izniyle olucak. buay degilim.amaa senin totem bu sefer tutmucak.cunku karsina ben ciktim.umutsuz vaka.bende senden bekliyorum.goguslerim indi.sancilar kesildi.regliye hazirim.buay olmadi diye hic uzulmuyorum nedense.heray hormonlarim beni stres topu yapardi buay cok rahatim.hamilelik yoksada boyle gelsin regli :)) ben senden guzel haberler alicagima eminim..surecini tamamlama asamasindasin.buay olmassa sende hic uzulme.inan cok yakin yola hazirlik yapiyolar.

yazdıklarınızı okudum, benimde 2. çocuğum olmuyor çok geç kaldım sanırım 2. çocuk için.rahata alıştım ve hemen olmuştu ilki diyerek rahattım neyse kısmetse olur diyelim ..size tavsiyem bir dua ulaştı elime ,bende çok yeni öğrendim 1 defa yaptım ama dualarda ısrarcı olmak lazımmış.tekrar deniyeceğim..sizede yazmak istedim.
Allahın ismi olan YA MUSAVVİR (c.c) ismini güneş battıktan sonra 7 gün boyunca 21 kez okuyanın çocuk duası kabul oluyormuş.. ben tam akşam ezanı okurken yaptım güneş o zaman batıyor diye. sanırım 6 gün yaptım 1 gün atladım bu ay tekrar denicem..zor , uzun ,meşakkati bir dua değil..deneyin bakalım bunuda kızlar..

beni gülümsettin canım umarım en kısa sürede ikimizde alırız bu haberi:) rahat olmana çok sevndm aslında bu dahada güzel. üzülmek yoruyor yıpratıyor çünkü ben de rahatım 2 gündür canım olmıcak biliyorum bu ay. ama elbet bir gün olucak ona da inanıyorum :)))

canımmm Allah razı olsun duan için. bende meryem suresi okumuştum 41 gün. o duaya başlayan herkes zaman dolmadan hamile kalmıştı ama regl olduğum için atladığımdan mı bilmiyorum bende henüz işe yaramadı. ama bunu da denicem sen de onu dene canım. ama bir tesellin var bir çocuun varmış olbileceiğini biliyorsun.rabbim en kısa sürede kavuşturur inşallah.

evet bir çocuğum var 8 yaşında Rabbim ona sağlıklı uzun ömür versin..bana sorarlardı 2. yi düşünmüyormusun dıye çok hastalıklı buyuduğu ıcın oğlum AMAN ALLAH KORUSUN ALLAH İSTEYENE VERSİN derdim..nasıl demişsem artık içten mi ne Allah koruyor iki yıldır 2. bebeğimiz olmuyor üstelik yaş da gidiyor sizler kadar genç değilim, 37 yaşındayım.. ama hiçbirşey de yaptırmadım bi doktora gitsem iyi olcaka yazdıklarınızı okudum dedim ya yok yumurta çatlamış yok iğne yok ilaç rahim filmi ben böyle şeylerden haberdar değildim sayenizde oldum..gecen yıl bi dr gıttım dedim -1 yıldır korunmuyoruz ama 2. bebegımız olmadı dr baktı muayne ettı simir testi yaptı hersey normal dedı çubuk ultrason cektı..acaba tüpler kapalıysa o ultrasonda anlasılırmı ki? Neyse kıcımı kaldırıp bide silkinip bi dr gitme vaktidir arkadaşlar olmadı tüp bebek mrkz giderim malum yaş 37 :)

Olmaz dedigin an bi bakmissin olmus.hic canini sikma aceleci davraniyoruz.bugunlerde kiymetli bakma.biz sadece hamile kalmaya odaklandik bide ondan sonrasi var.dogum surecei en kolayi ya sonrasi ?? Demekki rabbim bize daha vakit vermis.hersey cok sukur yolunda eslerimiz islerimiz hayatimiz.ama garantisi varmi yok.dunyaya bi melek gonderiyo bize emanet ediyo.biz daha o emanete sahil olma olgunlugunda degiliz belkide.sabir canim.sabir.bu bir sinav sukrederek beklicez.

canım bu durumda rahatlıklaa dr a gidebilirsin 1 yılı astıgı zaman bu konuda daha cok yardımcı oluyorlar bende bazı yolları denedim olmadı..dr a gittim sorun yok dedi aama yeni bi karar aldık esimle kontrol edilmeyi isticez sonuçta bizler kadar erkekler önemli belki bu defa yardımı olur seninde oyle bir durumun varsa esinle git ve esinede bakılsın canım..rahim filmin iyi cıkmıs bu cok iyi ama bazen nedensizde olmuyor inşallah Rabbim bir an once senide evladına kavuşturur tüm anne olmak isteyen adayları da..sıkıntı yapma ve üzülme senin durumda olan bir cok kişiyiz burada

başkaları anlamıyor zaten halimizden o yüzden buradayım benm gibilerle paylaşmak için. bu ay daha rahatım bakalım neler olucak. doktor takip ediyor canım ben en baştan beri eşimle gittim doktora gerekn tüm tahliller yapıldı ufak tefek engel olabilecek tüm sorunlar çözüldü. şu an bir sıkıntı yok. nedensiz olmayanlardanızşu an. çünkü benm yumurtlamamda da bir sıkıntı yok serephone kullandık bu a yumurtlamam takip edildi. ben eşi konusunda şanslı olanlardanım hep yanımda tek başıma asla doktora gidemezdim zaten. amn canım inşallah kavuşuruz siz ne kadarlık evlisiniz? ne zamandır istiyorsun ? anlatmak ister misin hikayeni

benim esimde saolsun kendi goturdu bu hafta yine gidcez ama ikimize bakılmsı için gerçi bana bakıldı ama yumurta takibine almadı bizde dr deişecez canım 7.adet donemim bitti yalnız herhangi bi sorun olmamasından dolayı gebe kalmama durumu biraz tuhaf gelmeye başladı..gerekli tum bilgileri aldık gebe kalma kararında esimin isteğiyle gittik bilinçli olalım dedik sorun çıkmadı cok iyi dendi ama nafile.bakalım bu hafta randevu alacaz gidicez sonuçta eger bir problem varsa yada cıkıcaksa bir seneyi doldurmak zaman kaybından başka bir ise yaramıcak cunku

öyle diyorum bende biliyor musun canım:) bu benm sınavım diyorum isyan etmek yok halime şükretmek ve sabır var. bu ay hamile olamıcam ama umutluyum bir gün olacak. sadee eşim üzülsün istemiyrum artık. dün forumda bir başlık dikkatimi çekti dördüz hamle olan var mı gibi birşeydi. meraklandım garip geldi. klomenle ilk ayında hamile kalmış hem de dördüz. neler yaşamış anlatamam çocukları şimdi 2 yaşına gelecek sanırım ama öğrendiği andan doğuma bebeklerini kaybedişine her anına sayfaları karış karış okudum ağlaya ağlaya... rabbim dedim herşeyn hayrlısını verir. vaktin olurda bulursan oku. o kadar zormuş ki rabbm kmseyi öyle sınamasın en ağır imtihan bebeklerinin ikisini kaybetmiş adım adım dua isteyerek yakarmış resmen çoğul gebeliklerde erken doğum oluyormuş düşün kadın nasıl dua ediyor bari 30. haftaya gelsem bebeklerim gelişse diye. ama 26. haftada doğum yapmış 6.5 aylıkken bebekleri . 3 ay küvözde yaşam mücadelesi vermişler 2 oğlan 2 kız. isimlerini bile koymuş. ama oğlanlar tutunamamış hayata. kızları sağlam çıkmış büyüyorlarmış şimdi.dün öldüm ağlamaktan çok zor gerçekten en hayallerim vardı diyo 6 kişilik bir aile olacaktık biz 4 kişi kaldık diyor. içim parçalandı resmen.

evet canım hemen bir doktora git. tüp bebekten önce aşılama var belki öyle hamle kalırsın. ultrasonda anlaşılmaz canım tüplerin durumu rahim filmi çekilmesi lazım. ama mutlaka doktora takip ettir.

canım ben 5. ayda gittim ilk kez doktora ilgilendi sağolsun 1 yı bekleyin demedi. şimdide 10. ayımızdayız ama vakit kaybetmek istemiyoruz . 3 defa doktor değiştirdim canım bu o kadar özel bir konu i içine sinmeden olmuyor. şimdiki doktorumuz çok iyi gerçekten çok açıkalyıcı yardımcı. çok ilgili. öyle bir doktor bul kendine ve pozitif olsun herşeyden önemlisi o benm ilk gittiğim doktor düşün eben 5 aylık evliyim bana 2 ay bekle olmazsa aşılama yapalım o da olmazsa tüp bebek dedi dnyam yıkıldı resmen. halbuki aşılamıcak kadar büyük sorunlarımız yoktu şükür aştık hepsini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…