bebek için heryolu deneyenler,yumurta takibi yaptıranlar gelin birbrmize umut olalım.

Sabir canim sabir.olucak insallah.siz yazin sonuna kadar bekleyin bence canjm snr asilama dusunun.uzulmek yok asla.ben boyle gecince stres oluyorum ya nevar sanki yoksa hemencik hastalansam ya nevar.sıklasiyo gecikmelerim moralim ona bozuluyo

Sabir canim sabir.olucak insallah.siz yazin sonuna kadar bekleyin bence canjm snr asilama dusunun.uzulmek yok asla.ben boyle gecince stres oluyorum ya nevar sanki yoksa hemencik hastalansam ya nevar.sıklasiyo gecikmelerim moralim ona bozuluyo

canım bende onu diyorum ya hemen olsa stres olmıcam olmayınca acabalar başlıyor umutlanıyor insan sonrada üzülüyor offff

canım bende onu diyorum ya hemen olsa stres olmıcam olmayınca acabalar başlıyor umutlanıyor insan sonrada üzülüyor offff

Benim gecikmelerim arada olur ama sancim olur buay hic agri yok arada bi oluyo geciyo.cok degisik geciyo ya hayirlisi.olur allahin izniyle canim.senin adet nezaman simdi canim gun saymaya baslayalim mi.beraber olucaz buay zaten haha bidahaki ayada beraber bekleriz guzel olur zaten onuda gecirmistik aklimizdan dimi.

evet canım benm güzel olur hakikaten. benm 4 yada 6 nisan arasında olmam lazım canım geçen aya kadar 31 günde oluyordum geçen ay 35 de olunca ona göre hesapladım 6 nisan yani pazara kadar olmam lazım. hayırlısı bakalım canım ya bende zaten hiiiç belirti yok. çok erken yatıyorum ama o da zaten bende hep oluyor :))))

Canim ben buay hep ayni testten aldim.markasi ayni yani.yaptiktan sonra atmadim.bakarkende hep baktim.ve tek cizginin disinda test sarariyodu.okadar.dun yaptigim testede baktim diger cizgi belirginlesmisti.ilk defa basima geldi ve tabiki beklemis testin dogrulugu yok ama digerleri ayni marka olmasina ragmen cizgi olmuyordu.ben bidaha tekrarlicam testi.dunde arkadasin biri yazmis ongun cikmamis hem kanda hem idrar testinde.bi umut yine beklicem bakalim.

tekrarla canım bakalım bende okumuştum onu biri yazmıştı eğer negatifse saatler bile geçse çizgi çıkmmıyor diye. yap canım ama ilk yarım saat sürekli kıontrol et ki sonradan olup olmadığıunı anla. yada bence sen git bir acile kan ver aklkındaki tüm soruladan kurtul. ben 2 defa bu gecikmeyi yaşadım testlere inanmadım birinde 5. gün birinde 7. gün acile gittim 0 ı görünce eve gelir gelmez adet oldum .

Diger topikte yoksa o cizgi cikmiyo demis bi arkadas.canim ben yaptigim hicbir testte ikinci cizgiyi gormedim.buay kullandim ben bu testi o bozuk cikan test haricinde yaptigim hep ayni testti.ve atarken hep baktim.ikinci cizgi cikmiyor.inan cok heyecan yaptim.ayyy insallah vardir.bugun kan vermeye gidebilirmiyim bilmiyorum ama gitmeye calisicam..

canımmm git bence hem de hemen. sana birşey dicem ama moralini bozmasın. ben 15 tatile çıktığımızda 7 günlük gecikme yaşadım şehir dışına çıkacağımız gün 3 4gün gecikmişti test yaptım negatif sonra 1 2 saat sonra çizgi vardı bende ümitlendimmm 2 3 gün sonra kan testi yaptırdık 0 dı. ben artık kendime söz verdim idrarda net görmeden kan tetsi yaptırmıcam o da üzüyor insanı. ama sen bana göre baya sağlamsın yaptırabilirsin :)))

Canim ben idrarbtesti yaptim tekrardan belli belirsiz bisey var gibi ecz kiz ongun den snr cikar idrarda dedi testte okadar hassas degil.sanirim varsa cok yeni olabilir.bende kana gidicektimbgec kaldim fikrimi degistirdim p.tesi gidicem.ozamanada idrarda varsa cikar zaten.cok yoruldum gercekten.misafirim var sanada durumu yazayim dedim bi boslukta.bide gogus damarlarim cok belirginlesmis.onu farkettim.akintimda var.ya sanki bi degisim var gibi insallah kimyasal degildir.ben sanirim adet gunumde yumurtladim.dahada yormak istemiyorumbkendimi akisina biraktim.

hayırlısı olsun canım öyle de. inşallah belirginleşir çizgi. beklemek en iisi. diyorum ya kan testi insanı çok daha fazla yıpratıyor bnde yapmayı düşünmüyorum belki pazar idrar testi denerim ama zaten umut yok.

az önce bende apıp denedim canm malesef negatif yine. artık eminim olmdığına bar ibugün adet olsamda artık bekelemek istemiyorum

az önce bende apıp denedim canm malesef negatif yine. artık eminim olmdığına bar ibugün adet olsamda artık bekelemek istemiyorum

Daha cok erken canim ya hemen kesme umidini.dur bakalim ben okadar negatife hala umudumu kaybetmiyorum.kirmizi gelicek anca oylee.bozma moralini.bugun benimde sancim var bayagi akintimda cok.dunki testte kafami karistirdi.hastalanmassam yarin yada p.tesi tekrarlicam testi.ama gece uykumda sanci cektim resmen.sokulemiyorum belkide.ama kac gundur cok yoruldum cok hareketliyim benim adet gelse okadar harekete hemen gelirdi.cunku gecen zamanlara bakinca adetim ya temizlik yaparken ya yuruyuste ya alisveriste hep hareket halinde geliyodu.esim dun karnjma elini koymus bebisimiz geliyo diyo.yapma oyle dedim ya psikolojim bozuluyo.yoksa yikim olur mahcup olurum dedim.haklisin diyor.ama ben babayim anlarim oglum geliyo diyo deli :))

benmkide olduğuna inanıyor canım da bugün psikolojim çökmüş durumda. ne zaman böyle kötü hissetsem o gün adet olurum. belim çok korkunç ağrıyor bugn dün börek yapuyordum masada o kadar felaketti ki .ki çok aşırı uzunda sürmedi. bugün baya arttı. bence sende var canım silik gördüysen kan testi yaptır. gecikmerlerden nefret ediorum hoş daha gecikmedi yaaa offf bugün gerçekten fenayım. o kadar çok üşüyorum ki, bir de ishal gibi karnım çok fena.

Canim ben anladigim kadariyla senin varya kendini yormaman lazim.cok stresli bi isin var zaten.yaza kadar olmassa eger biray evden hic disari cikma.senin yapin hassas sanirim usutuyosun sen.bel agrisi bendede cok var kopuyo sanki sag kasigimda batma var egilip kalkarken nasil batiyo varya.ama hamileysem eger adet sancisiyla birebir lafina asla katilmicam.bu yasadiklarim cok farkli.sadece geceden beri adet sancisi var onun yerinide kasik batmasi aldi simdilik akintimda beyazdan sariya dondu kirli beyaz gibi.ya iltihap dicem ama ben iltihabin sancisini cektim bu oyle bisey degil.yarin sabah bi test daha yapicam.insallah vardir.ogrenince hemen adagimi yerine getiricem.sanada bol bol dua ediyorum.hemen bozma moralini.kendini sicak tut.havalara aldanil acilip sacilma ozellikle ayaklarina dikkat et.

canım dün kabus gibi bir gün geçirdim haftasonum zehir oldu resmen. sabaha kalktım herşey normaldi 12 ye doğru bir üşüme aldı ama içim titiriyor resmen felaket oldum kat kat giiyndim ayağma çorap patik puf giydim bataniye örttüm yok geçmedi. sonra baş ağrısı bel bacak ağrısı başladı ama korkunç ayağa kalkamıyru m hiç böyle olmadım kasıklarım ayağa kalktıkça felaket battı. dedim ters birşeyler var ne oluyor akşama kadar yattım ama tuvalete bile kalkamadım canım görsen. akşam 8 gibi eşim geldi lavobaya bir gittim adet olmuşum. üzülmedim desem yalan akşam eşimle moralimiz baya bozuldu.ama bugün iyiyim eşim sağolsun yine. şuna karar verdik dün hiçbirşey 4 4 lük olmuyor bizim harika bir evliliğimiz var tek eksiğimiz bu hep eksiğiz bu yüzden. etrafıma bakıyrum hayatları kavgayla dolu insanların kaçar çocukalrı var. rabbim biliyor işte vardır bir hayır diyeceğiz yapılacak birşey yok. eşimde diyor kıymetli olacak çok ondan bekletiyor diye. gerçekten de öyle ilk 3 ay yerimden bile kalkmıcam birşey olmasın dye yeter ki gelsin. eşim sonuna kadar gidicez herşeyi yapıcaz diyor ama artık herkes dahada sormaya başlıcak ben bundan nefret ediyorum konuşmaya başalayacaklar hakkımızda. süreç uzadıkça hem maddi hem manevi yıpranıcaz çok. bunlar korkutuyor beni. dua et canım bana.

gündüz adet olamadığım için korkunç bir sıkıntı yaşadım ama tek bir tesellim var gecikip beni strese sokmadı normal düzenim 33 te 1 di zaten yine öyle oldum sanırım şu çay işe yaradı gene içmeye başladım bir 10 gn içicem yine. anlayacağın bu ayda emeklerim boşa gitti canım bir sorun var da nerede anlayamadık. bakılması gereken herşeye bakıldı bu ay hiç streste yoktu düne kadar inanılmaz rahattım. hayırlısı olsun artık ne yapayım rabbm biliyor vereceği zamanı. umarım sende vardır birşeyler canım. senden bari güzel haberler alırız inşallah.

Canim ben bugun test yaptim senin uzuntunun ustune yazmak istemedim ama ben hamileyim kesin olmamakla beraber ikinci cizgiyi silik gorduk bugun.yarin kan verince netlesicek insallah.varmi yokmu.ikigun onceki teste gore belirgin pembe bi cizgi vardi.yarin hayirlisiyla sonucu alicaz.senin ugurun banada geldi.sen usutuyosun canim.ayni benim gecen ay oldugum gibi olmussun.ben adet bekledigim zamanlarda yumurtlamisim bence bunun tarihi zamani yok canim. Ona dikkat etmek lazim

hayırlı uğurlu olsun canım benim :))) benm tezimde doğru çıktı bak diyordum ya kime yazsam hamile kalıyor diye :))) umarım yarın çook güzel bir sonuç alırsın canım

hayırlı uğurlu olsun canım benim :))) benm tezimde doğru çıktı bak diyordum ya kime yazsam hamile kalıyor diye :))) umarım yarın çook güzel bir sonuç alırsın canım

Insallah canim ama ben hala inanamiyorum kanda onaylatmadan da inanmicam.ve cizgi baya silikti korkular basladi.ama icimde bi bebegin varligi oldugunu hissediyorum.dun ki batmalar bana onu hissettirdi.bugunde sanki kasiklarim cekiliyor gibi .insallah saglikli haberimi alirim.sana bunu yurekten soyluyorum zamani var rabbim nezaman verecegini biliyor biz ne yaparsak yapalim.kafana takinca olmuyor diyorlar ya bende bu tezi curuttum sanirim.ben gecen ay sana bidahaki ay gelicek demistim hatirlarsan yine daha belli bisey yok ama senin de cok yakin.mutlaka atesini takip et.ben bu ay atesimi olctum kizlara yazdikca yumurtlama konusunda cok yardimci oldular.adetinle beraber olcmeye basla canim.hergun ayni saatte olc.benim hep sabit gitti son gunlerde atesim dusmedi.halada oyle.gercekten yaniltmiyor.

kızlarr yaa benımm yumurta olusumu olmadı ama hafıf kan geldı sızce neden olan varmıı bıde ovulasyon testı kullanıyorum adetın 10. gunundeyım

canımm şu andan itibaren takmaman lazım ikiniznde sağlığı için. çizgi silikte olsa birşey farketmez sadece daha yeni olduğunu gösteriyor canım. ben zaten doktor kontrolündeyim ya canım doktor zatn çatlayacağı zamanı söylüyr ama ben ateş takibini 3 4 ay kadar denedim ben de o da işe yaramadı. dedğin gibi nasip gerçekten nasip oldu mu oluyor olmadı mı olmuyor işte. bana da dua et canım hamilelerin duası kabul olurmuş derler. yarına randevu aldık doktora gidiyoruz 3. küre başlıcaz nasip bakalım. bu ay zaten olmayacak tam önemli günlerde şehir dışına çıkıyorz malesef. yarın hemen yaz bana haberlerini bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…