bebek için heryolu deneyenler,yumurta takibi yaptıranlar gelin birbrmize umut olalım.

Bugunde gecsinde canim yarin yaparim gelmezse.gelecegide yok gerci :)) gec yumurtladiginda adet gecikiyormu acaba ?? Yada gec buyuyosa falan.korkum olmadigini ogrenmek degil.bi sene olucak hala olmamasi korkutmaya basladi (

:)))) doğru diyon canm beni korkutan da bu durum zaten hani ya hiç olmazsa korkusu. yap canım yapta rahatla. yumurtlama adet tarihini değiştirmez canm benm bildiğim ama bi ihtimal belki

:)))) doğru diyon canm beni korkutan da bu durum zaten hani ya hiç olmazsa korkusu. yap canım yapta rahatla. yumurtlama adet tarihini değiştirmez canm benm bildiğim ama bi ihtimal belki

Yaparim canim yarin olsunda.aksam gelmedi ya gece yarisi gelir belki.yol gozler oldum.ama sancim yokta hep islakmisim gibi hissim var akintimda yok ama :)) yarin netlesir zaten bende kurtulurum.

Yaparim canim yarin olsunda.aksam gelmedi ya gece yarisi gelir belki.yol gozler oldum.ama sancim yokta hep islakmisim gibi hissim var akintimda yok ama :)) yarin netlesir zaten bende kurtulurum.

adet zamanı benmde kuruluk olur canım adeti oradan anlıyorum zaten. hayırlısı dye dua et ama hala olmamış olman bir umut bence

adet zamanı benmde kuruluk olur canım adeti oradan anlıyorum zaten. hayırlısı dye dua et ama hala olmamış olman bir umut bence

Kuruluk yok canim ama ic camasirima gecicek kadarda akintim yok.ama his iste olmadigini vaktinin oldugunu dusunuyorum.aslinda gecen aylara bakarak ustunde dursam gercekten hamile oldugumu dusunebilirim ama olmadigina inaniyorum.goguslerimde sizlamaya basladi buarada bayagi hissettiriyo.karnimdada hafiften adet sancilari gibi degilde ona benzer sancilar olmaya basladi.bi iki gune gelir heralde.gelmezse ancak var suphesi baslar bende.iki gun daha bekleme karari aldim.test yapip uzulmek istemiyorum.ve asla bukadar dusunmucem artik.

üüzlme tabi ki canım benm hayırlısı olsun de. bekle bakalım neler olacak

üüzlme tabi ki canım benm hayırlısı olsun de. bekle bakalım neler olacak

Attim kafamdan canim.hormonlarim bana oyun oynuyor :)) oyununa gelmicem.midem bulaniyor yemek yiyemiyorum yine burnuma kokuyo hersey.psikoljim bozuk olunca boyle oluyorum.kendime bu eziyeti cektirmeye hakkim yokki.kendime guluyorum millet test yapar negatif cikar ondan sonra boyle olur.ben nasrettin hoca gibi testiyi kirmadan dovuyo ya cocugu oyle oldum :)) annemle konustum.gunum gecti ama goguslerim fis hic sancim yok dedim.onunda son hamileliginden hatirladigi kadariyla hic sancim yoktu hamile oldugumu oyle anladim zaten dedi.normalde adetleri sancili gecerdi.goguslerinde fis miydi dedim hatirlamiyorum dedi.ne vardi anneme benzeseydim (

:))) hayırlısı olsun canım benm üzülecek birşey yok ki daha dur bakalım :) benmde belirtim yok armıyorum da zatn.ama bak sende var birşeyler direniyorsun da günün geçti zaten yap işte testi kurtul. oldu bak gör ):)):

Yapayim mi?? Yap dersen gidip test alicam :))

topikinnnnnn hyırlı olsun ve sana uğur getirsin inşş bebişin seninle olsunnn

klomen kullandınız mı öncelikle? o biraz geciktiriyor ama klomen yoksaaa ve düzenliyse hiç durmayınnnn koşuuuuuuuuuuuun test alınnnn inş bebişin seninledirr inşş

Yok canim klomen kullanmadim.dun olmam gerekiyordu olmadim.ama ne sancim var ne goguste bi degisiklik oyuzden olmadigini dusunuyorum.kendimi uzmek istemedigim icin testbyapmak istemiyodum da yap diyosun yani ??

Yok canim klomen kullanmadim.dun olmam gerekiyordu olmadim.ama ne sancim var ne goguste bi degisiklik oyuzden olmadigini dusunuyorum.kendimi uzmek istemedigim icin testbyapmak istemiyodum da yap diyosun yani ??

canım günün geçmiyorsa hiç önceden bence yarın sabah ilk idrarınla testi yapabilirsin inş bebişin seninleidr

canım günün geçmiyorsa hiç önceden bence yarın sabah ilk idrarınla testi yapabilirsin inş bebişin seninleidr

Canim normalde enfazla bigun gecer onuda hissettirir.ama adet olucak gibi hicbir belirtim yok.yarinda olmucam bugunde eminim.sadece bubgecikmenin hamilelikten olmasini istiyorum ama oda pek mumkun gozukmuyor.ama test yapicam bugun.enazindan o soru kafamdan silinir .birazdan gidiyorum eczaneye.bikac saat bisey icmeden durayim yapayim kurtulayim artik..

hemen git al canımmmm ya hala duruyor musun ???

Aldim canim yaptim malesef negatif ( buda sondu zaten.benim icin bebek fikri kapanmistir.nezaman olursa ozaman olsun.korunmucam ama hicte takmicam artik cunku buay gercekten olucagina inanmistim ruyalarimda bile gordum.ama yok iste..suan cok moralim bozuk.esimde yola gitti tek basima evde bunalima girdim.offf cidden yordu beni artik bu durum.herseyden uzaklasip aylardir buna odaklandim.demekki nasibimde yokmus.hayirlisi allahtan.nezaman verecekse ogunu sessiz ve cabalamadan beklicem.

hayırlısı olsun canım ya inanmıştım bende walla üzüldüm şimdi kızma bana gaza getirdim yap dedim diye (( ah canım yapabilsek bunu ah bir yapabilsek, insan yapamıyor hiç birşey yapmıcam diyorsun ama için hasrtele yanarken o kadar zor kii i((( allah yardımcımız olsun canım

Yok canim sana neden kizayim zaten yapicaktim ha bugun ha yarin farketmicekti.iyi bile yaptin.beklemeden daha cok kafama takmadan yapivermis oldum.ben yapicam emin ol buna.hicbirsekilde cabalamicam akisina birakicam.cidden yoruldum.ben savdim sirami senin guzel haberini aliriz insallah canim..

bende sanmıyorum canım o kadar dikkat ettim olmadı bu ay o kadar rahattım ki. ilşkiden sonra çok beklemedm tuvalete gittim duş aldım. düzenli ilişki dışında birşey yapmadım canım pek umudum yok yaniiii . takmamak en azından gün saymamaya neden olur canım ama bzim kaderimiz her ay adet olduğumuzda ağlamak ((((

Ben aglamadim da uzuldum.zaten kolay kolay aglayamam.ben yattim bekledim de ne oldu.olucagi varsa her turlu olur.onlara takilma.bende hemen regli olsam bari bian once.ama ben hesabimi yanlis yapiyorum sanirim canim ya.sana yazayim bide sen hesapla.22 ocak 23 subat buay sanki gun hesabina vurunca daha gunum yarin mi oluyo.ocak subat arasi 33 gun oluyo.benim icin bi hesaplarmisin canim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…