bebek hazırlıkları itinsyla yapılır

Birde facebokta hangi isim altındasın buradaki linki açamıyorum direk faceboktan bakarım ...

Allah de ötesini bırak...

Birde facebokta hangi isim altındasın buradaki linki açamıyorum direk faceboktan bakarım ...

canım bu arada alıntı yapmadığın için msj gelmedi elimdede siparişler var çok giremiyorum geç cevap verdim canım kusura bakma

canım yukarıdaki pembe ekru güllü tac terlik bebek için bandaj ve baba broşundan oluşan takım 60 tl başka yerde araştırın 80 den aşağı vermiyolar tesettürlülerde genelde takıma uygun eşarp kullanıp üstüne tacı takıyolar evdede lohusa ziyaretinede genelde bayanlar geldiği için sade tac kullanıyolarmış eğer kuzınız olucaksa bu takımı kaçırmayın derim

Teşekkürler çok erken daha cinsiyet leri belli değil inş. Hele bir belli olsun faceboktan sayfanızı buldum inş. Oradan takip ederim...size hayırlı işler...

Teşekkürler çok erken daha cinsiyet leri belli değil inş. Hele bir belli olsun faceboktan sayfanızı buldum inş. Oradan takip ederim...size hayırlı işler...

tamam cAnım bekliyorum rabbim tamamına erdirsin

Arkadaşlar ben Ayşe Hanım'a iki emzik bir emzik askısı yaptırdım hiiiiiç memnun kalmadım emziğin bitanesinin taşları düştü diğerininde yapışkanlardan temizlenmiyor emzik askısı desen en adi malzemeyi kullanmış incilerinin üstleri soyulmuş boncuk gibi gözüküyor en önemliside yapım aşamasında her msjıma anında cevap veren Ayşe hanım o kadar Msj atmama rağmen şu an hiç bir msjıma cevap vermiyo ben resmen 85 lirayı kaptırdım siz bu hataya düşmeyin!!!

Arkadaşa yaptığım ürünler bunlar ben hem kk sayesinde hem diğer sitelerde bir sürü satış yaptım tek bir olumsuz yorum almadım şimdiye kadar ilk defa başıma böyle bişey geldi ama beni bilenler bilir aklında soru işareti kalanları başka müşterilerimle görüştürebilirim o kadar yoğun siparişlerim var ki arkadaşımızın yazısını bile yeni görüyorum teşekkürler

mina kızımız giyinip çekindiği fotoyuda koyucak beklemede olun.....

Son düzenleme:

Gülüyorum sadece arkadaşlar şimdi bu fotoları koydu diye dürüstmü oldu bu kadın bende size emziğin son halini atıyım görün daha kullanmadığım emziğin ne halde olduğunu hadi neyse herkesin başına böyle birşey gelebilir Ayşe hanım daha önce hiiiç şikayet almamış olabilirsinizde o zaman ilk şikayette nîye kaçtınız msjlarıma cevap vermediniz halbuki siparişi alırken benle sabah akşam msjlaşıyordunuz niye emzikler böyle oldu dedimden beri diz bana bir kelime dahi cevap atmadınız madem malınıza o kadar güveniyordunuzda gönder emzikleri paranı iade ediyim diyemediniz bîde bu soruları cevaplayıverde herkes anlasın... Arkadaşlar eğer siparişinizî beğenmezseniz elinizde patlıyor biradaha Ayşe hanımı bulanıyorsunuz benden söylemesi ben zaten parayı falan geçtim muhatap bulamadığıma sinir oldum sizi enayi yerine koyuyor bu kadın resmen sırf bu yüzden tüketici halklarıyla görüştüm yarın şîkayetimide resmi olarak bîldiricem artık Ayşe hanım uğraşsın faturasız ve ayıplı mal satmaktan... Bu arada işte bana yaptığı emzik

Arkadaşlar inanmayin internet den topladığı bir cok sayfnin hatta vergiye kayitli sayfalarin bile fotoğraf larini izinsiz bir sekilde paylaşıyor inanmayin boyle insanlara intagramdan takip edin bu ürünler in asil sahiplerini fceden takip edin
ikonbaby kokos tasarim
Suslu bebekler
mutlu bebekler
ecemdesing
küçük adamlar
Daha bircok sayfadan redim calip yayinlamistir ayip insanlari kandurmayin para koly kszanilmiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…