bebek hareketleri

seyra

*Canım Prenseslerim*
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2007
1.541
8
41
arkadaşlar bebek hareketlerini aşağıdan hisseden varmı.sürekli aşağıdan hissetmiyorum ama bazen aşağıdan kuvvetlice vuruyor ve acıtıyor.sizler hareketleri nasıl hissediyorsunuz

Ben de bazen aşağıdan tekmeler yiyorum. Hatta bazen öyle kuvvetli vuruyor ki vajinal bölgem acıyor. doğurcam sanıyorum...

Ben oturduğum zaman sizin gibi aşağıdan geliyor hareketler ama en şiddetli hareketleri tam göbek deliğimin oralarda hissediyorum. Özellikle de uzandığım zaman. Bir de hangi yana yatarsam o yanda hareket ediyor. Ve ben hep o sıkışıyor zannedip korkuyorum.

benim en son pozisyonu baş aşağıydı ama yinede aşağıdan hissediyorum hareketleri

benimkide bazen mideme doğru acayip hareketler yapıyo.bazen mesaneme baskı yapıyo bi anda kaçırcak gibi oluyorum:)doktor o balık gibi döner durur dedi. cam fanusun içinde gibi dedi. zarar vermek öyle kolay değil ona dedi.

canım pozisyonu sürekli değişebiliyor
ben son kontroldeyken ayakları aşağıda demişti dr.um daha değişir bu pozisyon dedi
ben daha çok sağ tarafta hissediyorum bebeğimi çok aşağılarda hissetmedim henüz
bazen kasıklarıma yakın hissediyorum o zman hementuvalete koşuyorum

bu ara dediğin gibi oluyo canım bazen korkuyorum noluyo diye insan ürküyo bişey olcak sanıyo hayırlısıyla sağlıklı bi şekilde vaktinde yavrularımızı kucağımıza alsak hep diyolar karnındayken en iyi dönem diye ama bence gözümün önünde olsunda sağlıklı olduğunu bileyimde öylesi daha iyi böyle sürekli napıyo iyimi bişeymi oldu hep aklımız onlarda

çok mucizevi bir duygu bence kızlar tadını çıkaralım
ben bazen dakikalarca onu izliyorum
hele bu sabah uyadım elim karnımın üstünde
öyle güzel hissettim ki oğluşumu
yer değiştiriyo tekmeliyor
Allah'a sonsuz şükürler olsun bu güzel duyguyu bize yaşatığı için
isteyen herkesede nasip etsin inşallah

benimde genelde sag taraftan tekmeliyor ama aşagıdan tekmeledigide oluyor.kafasına göre takılıyor işte

Evet mucize gibi.
Dün annem seslendi Ceren kızımkalk uyumakalkdedi.
Neyse annem gitti mutfağa bizimki başladı tekmeye.
Anne uyandırdın gittin dedim.Annem geldi yine seslendi.hadiat bakalım bi tekme dedi bizimkihemen gönderdi tekmeyi.At kızımbidaha dedi.Yine hemen bi tekme geldi :)) Annemin çok hoşuna gitti.

bazen ben tekmeleri sağ tarafımda neredeyse belimde hissediyorum kızlar
sizdede oluyor mu?

Evet canım özellikle yan yatınca ben de belimde hissediyorum bazen. Bazı sabahlar da uyandığımda kaburgalarım acıyor. Her tarafımızı ele geçirdi bu bebişler :)

tam yan tarafında mı bende de oluyo orada.
sanırım yan duruyorlar arasıra.hemde benim her iki tarafımda oluyo hareket.Hem sağ hemsol tarafımda.
Bazende tektarafta oluyo.

Bende eskicilere bakıyom elden düşme bi ultrason lazım banakaydirigubbakcemile3ya çok fena vuruyor uzun süre vurmasa dert oluyor bana ay noldu demeye başlıyorum ama genelde sağdan küt küt indiriyor.Sırt üstü yatıp sonra dönecek gibi oldummu karnım bi garip oluyorkafamçokkarıştı

bende sağ veya sol yanımda hissediyorum ama bazen sanki tekmelemiyor gibi oluyor korkuyorum bizzat uzanıyorum tekmelesin diye hissedemeyincede moralim alt üst oluyor.

benimki genelde nedense sağ tarafı seviyor, hep orda hareket ediyor zıpır aşağıda da sanki akıp gidiverecekmiş gibi bir baskı hissediyorum bazen. yolda yürürken bile oluyor. ilk olduğunda çok korkmuştum sanki düşüverecekmiş de elimle tutmam lazımmış gibi :bbo: haftaya doktora gidicez nihayet bir sorun yoktur umarım :uhm:

yoktur yokturrr sende ben gibi paranoyamı yaptın.yarın bizde gidicez ya 3 gün evvel başladı kabuslar zar zor hastaneye ulaşıyorum vizite kağıdım yok bakmıyolar banakaydirigubbakcemile3kafayı yedik galiba sıcakların etkisiyle ama geçicek hepsi bitecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…