Bebek erken doğum

merve5858

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2024
79
16
30
Arkadaşlar 21 gün önce 32 haftalık doğum yaptım 1510 gram doğdu ilk iki hafta kilo verdi sonra dün 1650 a kadar çıktı bugün 1520 ölçüldü bir günde 130 gram kayıp çok değil mi sabah soracm doktora içim içimi yiyor böyle birşey yaşayan oldumu

Arkadaşlar 21 gün önce 32 haftalık doğum yaptım 1510 gram doğdu ilk iki hafta kilo verdi sonra dün 1650 a kadar çıktı bugün 1520 ölçüldü bir günde 130 gram kayıp çok değil mi sabah soracm doktora içim içimi yiyor böyle birşey yaşayan oldumu
Merhaba , benim kızım 28 haftalik doğdu, biz de bu süreçlerden geçtik, bebegijiz doymuyor olabilir, sık sık emzirin sütünüz yoksa acil mama başlayın, daha fazla kilo vermesi tehlikeli , mama tavsiyesi olarak hipp öneriyorum, gaz yapmaz ve besleyici ...

Ve og den besleniyor şuan emziremiykrum kuvoz içi oksijen aliyor
Kaka yapmış olabilir annesi biriktirip yapmıştır belki hemen korkmayın :) aklıma şimdi geldi rop muayenesi varsa o gün aç kalıyorlar biraz huzursuz olup… Onlar çok güçlü endişelenmeyin benim 28 haftalık doğdu kızım 🫠 gün gün kilo takibi çok sağlıklı değil bize söylemezlerdi doktorumuz açıklamıştı şu an hak veriyorum. Sakin olun sütünüzü sağın stres yapmayın hala karnınızda gibi hissediyor bebeğiniz

X