Bebek beyninde kist

İnşallah bizimkilerde kaybolur ve başka bir bulguya rastlanmaz bol dua ediyorum Rabbim bebeklerimizi sağlıkla alalım kucagımıza acaba kaçıncı haftada yok oldu sizinkiler

Meraba benim çocuğuma da aynı şey dediler aynı sizin gibiyim lütfen yardımcı olur mısınz atlattınız mı sizede amniyo sentez yapalım yada kan testi verin dediler mi verdiniz mi yada benim çocuğuma da hiç bir sıkıntı görünmüyor dendi ama inşa korkuyor işte ..?

Şimdi kaç haftalık oldunuz sonuç ne oldu aynıları banada dendi ve benimde testlerim iyi geldi şükür

arkadaşlar merhaba ayrıntılı ultrasona girdim 3 gün önce 20+5de bebeğimizin beyninde herikitarafda koroid pleksus kistleri varmış.10 ve 12 mm çapındaymış. Diğer herşey normal dedi perinatoloji uzmanı. Bu kistler geçer dedi. Ancak down sendromu için riskin arttığını söyledi.kistler kendiliğinden kaybolur 26. Haftada. Takipte olacagız dedi. Bebeğin dier gelişimleri normal olduğu için aminosentez önermem dedi harmony veya panorama test önerdi. Yaşım 28 bu durumları yaşayan var mı sizce harmony test yaptırayım mı ? Herşey Allahın takdiri diyorum, düşünmemeye çalışıyorum ama yapamıyorum.
Benim kizimda da gorulmustu 26.haftada kaybolmustu.Kafaya takmayin

Meraba benim çocuğuma da aynı şey dediler aynı sizin gibiyim lütfen yardımcı olur mısınz atlattınız mı sizede amniyo sentez yapalım yada kan testi verin dediler mi verdiniz mi yada benim çocuğuma da hiç bir sıkıntı görünmüyor dendi ama inşa korkuyor işte ..?
Benim hamileligimde de gormuslerdi sonra ileriki haftalarda kaybolmustu

Arkadaşlar bende 28+3 haftalik hamileyim simdiye kadar hicbir doktor bana kistten bahsetmemisti enfeksiyon agrisindan bu gün doktora gittim ve 1 cm kist var dedi çok üzüldüm heryerde hamileleigin başında olup sonra kaybolur yazıyor ama benim 29 neredeyse ve yeni görüldü ve boyutu bana büyük geldi başına gelenler yazabilir mi çok kötü durumdayim duydugumdan beri bu da Allah tan diyorum ama yerlebir oldum

Oncelikle hayirli olsun bebeklerimiz saglikla gelir insallah.Benim bebegimde de cikti malesef.Su an 25.haftadayim.iki hafta once gittigimde hala duruyorlardi yarin yine gidecegim ne diyecek merak ediyorum.ikili testim ve ayrintili ultrasonumda ek bir anomaliye rastlanmadigi icin perinatolog bu kistleri onemsemedi gecer gider dedi. Acikcasi benim korkum gecip gecmemesi degil.Cunku anladigim kadariyla herturlu yok oluyor ama bu kistler bazi anomalili bebeklerde daha cok goruluyor deniyor.benim korkum ya bebegimin anomalili bir bebek oldugu detayli ultrasonda anlasilamazsa ya dogdugunda gorursem gibi endiseler yasiyorum.Burda sagolsun ayni durumu yasayan arkadaslar hep ferahlatici seyler soyledi ama belki de bizler evham yapiyoruzdur bilemiyorum.
Merhaba bebegnizde bir anomali oldumu cok yil geçmiş

Arkadaşlar bende 28+3 haftalik hamileyim simdiye kadar hicbir doktor bana kistten bahsetmemisti enfeksiyon agrisindan bu gün doktora gittim ve 1 cm kist var dedi çok üzüldüm heryerde hamileleigin başında olup sonra kaybolur yazıyor ama benim 29 neredeyse ve yeni görüldü ve boyutu bana büyük geldi başına gelenler yazabilir mi çok kötü durumdayim duydugumdan beri bu da Allah tan diyorum ama yerlebir oldum
Merhaba şuan bebeğinizin durumu nedir bendede seninde aynı haftada çıktı yanlız 3.5 cm bizimki çok üzgünüm tedirgin nelerle karşilasagiz kafamda bir sürü sorular

X