Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

pardon biz yorum yapıldığını,konuları filan nerden görüyoz bana burayı tarif edin lüütfeeen

bilmiyorum diosun ama masallah alıntı yapabiliosunn
aynı sayfada kaldın mı f5 tusuna bas sayfa yenilenir ordan takip edebilirsinn

daha yeniydi zaten yaşımda genç 19 yaşındayım kusura bakmayın geç cevap veriyorum teknoloji özürlüsüyüm 1 buçuk 2 aylık tı işte
ay cnm cabuk atltrsın benm 2 düşüğüm var ..2.si daha yeni 23 aralıkta yaptım..üzülme bir daha yaşatmasın rabbm sana
hayırlı aksamlar kıslar nasılsınızz benim
pc kendiliginden açıldıı çok şükürr

kuzucukkk beybitom napon bakim

Canim hos geldin, benim pc hala tamirde ne zaman cikar belli degil
yenisi almak sart oldu

ah deme bende korktum bugün yaa tamirede gittimi bi aydan önce gelmiyor
sen nasılsın canım ne var ne yokk
kuzucukkk beybitom napon bakim

ii canım benimm napımm annememdeydik bi pasta
üslettik kardesime geldikkk herif yattı ben de yadındaayımm
sen nasılsın tatlımm

Kizlar ben cikiyorum iyi geceler ALLAHA emanet olun bu saat farki bizi hep ayiriyor burda saat 01:05

anam kardeşinn doğum günmydü
pastamı üsflettinz kaç yaşında oldu kuzum..puff ben kardeşimiii çok özledimm yaaa..bugn konuştuk hemn ağlnıyuo dayanamıyo benle kouşmaya

Ayy deme o kadar kalir mi dersin
Bende iyiyim canim sag olasin
ben gecensene servise vermiştimm 1 ay da gönderdiler canımm
herkes en sevdiğini yazıyo yaaaaaaaaa ondan:)
hımm ALLAH basımızdan eksik etmesin babalarrımızı bende severimm babacımı
anam kardeşinn doğum günmydü
pastamı üsflettinz kaç yaşında oldu kuzum..puff ben kardeşimiii çok özledimm yaaa..bugn konuştuk hemn ağlnıyuo dayanamıyo benle kouşmaya

23 girdii çok ii anlıyorum suan aklıma geldi de gözlerim dolduu burdan manisa ya gitti acemi birligine ama nasıl aglıyo mahalleyi aglattı çok zor geldii 15 gün sonra yanına gittik tam görüş bitcek göz yaşları sel oldu annem ben dayanamadık ahh ordan da urfaya gitti
biter mii dedim hep ama bitti ALLAHIMA sükürr inş senin kardessinde sag salim yapar gelir canımm ALLAHIMA emanet olsun kıyam onlara daha zor yabancı yerde yabancı insanlarlaa

Kizlar ben cikiyorum iyi geceler ALLAHA emanet olun bu saat farki bizi hep ayiriyor burda saat 01:05
ii geceler kuzum sana görüşürz cnmm
cnm keseyi gördünzümü siz cnmm
benmki kimsyasal geblikti ..3 de olailr olmayabilrde cnm

ay kız ben ağlayamm öle herkesin içinde benmki askere gtti taş kesildim resmen o ağladı ben gözyaşını sildim öptüm güldüm dalga geçtim herkes ağladı bi ben babam bir de arkşları ağlamadı .teyzemdi ananmdi annnem kuzenm..pufff o arabaya bindi ben arabaya öle ağldımm..haytta ağlayamm öle millt içinde...
küthyadaydı şidmid adanada keyfi yerinde..1991 doğumlu benmkide..komutann şöförü olmuş..pufff yavrum yaaa..kıymetlimizz..urrfa merkezdemi yaptı askerliğini 1989 lumu sennkide

90 dogumlu canımm evet merkesde yaptı ilk zamanlar zordu ama sonra dan çok rahatladıı
ay nebilim ben hiç agladıgını görmedim hayatım da dayanamadım o kadar cok agladı kiii bide
sevdigi vardı yanımızdaa öle işdee her hafta netde konusurduk biz çarsıyacıktımıı
ilk zamanlar nettde bile aglıyoduu garip oluyor kıss şimdii sölesem valla kısar ben degildider
evet sizinkinin yerleri güselmiş söferler de çok rahat oluyo die biliom ben

ay bir seyda bir de berrin var bu kadar mı kaldık yaf

ne oldu lamişe sedef ekreme nesliye böcüge ne oldu
daha aklıma gelmeyen nice arkadasım nerelerde

ay bizde urfa siverkliyiz ya ondan sordum cnmm...
aman ne güzel giit geldi allh bizde nasip etsin ..kızı yiyo resmn ..çok üzülüyorum kıza
kızlarrr nehabersinizzz acabaaaaaaaaaaaaaaa

iiidir kuzucuk senden nber..beni böcekler sardı çok kaşınıyomm :)))
bu arda romeo m yazmışın m eksik kalmış kuzum

ay bir seyda bir de berrin var bu kadar mı kaldık yaf

ne oldu lamişe sedef ekreme nesliye böcüge ne oldu
daha aklıma gelmeyen nice arkadasım nerelerde

ben acıklıımm ben acıklıyımm duuu
nesli nisana gittiii lamianın kocasıı oyun mu ne oynuomus
sedef pek akşamları gelmio zatenn
geceye bakım bulursam cagırıyımm baskaa
songül süngüll nerdee beni rüyasında görmüştüü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…