Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

canım meraba,bende çörek otu kullanıp hamile kalan 2 arkadaş tanıyorum sabah ve aç karnına bir tatlı kaşığı ya çiğne yada yut demişlerdi,ben adet bittikten 3-4 gün sonra yutmaya başladım,sana katılıyorum yutmaya başladıktan bir hafta sonra önce sağ sonrada sol kasığım inanılmaz ağrıdı,belkide ovulasyon zamanın olduğu içindir,inşallah ta çörek otuda vesile olur hamiş kalmaya.

yumurta çatlatma ilacı varmı bilmiyorum ama ben çatlaması için ovitrelle diye iğne kullanmıştım göbekten,hapı duymadım yani.....

inşallah en kısa zamanda alırız güzel haberlerini

meraba,bende serephone kullandım 2 aşılama öncesi,5 gün sabah akşam kullandım sonrasında aşılamalar ama malesef tutmadı,şimdi karar verdim nisan ayına kadar beklicem olmazssa tüp bebek düşünüyorum,sizin sorun neydi,neden serephone kullanıyosnuz?yumurtalarınız büyümüyomu?

ayy bu karabiber işi güzelmiş cnm bnde yapaym çörekotlu karısımla birlikte yapsam bişey olaz dimi?
bişe olmaz cnm benm yumurtalıklarım çoğlmıştı ama büyümmeşti süüt hormnlarımdan dolyıydı oda cnm..şifa olsun sana cnm

bende oko var..bir çok yumurtalık oluşuyorcakat atak olup biri tanesi bile büyümüyor banada serphone kyullnıyorum sabah akşam 5 gn .ve ilacı kullnmaya başldığımın 13. gnü doktra gdiyoruö ya büyüyr ya büyümüyor 3 ay boyunc aböle gidiyor oluşmayın 2 ay ara ver,yrouz gene devam.2 kere hamile kaldım ama kimyasal gebelikti işte cnm.klomen menegon bi işe yammıştı bende

eeeee ııı ay çok üzüldüm yaa mehmet ali birand ölmüş..
bende saatlerce bakm kanald neden böle diye...
offf yaa

Tatlim sana yaziyodum
canim dun adet oldum demistin belki adetlerin duzene giriyodur:26:

ay yok canm ya ..kahverengi lekelnme oldu bir gn boyunca bir daha kesildi cnm bişe kalmadı...
ay ayfere aklım takıldı ya halen bi haber yok..inşşllh hayırlı haberlerle gelr yaa

ay yok canm ya ..kahverengi lekelnme oldu bir gn boyunca bir daha kesildi cnm bişe kalmadı...
ay ayfere aklım takıldı ya halen bi haber yok..inşşllh hayırlı haberlerle gelr yaa

Evet canim bende cok merak ediyorum INSALLAH ALLAH guzel haberlerle gelmesini nasip etsin, canim dra soyledin mi belki yumurtlamissindir ola bilirmi benim adetden 2-3 gun once oyle lekelenmelerim oluyodu

Son düzenleme:
Evet canim bende cok merak ediyorum INSALLAH ALLAH guzel haberlerle gelmesini nasip etsin, canim dra soyledin mi belki yumurtlamissindir ola bilirmi benim adetden 2-3 gun once oyle lekelenmelerim oluyodu

ay canm yeni düşük yaptım onu ko uşmuştuk canım hemen yumurta oluşmazmış öbür ay oluşurmuş cnm...benmde leklenmelerim adetr olcğım zmn olodu ben o yüzden dedm adet olourm diyede baklaım artık

ay canm yeni düşük yaptım onu ko uşmuştuk canım hemen yumurta oluşmazmış öbür ay oluşurmuş cnm...benmde leklenmelerim adetr olcğım zmn olodu ben o yüzden dedm adet olourm diyede baklaım artık

Tatlim INSALLAH hayra alamettir

bende istiyorum ama kaybetme korkum var ve yenemiyorum ekimde düşük yaptım bu ay kendimi toparladım ve istiyorummm:)

daha yeniydi zaten yaşımda genç 19 yaşındayım kusura bakmayın geç cevap veriyorum teknoloji özürlüsüyüm 1 buçuk 2 aylık tı işte

hayırlı aksamlar kıslar nasılsınızz benim
pc kendiliginden açıldıı çok şükürr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…