Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Bizim için birsey yazmamissin ama olsun hayirli aksamlar kolay geldin güle güle selametle sağlicakla kal

Hoş gedin gülüm nasılsın nasıl oldun bakalim
çok şükür canım biraz daha iyim bugün koltukta oturuyorum dedim ya nabzım hızlanınca kalbim sırtımdan cıkcakmış gibi oluyo die dedim heralde nabzım yükseldi sırtımda hissediyorumm :)) 1-2 derken baktım gecmio ardından stor perdelerin ipleri sallandı meğer deprem oluyomuşşşhey allam yaaa..ALLAH korusun ya korktum azcık ama gecti çok şükür..

Yaa ne olacak böyle gülüm yok mü bunun çaresi Rabbim şifalar versin komşum vardı o gitti deprem oldu koltukta beni baya salladı korktum komşumu arıyorum deprem oldu duydum mü diye cok gecmisler olsun TATLIM ben diğer topige geciyorum..

valla canım bende bilmiorumki nolduğunu anlamadık yanii..İNŞALLAH gecer kendiliğinden..aynen canım sanada gecmiş olsun geliyorum..

benide alırmısınz listeyee bat 17 ocak bi kimyasal gebelik gecirdm 2 yıldır bebek istiyorz

ay erken kaçtın seydacım.bende 4-12 calısıo eşin sanıodum

bende seni cok seviyorum

muhteşem gelişini dört gözle beklıorum

Konuştuğum konuşmadığım herkes hakkınızı helal edin SELAMETLE

HERŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN İNŞALLAH....

benide alırmısınz listeyee bat 17 ocak bi kimyasal gebelik gecirdm 2 yıldır bebek istiyorz

canım alırız tabiki ama bat yetmez.satı,dogum tarihini,evlilik yılınıda söle?birde ilk bebiş oldugnu.
ben mucizem e msj atarım o listeye alır seni.
yada istersen direk sen özel msj atabilirsin

gül maasallah canım 20.haftana girmişsin ne cabuk...
daha müjde verdigin dün gibi

canım alırız tabiki ama bat yetmez.satı,dogum tarihini,evlilik yılınıda söle?birde ilk bebiş oldugnu.
ben mucizem e msj atarım o listeye alır seni.
yada istersen direk sen özel msj atabilirsin
sat 17 ocak 2009 da ewlndm 1991 doğmluyum cnm yarmın için tşklr

gül maasallah canım 20.haftana girmişsin ne cabuk...
daha müjde verdigin dün gibi
evet canım 2013 ü gördük daha çabuk gecer heralde artık hayırlısıyla bi kucağımızada alsak..sen nasılsın napıosun

evet canım 2013 ü gördük daha çabuk gecer heralde artık hayırlısıyla bi kucağımızada alsak..sen nasılsın napıosun
insallah canım kucagınada alırsın...ismi belli oldumu?

bende nasıl olayım kednimi topluyorum artık
tedavilere baslıorum yeniden..dualarını istiyorum

sat 17 ocak 2009 da ewlndm 1991 doğmluyum cnm yarmın için tşklr

önemli deil canım ilettim msjını mucizeme nete girer girmez ekler seni

insallah canım kucagınada alırsın...ismi belli oldumu?

bende nasıl olayım kednimi topluyorum artık
tedavilere baslıorum yeniden..dualarını istiyorum
AMİN canım İNŞALLAH....ismi FATİH olcak kısmetse..hayırlısı olsun tatlım benim hepiniz dularımdasınız RABBİM tez zamanda senide ve diğer kızlarıda müjdelendirsin İNŞALLAH canım..

canım bende özledim evet görüsemedik inş su netdeki sorunun en kısa zaaman da
cözülür hoş sohbetini özledikk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…