Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

insallah canım haberlerini beklıyorum hayırlısıyla...

canım troidim gecen nisanda 8 falan cıkmıstı
ilaca absladık hamile kalmıstım sonra bırakmadım
simdi düzene girdi ama ben ömür boyu hergün içicem bu ilacı

bünyem kendi üretmıyormus mecbur hapla alacam işte.
senin troidlerin düzenli dmi?
ben dukan yapayım diyorum.kitabınıda aldım bir okumaya baslayayım...

seydaa bu arkadasıda aldın mı listeye

nasilsinizz kizlarr meri tatlim nasilsinnn,.,....bugun doktora gittik kesemizi gorduk cok sukurrrama bebegimiz minik oldugu icin gorunmedi daha..haftaya tekrar gidecemmmm

valla kuzum benm troidim en sn 4.25 çıktı nasıl bilmm ama 11 aralıkta yapıldı..
ilçlar sana şifa olsun ben diyomki sğan kürüde yapsammmı
çörek otu yapmm o benm süt hormonlarımı çoğltıyoo
en isimi kilo vermek..kız baktımda kilo veren baya var dur bakalım yapabilcekmiym ben...
seydaa bu arkadasıda aldın mı listeye

almmıştım cnm alim ozmn ben onu..ya en çok aktif olanları aldım ben.dedim sorda da isteyen ister diye
peşinden koşmm dedim yeni bat ne zmn di,ye

nasilsinizz kizlarr meri tatlim nasilsinnn,.,....bugun doktora gittik kesemizi gorduk cok sukurrrama bebegimiz minik oldugu icin gorunmedi daha..haftaya tekrar gidecemmmm

çok sevindimmmm canımmmm
seni gördüm daha iyi oldum

demek keseni gördün oh ne güzel darısı kalp atısına insallah.
5 haftalık varmı?doktor ne zaman cagrıdı birdaha?
ayyy nasıl hissedıosun kendini

Canim daha cok küçük kese gözükür benim 9 haftada kalp atisi gözükmüştü hayırlısı Artik

Son düzenleme:

yok canimmm daha 4 haftalikk..catlatma ignesi yapildi o gune gore hesap yapti doktorum...kesemizi gordum ama bebegimiz minik..haftaya gidip bebisimi gorecem allahim nasip ederse.... cok guzel bir duygu keseyi gorunce agladimmm..kalbini duyunca bayilirim sanirim...allahim siteyen herkese yasatsin cok guzel bir duygu...hala inanamiyorumm...allahim en kisa zamanda sizlerde nasip eder...

4.25 sınır sanırım...cogu testte öle bende yanlıs hatırlamıosam.
bu ay reglin 2-3.günü git saglıkocagına yenilet tsh ını..

bende yaptırcam bu ay...birde rahim filmi çekilebilirsem süper olak...
gecen ay üniversite sıra vermedi bana dolmus bakalım insallah bu ay

Canim daha cok küçük kese gözükmez benim 9 haftada gözükmüştü hayırlısı Artik

bilmioyrumm canimkmmm doktorum haftaya tekrar cagirdi...hayirlisi cagirdiysa gidecezz...cok sukur karin agrim gecti hafif bulantilarim var sadecee...

ayyyy minicik daha...Allah ım kucagına almayı nasip etsin canım..
ben kalp atısını 7.haftanın sonunda duymustum nerdeyse.. daha ona var...
sen simdi kendini hiç yormuyorsun sadece yatıorsun tamam mı..

saol arkadasım amin güzel dualarını eksik etme bizden

daha cok kucuguzzz 29 kasimda adet olmustum ama catlatma iognesine gore doktorum hesap yapti..kesemiz gorundu cok sukur,.artik kalp atisi cinsiyeti...her zaman dualarimdasiniz canlarim...allahim en kisa zamanda sizede nasip edecek umudunuzu yitirmeyinn

yaptırırım tabi cnm...
ay bende çok istom ama kimse çektitrmiyo rahim filmini..
eşime diyom dur bi diyo dokotra diyom gerek yok diyo...bende istiyorum ama yaa..
sen neden siton cnm

yaptırırım tabi cnm...
ay bende çok istom ama kimse çektitrmiyo rahim filmini..
eşime diyom dur bi diyo dokotra diyom gerek yok diyo...bende istiyorum ama yaa..
sen neden siton cnm

bana da hamileliktten önceki dr.um gerek yok rahim filmine dedi.nebiçim özeller anlamıorumya
para verces yine de gerek yok diolar.bende korkuyodum umursamadım

ama şimdi dogumdan sonra rahimde degişiklik olabiliomus.bir de ünv hastanesinde cok agladım ben.pıhtılaşmayı patolojiyi yaptı dr saolsun...sonucları götürünce birde rahim filmi cekeyim sana dedi.
önce korkuyordum ama simdi istiyorum bi bakayım bakalım içerde neler oluyor...

bilmioyrumm canimkmmm doktorum haftaya tekrar cagirdi...hayirlisi cagirdiysa gidecezz...cok sukur karin agrim gecti hafif bulantilarim var sadecee...

Tabi hayırlısı Rabbim kucağına almayida nasip etsin inşallah
Benimde öyle olmuştu canim bel ve kasık ağrılarım gecti 6 haftada bulantilarim başladı inşallah kusmalarin olmaz hafif atlatirsin ben cok kötu oldum hala da geçmedi biraz önce yedim simdi cikardim

kızlr ben kaçtım evİ toplim azcık yarın gelebirsem gelirim kendinize ii bakın kızalr..
esenle kalın görüşürüz kızlar...
meryemcim seni çok çok sevorum kuzum benimmmm..
songülüm sennle karşılaşamdık kuzum senide çokk özledim kuzum..senide sevorum öptümm.....
elifim senle karşılştık aa hemn kaçtın
berrimn derya lamş...siiznlede uzundur görüşemedim ama affedn gelişim muhteşem oluck kuzucuklarımmm

inşşlh kötü bişe çıkmaz kuzum...belkide hiç gerek kalmaz.bakalım hee..neyse ben kaçtım benmki gelr şimdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…