Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Selam kızlar girmek için pek vaktim olmuyo malesef. Elif doğum yapmışsın canım gözün aydın. Şeyda canım sen düşük mu yaptın çok üzüldüm ya Rabbim bi daha yaşatmasin inşallah

bebğin nasıl kuzummm..
evet canım 2. kimyasal gebelik oldu rabbim hayrlısını versin canım napalım..sonnda bende alcammucizemi kucama ama bakalım kuzum

bebğin nasıl kuzummm..
evet canım 2. kimyasal gebelik oldu rabbim hayrlısını versin canım napalım..sonnda bende alcammucizemi kucama ama bakalım kuzum

emir bey iyi canım hiç uykusu yok maşallah iflahimi söktü benim.. Çok üzüldüm canım inşallah üçüncü de alırsın kucağına.. Özelden bişey yazacagm sana mesaj kutuna bakarsın tamam mi önemli

izmirde oturuyorum canım
valla bayağı bi salladı ben istanbuldan deprem yüzünden kaçmıştım
ordada avcılardaydım evim falan hep gitmişti
ay cnm izmirde deprem bölgesi senn depremden kaçıyorsan konyaya git ama canım biizm ülkemiz genç ülke o yüzden depremlerin olması çok normal..depremden kaçış yok onla yaşamayı öğrenemk lazım..ama kaçış yok dedim gbi..rabbm herkesi korusun..
ölceksemde bana hayırlı ölüm nasip etsn

ayy sennki demmki arasla eymen gbi uslu bebş değiller..
rabbm 3 5 ne kadr olur bilmyorum ama hayırlı bir şekilde bana versin kucama..
tamm cnm bakıyorumh hemn

Selm kizlar seydam hoş geldin nasılsın canim Büşra sen nasılsın bebegin nasillar

Malesef çok huysuz bi oğlum var :) olsun ne yapalım düzelir zamanla inşallah

Ranana canım uykusuzluktan öleceğm :) oğlum huysuz dün gece ikiden beri nöbet bekletiyo bana resmen. Kaynanam da yanımda ikimiz de uykusuz siz düşünün artık

RananaY canım uykusuzluktan öleceğm :) oğlum huysuz dün gece ikiden beri nöbet bekletiyo bana resmen. Kaynanam da yanımda ikimiz de uykusuz siz düşünün artık

Ya kiyamm canim Rabbim yardımcınız olsun inşallah düzelir sizde biraz olsun rahat edersiniz yakın olsak ben bakardım biraz sen dinlenirdin Allah tan kayınvaliden yanında yardımcı oluyo yoksa senin için daha zor olurdu dur bakalım biz ne yapacagiz

bugun asilamamin 10. gunu beta hcg degerim 21 cikti labaratuvardan negatiff dediler yardim edin bu ne demek oluyor?

Son düzenleme:
bugun asilamamin 10. gunu beta hcg degerim 21 cikti labaratuvardan negatiff dediler yardim edin bu ne demek oluyor?

canım çok erken değilmi bu test???
yani adetnn kaçıncı guunu bu?
desekki 24. gn 21
26. gün 42
28.gün 84
30. gün 128
32. gün 336
34. gün 672
36. gün 1344
38.gün 2688
40.gün 5376...
adetinn 24. günüyse ve bugn yaptrdın test se 21 çıktıysa 24 ocakta değerin 5376 olur ve o zmn keseyide karnından görrsün ki 36. gndede gtsen olur..bende testin erken yaptın ve en düşük değer 5.8 den başlıyo.inşllh tutr cnm..bence azcık sabret canım24 ocak belki çok geç ama birazdaha bekle

aaa seydammmmmmm sen mi geldin kuuzum..
ölesine bir gecmiş okuyayım die girdim seni görünce pek sevindim
nasılsın?nerelerdesin?anlat bana...

kızlarrr herkese merhabalarseydayı görünce heyecan yaptımda

aaa seydammmmmmm sen mi geldin kuuzum..
ölesine bir gecmiş okuyayım die girdim seni görünce pek sevindim
nasılsın?nerelerdesin?anlat bana...

kızlarrr herkese merhabalarseydayı görünce heyecan yaptımda

iiym kzuum lenet olsun bu nete valla kız net yok dedi bugn çatr çatr grdi şimdi var diyo yavaş giro ben anlamdım bu işten..kız marta beraber başlıyakmı tedaviye..ben diyete başlıyom yarın sen de takıl bana beraber destek olım kendimize hee s-ne dersin kuzum

[/COLOR][/COLOR][SUB][/SUB]
tam atlatamsamda iim cnm şimdi çok şükür..kızımız nasıl

[COLOR=iyi olmana sevindim Rabbim iyilikler versin cok şükür teyzesi iyi oda ne yapsın annesine tepik atıp duruyo[/COLOR]
Sende hoş geldin merii sen nasılsın

tamam kuzum öyle yapalım.martı bekleyelim beraber

bende diyete baslıyom diyodum pek yemem yok ama düzenim yoktu tamam takılayım sana.
ben şimdiden ilaçlarıma basladım sende basla.

glukofen ve folbiol u içiorum
pıhtılaşmadan sebep corasprinde
troidden sebep levatron da...

adeti düzenlesin die duphastonda

aslında ben bişe yemesemde olur sanırım bunlar karnımı doyurur gibi

maşşlhh kuzum yaaa...bende folik asit ilcı bebk aspirini gulkofaj var birde 2 gn sonra progestan var işte...
banada maşşlhh...triodin kaç çıktı kuzum senn..
ay başlıyak kızzz valla
ben ilk hafta şok isyetle başlıcam 5 günde 5 kilo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…